Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Wielkimi krokami zbliża mi się termin porodu a ja wciąż nie mam imienia dla córeczki. Dla pierwszej córki wybraliśmy odrazu Nela. Teraz biorę pod uwagę Laura, Kaja, Inga lub Wiktoria. Nie mogę się zdecydować. Znacie jakieś dziewczynki o tych imionach? Ja nie mam żadnych skojarzeń z tymi imionami bo nie znam nikogo o takich imionach 😊 Które waszym zdaniem jest najładniejsze i które najlepiej pasuje do Neli. Sama to chyba do porodu na zdne się nie zdecyduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych przez Ciebie najbardziej podoba mi się Inga i Laura. Do Neli moim zdaniem bardziej pasuje Laura. Moje 4 znajome mają córki Wiktorie i wszystkie to już nastolatki. Teraz jest chyba mniej popularne ale mimo osluchania się z tym imieniem nigdy mi się nie sposobalo. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imiona nie muszą przecież do siebie pasować. Ja bym się zastanawiała między Kaja i Ingą, bo są to dość niespotykane imiona 🙂 na Wiktorię mam alergie od czasów kiedy to imię stało się tak modne,ze połowa moich koleżanek ze szkoły ma corki Wiktorię 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nela odrazu nam się spodobała bo jest niespotykanym imieniem. I ma słodkie zdrobnienia Nelcia, Nelusia, Nelka. I sama Nela ładnie brzmi 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

16 minut temu, Anika87 napisał:

Nela odrazu nam się spodobała bo jest niespotykanym imieniem. I ma słodkie zdrobnienia Nelcia, Nelusia, Nelka. I sama Nela ładnie brzmi 😊

A Nela rzeczywiście śliczne i też się zastanawiałam nad tym imieniem ale mamy Aniele, a Nele traktujemy jako jedno z wielu zdrobnien😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne z wymienionych, włącznie z Nelą mi się nie podobają, zwłaszcza Laura, która ma koszmarne brzmienie - z wieloma polskimi nazwiskami tworzy łamaniec językowy.

Gdybym jednak musiała wybierać, wybrałabym Ingę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inga albo Kaja Laura tez ladnie. Imie Nela mi zbrzydlo bo sasiad ma psa i jak od rana krzyczy Nela nela to mnie szlag trafia poza tym to smieszne imie dla doroslej osoby

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Fioremore30 napisał:

Inga albo Kaja Laura tez ladnie. Imie Nela mi zbrzydlo bo sasiad ma psa i jak od rana krzyczy Nela nela to mnie szlag trafia poza tym to smieszne imie dla doroslej osoby

Moje Koty to Kuba i Kinga 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Annn2020 napisał:

 

A Nela rzeczywiście śliczne i też się zastanawiałam nad tym imieniem ale mamy Aniele, a Nele traktujemy jako jedno z wielu zdrobnien😉

To ja z początku myślał am o Kornelii a Nela jako zdrobnienie ale partner chciał tylko Nele. I dziś bym tego imienia nie zamieniła na żadne inne 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w bloku wśród psów są dwie Nele, Inga i Kaja.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Blurp napisał:

U mnie w bloku wśród psów są dwie Nele, Inga i Kaja.

A moja koleżanka ma psa Karola 🙂 wniosek z tego taki,że imie to imie i może je nosić kazdy,ale nie ma sensu się tym kierować oceniając imie. Większość krów to Baśki, a czy każda Baśka to krowa? 😄

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale co myślicie o tych imionach dla dziecka? Narazie nie szukam imienia dla kotka i pieska 😉 znacie jakieś dziewczynki o tych imionach? Jakie mają temperamenty? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anika87 napisał:

Fajnie ale co myślicie o tych imionach dla dziecka? Narazie nie szukam imienia dla kotka i pieska 😉 znacie jakieś dziewczynki o tych imionach? Jakie mają temperamenty? 😄 

Temperament to indywidualna sprawa, zależy od charakteru a nie imienia:) Kaja która znam to świetna dziewczyna, jest metalową, wydziarana, a zawodowo -połozna. Człowiek z sercem. Ingi nie znam. Laura od zawsze byĺa stylixowana na księżniczka mamusi i tak sie prezentuje. A Wiktorii znam wieke i kazda inna

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże tylko nie Jolanta (tak ku przestrodze)! 😄  Natomiast z proponowanych imion bardzo podoba mi się Inga.

