Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Solero

Urlop

Polecane posty

Kto był nad morzem na urlopie i zapłacił 100zł za zeszłorocznego dorsza. Współczuje tym którzy przepłacają za kawałek mrożonej ryby. Z tymi cenami to powariowali, łupią na potęgę.

1 minutę temu, BoniBluBomba napisał:

Co to za przyjemność spędzać urlop nad morzem gdzie pełno ludzi na metrze kwadratowym? Nie rozumiem tego plażowania w znanych miejscach. 

Ja akurat lubie ciepło, morze i wszystko z tym związane. Tylko nie rozumiem pensjonariuszy za ten haracz który płacą. Jak dobrze że mam blisko i nie muszę przepłacać. 

Uważam że za rok będą płakać z braku klientów bo większość woli na urlop jechać za granice. Za tą samą cene albo i taniej a jest o wiele lepiej 🙂

Ja byłam wczoraj nad wodą. Jeden na drugim, ludzi tyle że się przeciskasz. Nie lubię tak wypoczywać. Lubię morze widoki i takie tam ale nie lubię jak ktoś się na mnie pcha. Z cenami to faktycznie przesada, w sieci są zdjęcia rachunkow na jakieś wygórowane kwoty. A potem się dziwią ze ludzie wola zagranicę 🙂

Solero zazdroszczę bliskości morza. 

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, KKeira napisał:

Ja byłam wczoraj nad wodą. Jeden na drugim, ludzi tyle że się przeciskasz. Nie lubię tak wypoczywać. Lubię morze widoki i takie tam ale nie lubię jak ktoś się na mnie pcha. Z cenami to faktycznie przesada, w sieci są zdjęcia rachunkow na jakieś wygórowane kwoty. A potem się dziwią ze ludzie wola zagranicę 🙂

Solero zazdroszczę bliskości morza. 

Dziękuję i nie ukrywam zadowolenia 🙂

mimo wszystko są okolice spokojne, ciche bez tłumów ale to tylko dla znających okolice 😉

Najbardziej śmieszy mnie to gdy ludzie mylą zatokę z morzem 😜

Edytowano przez Solero

Gość

No co Ty, znam fajną miejscówkę nad morzem. Do plaży rzut beretem, a niedaleko knajpa z przepysznym i niedrogim jedzeniem 👌 

Kto szuka nie blondzi😉

3 minuty temu, elektryzująca napisał:

No co Ty, znam fajną miejscówkę nad morzem. Do plaży rzut beretem, a niedaleko knajpa z przepysznym i niedrogim jedzeniem 👌 

Kto szuka nie blondzi😉

No proszę, nie pozostaje nic innego jak pogratulować 🙂 racja, szukajcie a znajdziecie 😉

Jak będę potrzebować namiaru na fajna miejscówkę ładnie się do was usmiechne😉

2 godziny temu, BoniBluBomba napisał:

Co to za przyjemność spędzać urlop nad morzem gdzie pełno ludzi na metrze kwadratowym? Nie rozumiem tego plażowania w znanych miejscach. 

Zgadzam się 🙂. To już lepiej poleżeć na tym sianie w stodole 🙂

3 godziny temu, BoniBluBomba napisał:

Niektórzy to lubią po prostu. Nudzą się na pustkowiu, gdzie nic się nie dzieje.

Urlop to najlepszy moment na nadrobienie zaległości książkowych. Jeśli ktoś lubi czytać, ale nie ma na co dzień na to czasu, to powinien koniecznie wykorzystać ten czas. Zajrzycie tutaj https://cafeteria.pl/co-czytac-na-urlopie-polecane-ksiazki-na-wakacje/ i sprawdźcie jakie nowości pojawiły się w ostatnim czasie na rynku.

15 godzin temu, Solero napisał:

Kto był nad morzem na urlopie i zapłacił 100zł za zeszłorocznego dorsza. Współczuje tym którzy przepłacają za kawałek mrożonej ryby. Z tymi cenami to powariowali, łupią na potęgę.

żalisz się czy chwalisz? nie musiałeś.. 

Ja wrocilam wlasnie znad morza i wcale nie bylo dzikich tlumow oprocz sopockiego mola i starowki gdanskiej. Nawet na Helu pusto, zero korkow i kolejek. W weekend faktycznie wiekszy problem z zaparkowaniem, ale w tygodniu wrecz pustki wszedzie. A ceny, no cóż, wole zaplacic wiecej zaraz przy plazy niz jechac kilka km dalej zeby rachunek byl nizszy. I za rok tez wybieram sie nad polskie morze, przynajmniej na tydzien, bo nasze plaze sa najpiekniejsze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować