Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, nieznajomaxxxx6 napisał:

chciałam zapytać czy ktoś z was przeżył kiedyś niespełnioną miłość? i ile trwała jeśli ktoś tak miał

Może to miłość tylko z wyobraźni ?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by zadać sobie pytanie co to jest niespełniona miłość? Czy zawsze jest jednostronna, nieodwzajemniona? A może była odwzajemniona tylko obydwoje bali się zrobić ten pierwszy krok?

Muszę Cię zmartwić. Pamięć o tym może trwać całe życie. Szczególnie jeżeli na tym polu zupełnie się później nie układa.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On mnie chciał tylko do ruchania a ja sie zakochałam a on napisał że już nie będziemy sie spotykać. Gdy go spytałam czemu nie szuka dziewczyny odpowiedział że nie może mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nieznajomaxxxx6 napisał:

On mnie chciał tylko do ruchania a ja sie zakochałam a on napisał że już nie będziemy sie spotykać. Gdy go spytałam czemu nie szuka dziewczyny odpowiedział że nie może mieć.

Powinno Ci przejść szybko skoro jednoznacznie i świadomie Cię odrzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nieznajomaxxxx6 napisał:

On mnie chciał tylko do ruchania a ja sie zakochałam a on napisał że już nie będziemy sie spotykać. Gdy go spytałam czemu nie szuka dziewczyny odpowiedział że nie może mieć.

Nie wiem dlaczego poprzednia wypowiedź jest ukryta. Spróbuję innymi słowami.

Skoro on Cię odrzucił to wydaje mi się że taka nieodwzajemniona miłość powinna Ci przejść szybko gdy się od niego odetniesz i nie będziesz go widywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nieznajomaxxxx6 napisał:

On mnie chciał tylko do ru.chania a ja sie zakochałam a on napisał że już nie będziemy sie spotykać. Gdy go spytałam czemu nie szuka dziewczyny odpowiedział że nie może mieć.

Już wiem dlaczego ukryło moją wiadomość. Jednak dziwię się że to co cytuję przeszło bez kropki w słowie zaczynającym się na r.

Skoro on Cię odrzucił to wydaje mi się że taka nieodwzajemniona miłość powinna Ci przejść szybko gdy się od niego odetniesz i nie będziesz go widywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nieznajomaxxxx6 napisał:

On mnie chciał tylko do ruchania a ja sie zakochałam a on napisał że już nie będziemy sie spotykać. Gdy go spytałam czemu nie szuka dziewczyny odpowiedział że nie może mieć.

Powiedział Ci na początku, że to ma być tylko seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, nieznajomaxxxx6 napisał:

Nie, nic nie mówił z tego co pamiętam to coś tam wspomniał że jak może wyjdzie to może spróbujemy

Więc nie wyszło, albo drań od razu wiedział, że się Tobą pobawi i tyle. Szkoda tylko Ciebie, bo myślę, że cierpisz bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.07.2020 o 12:36, nieznajomaxxxx6 napisał:

Gdy go spytałam czemu nie szuka dziewczyny odpowiedział że nie może mieć.

Nie może mieć dziewczyny, bo pewnie żonę już ma🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Olimpia napisał:

Nie może mieć dziewczyny, bo pewnie żonę już ma🤔

Nie bo wystalkowalam cala jego rodzine na fb i jego mama wstawiala na fb zdjecia jego siostr ze ślubu i wgl a jego nie on na zdj zawsze sam bez zadnej laski bo jego mama wstawia wszystko na fb

Edytowano przez nieznajomaxxxx6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
Dnia 5.07.2020 o 09:51, BoniBluBomba napisał:

Całe forum wzdłuż i wszerz. Nie widać?

Włącznie z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
Dnia 5.07.2020 o 09:47, nieznajomaxxxx6 napisał:

chciałam zapytać czy ktoś z was przeżył kiedyś niespełnioną miłość? i ile trwała jeśli ktoś tak miał

Zawsze wraca powodując ból i ucisk w sercu, ilekroć pomyślisz o tym. Jeśli bardzo kochałaś, nie jesteś w stanie ot tak... wymazać z pamięci, to jest czasami niemożliwe, nawet po wielu latach. Wyciszysz wspomnienia na tyle na ile będziesz mogła, oszukasz nawet samą siebie... do chwili, kiedy wydarzy się coś co przypomni ci to wszystko od początku wraz z bólem i cierpieniem jakie niegdyś ta osoba postanowiła tobie „ofiarować”. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
9 minut temu, BoniBluBomba napisał:

Ja nie jestem naiwna baba. Nie obrażaj mnie. 

OK. Teraz to wszyscy wiemy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, czy nie zakochałaś się może w wyobrażeniu o nim? 

Kobiety często idealizują swoje miłości. Tak naprawdę, kalkulując z boku, taki cudowny typ wg Ciebie może okazać się zwykłym łajdakiem albo niedojrzałym dup/kiem. 

Seks wiąże ludzi. To fakt. Zwłaszcza kobiety wiążą seks z miłością. Szybko się zako...ą. Jednak wystarczy spojrzeć na tego faceta "pełnymi " oczami i  zastanowić się, czy nie zatracilas siebie poświęcając się dla niego,skoro on nawet nie chce dalej tego brać za coś poważnego. 

Przemyśl proszę, czy to naprawdę taki fajowy facet. No.. wiesz.. szarmancki, szanujący Ciebie i innych, odpowiedzialny itd. Zejdź na ziemię i oblej się zimnym kubłem wody.Pamiętaj, że nie warto szaleć za kimś dla którego jesteś tylko ramką do obrazu,a nie obrazem 😯

Dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wlasciwie to pozadny facet. Mial byc sex uklad i moze cos wiecej jak wyjdzie. Dla niego “nie zalapalo” , dziewczyna powiedziala (albo on zauwazyl) ze ona sie zakochala, to powiedzial ze to koniec. Co wiecej powinien zrobic? Przeciez do milosci nie mozna zmusic..ani przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×