Imię Nela też bardzo ładne. Nie było problemów podczas rejestracji? Urzędnik nie proponował zmiany imienia z Neli na Kornelia albo Aniela?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sannara napisał:

Broń Boże tylko nie Jolanta (tak ku przestrodze)! 😄  Natomiast z proponowanych imion bardzo podoba mi się Inga.

Imię Nela też bardzo ładne. Nie było problemów podczas rejestracji? Urzędnik nie proponował zmiany imienia z Neli na Kornelia albo Aniela?

Absolutnie bez żadnego problemu została zarejestrowana jako Nela😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sannara napisał:

Broń Boże tylko nie Jolanta (tak ku przestrodze)! 😄  Natomiast z proponowanych imion bardzo podoba mi się Inga.

Imię Nela też bardzo ładne. Nie było problemów podczas rejestracji? Urzędnik nie proponował zmiany imienia z Neli na Kornelia albo Aniela?

A co do Jolanty to nad Jolantą się nie zastanawiałam za to chodziła mi po głowie po prostu Jola 😉 ale to imię z pewnego powodu zostało kategorycznie skreślone z mojej listy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anika87 napisał:

A co do Jolanty to nad Jolantą się nie zastanawiałam za to chodziła mi po głowie po prostu Jola 😉 ale to imię z pewnego powodu zostało kategorycznie skreślone z mojej listy 😄

I bardzo dobrze 😄 Sama jestem Jolantą i przyznam szczerze, że od małego dziecka myślałam nad zmianą imienia (teraz jestem już za stara i zbyt do niego przyzwyczajona żeby je zmieniać 😄 ). Także myślę, że Inga będzie super pasować do Neli 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Anika87 napisał:

A jak mają na imię wasze córeczki? 

Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, JUDYTA napisał:

Laura 😙 znam Pola 😙 

Ja znam 2 siostry i jedna ma corke Pole, a druga Nele:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pukka napisał:

Ja znam 2 siostry i jedna ma corke Pole, a druga Nele:) 

I jak dziewczynki? Energiczne? Nasza Nala to wulkan energii 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie Pola i Inga, a moja coreczka to Dominisia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Anika87 napisał:

I jak dziewczynki? Energiczne? Nasza Nala to wulkan energii 😂

Nela jest ta spokojniejsza, "dojrzalsza" ale to tez dlatego ze ma 2 starsze siostry, a Pola to taki wulkan wlasnie i lubi uciekac🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie propozycję:

-Julia,

-Lena,

-Iga,

-Gosia,

-Kornelia,

-Zuzia,

-Helena,

-Ilona,

-Marysia,

-Hania,

-Dagmara,

-Maja,

-Ola,

-Natalia,

-Magda,

-Zosia,

-Alicja,

-Irena

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, joasiatom napisał:

ja mam takie propozycję:

-Julia,

-Lena,

-Iga,

-Gosia,

-Kornelia,

-Zuzia,

-Helena,

-Ilona,

-Marysia,

-Hania,

-Dagmara,

-Maja,

-Ola,

-Natalia,

-Magda,

-Zosia,

-Alicja,

-Irena

 

Kornelia Helena i Lena raczej nie pasują do Neli. I błagam tylko nie kolejna Zosia. To imię pasuje do małej słodkiej dziewczynki ale nie znam żadnej nastolatki zadowolonej z imienia Zofia. Z wymienionych przez Ciebie podobają mi się Zuzka Irena oraz Iga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Annn2020 napisał:

Kornelia Helena i Lena raczej nie pasują do Neli. I błagam tylko nie kolejna Zosia. To imię pasuje do małej słodkiej dziewczynki ale nie znam żadnej nastolatki zadowolonej z imienia Zofia. Z wymienionych przez Ciebie podobają mi się Zuzka Irena oraz Iga.

te inne to miały być moje własne propozycje na imię 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iga, Inga , Marysia, Marcelina, Bogusia, Cecylia, Celina, Gaja, Alicja

A tak serio, ujrzysz swoje dziecko, to będziesz wiedziała jakie imię pasuje🖤

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×