Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jack445

Jak kocha mężczyzna

Polecane posty

Czyli z tego wynika, że mężczyzna kocha tylko siebie. Najważniejsze jest to żeby on się dobrze czuł i żeby ktoś robił mu dobrze 🤔. W sumie coś w tym jest, ale sądzę, że jednak nie wszyscy mężczyźni są takimi egoistami. Jest wielu mężczyzn którzy zako...ą się w kobietach pomimo, że te nie robią im dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Laurittka napisał:

To już wiadomo dlaczego oni kochają tylko swoje mamusie 😏

To strasznie smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajta spokój, przecież wiadomo, że to dotyczy każdego człowieka, nie tylko mężczyzny. Czy pokocham kogoś za to że jest tylko przystojny? Albo tylko za to, że ma fajny charakter? Nie, kocha się tą osobę, która wydobędzie z nas to co najlepsze, która sprawi że się poczujemy zayebiście, kobieco lub męsko w zaleznoscie od płci. Twórczo (powiedzmy w moim przypadku).

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Dajta spokój, przecież wiadomo, że to dotyczy każdego człowieka, nie tylko mężczyzny. Czy pokocham kogoś za to że jest tylko przystojny? Albo tylko za to, że ma fajny charakter? Nie, kocha się tą osobę, która wydobędzie z nas to co najlepsze, która sprawi że się poczujemy zayebiście, kobieco lub męsko w zaleznoscie od płci. Twórczo (powiedzmy w moim przypadku).

A ja zawsze myślałam że prawdziwa miłość jest bezinteresowna 🥺 o ja naiwna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Laurittka napisał:

A ja zawsze myślałam że prawdziwa miłość jest bezinteresowna 🥺 o ja naiwna 

No chyba żartujesz. Wszystkie stosunki międzyludzkie są "interesowne". Tylko należałoby przestać patrzeć na to jak na wadę, ale jak na immanentną część ludzkiej natury. Lepiej sie z tym faktem pogodzić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Onkosfera napisał:

Dajta spokój, przecież wiadomo, że to dotyczy każdego człowieka, nie tylko mężczyzny. Czy pokocham kogoś za to że jest tylko przystojny? Albo tylko za to, że ma fajny charakter? Nie, kocha się tą osobę, która wydobędzie z nas to co najlepsze, która sprawi że się poczujemy zayebiście, kobieco lub męsko w zaleznoscie od płci. Twórczo (powiedzmy w moim przypadku).

Tak ale chyba nie tylko. Musi być jeszcze to zauroczenie, ten blask, coś ponadto. Sam fakt że druga osoba Cię lubi i sprawia że dobrze się czujesz nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×