Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mandu9000

Jak pobrać film z chomikuj za darmo i bez transferu na telefonie?

Polecane posty

Nie ma wyjscia: musisz ukrasc go z czyjegos konta na komputerze w pracy 🙂

Dnia 5.07.2020 o 19:04, new black napisał:

Nie ma wyjscia: musisz ukrasc go z czyjegos konta na komputerze w pracy 🙂

Udało mi się ściągnąć film z chomikuj na telefonie przy użyciu pewnego downloadera na telefonie, tylko żeby chomikuj jeszcze bardziej nie zabezpieczyli strony, bo na komputerze już nie ma sposobu na ściągniecię filmu za darmo, pozdrawiam i dzięki za chęci pomocy.

1 godzinę temu, Mandu9000 napisał:

Udało mi się ściągnąć film z chomikuj na telefonie przy użyciu pewnego downloadera na telefonie, tylko żeby chomikuj jeszcze bardziej nie zabezpieczyli strony, bo na komputerze już nie ma sposobu na ściągniecię filmu za darmo, pozdrawiam i dzięki za chęci pomocy.

Siema, zdradzisz tu albo w wiadomości prywatnej co to za downloader? Byłbym wdzięczny

1 godzinę temu, michalk1337 napisał:

Siema, zdradzisz tu albo w wiadomości prywatnej co to za downloader? Byłbym wdzięczny

Wpisujesz download menager w Google Play i wybierasz pierwszą aplikacje, i już wiesz chyba co robić. 🙂

7 godzin temu, Mandu9000 napisał:

Wpisujesz download menager w Google Play i wybierasz pierwszą aplikacje, i już wiesz chyba co robić. 🙂

To był Advanced Download Manager? Jesli tak, no nwm, probuje pobrac plik 300mb i nie udaje mi się, coś robie źle. Jakas podpowiedz, jak to zrobiłeś?

Dnia 8.07.2020 o 00:30, michalk1337 napisał:

To był Advanced Download Manager? Jesli tak, no nwm, probuje pobrac plik 300mb i nie udaje mi się, coś robie źle. Jakas podpowiedz, jak to zrobiłeś?

To nie było to, tu masz linka do tej aplikacji (możesz go otworzyć w telefonie: https://play.google.com/store/apps/details?id=idm.internet.download.manager&hl=pl), wybierz, żeby zawsze otwierało sklep Google Play, jeśli się zapyta.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się