Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
agnieszka254364

Czy jeśli wpiszę, że ojcem mojego dziecka jest Mikołaj Krawczyk, to będzie on musiał płacić alimenty?

Polecane posty

Tak, naturalnie. Panu Mikołajowi dobrze się z oczu patrzy- napewno zapłaci wszystkie pieniądze.

Pozdrawiam, z Bogiem

-Ewelina D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jolanta.biedroń napisał:

Idź ty ukrainko bezrobotna do pracy i po rozum do głowy.

A czemu pani jest taka agresywna? I czy ja panią kojarzę, bo mam wrażenie że się znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ewelina.danielak napisał:

A czemu pani jest taka agresywna? I czy ja panią kojarzę, bo mam wrażenie że się znamy.

Dzień dobry. 
Nóż się w kieszeni otwiera jak się widzi takich ukrainców, którzy "do raboty nje pójdą". Odpowiedzialna matka powinna dla swojego i jej dziecka dobra iść do pracy. Bezrobotnymi ludźmi, którzy "do pracy na pewno nie pójdą" to ja gardzę. Najlepiej niech idzie ta pani kraść pieniądze jak P.O.

Edytowano przez jolanta.biedroń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jolanta.biedroń napisał:

Dzień dobry. 
Nóż się w kieszeni otwiera jak się widzi takich ukrainców, którzy "do raboty nje pójdą". Odpowiedzialna matka powinna dla swojego i jej dziecka dobra iść do pracy. Bezrobotnymi ludźmi, którzy "do pracy na pewno nie pójdą" to ja gardzę. Najlepiej niech idzie ta Pani kraść pieniądze jak P.O.

Pieniądze to są dopiero teraz kradzione z kieszeni podatników, żeby tacy bezrobotni ukraińcy z dziećmi którymi Pani gardzi mieli się z czego utrzymywać- na Pani koszt. Pozdrawiam, z Bogiem.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ewelina.danielak napisał:

Pieniądze to są dopiero teraz kradzione z kieszeni podatników, żeby tacy bezrobotni ukraińcy z dziećmi którymi Pani gardzi mieli się z czego utrzymywać- na Pani koszt. Pozdrawiam, z Bogiem.

Niech pani nie mówi żadnego złego słowa na PiS. Jako starsza kobieta, myślałam, że pani ma więcej oleju w głowie, gdy przeszło tyle parii politycznych.

Pozdrawiam.

Edytowano przez jolanta.biedroń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jolanta.biedroń napisał:

Niech pani nie mówi żadnego złego słowa na PiS. Jako starsza kobieta, myślałam, że pani ma więcej oleju w głowie, gdy przeszło tyle parii politycznych. Pozdrawiam.

PiS to złodzieje, i tyle. Niech pani pójdzie do sklepu, zobaczy jakie wszystko drogie i to sobie porówna z cenami za PO

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ewelina.danielak napisał:

PiS to złodzieje, i tyle. Niech pani pójdzie do sklepu, zobaczy jakie wszystko drogie i to sobie porówna z cenami za PO

Ceny są wyższe, bo pieniędzy mamy więcej. Za PO człowiek groszem nie śmierdział, a ci bogacze? Śmiali się i pluli nam w twarz. Całe szczęście, że mamy PiS u władzy. Pozdrawiam.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jolanta.biedroń napisał:

Ceny są wyższe, bo pieniędzy mamy więcej. Za PO człowiek groszem nie śmierdział, a ci bogacze? Śmiali się i pluli nam w twarz. Całe szczęście, że mamy PiS u władzy. Pozdrawiam.

Jacy bogacze? Bo jedyni bogacze jakich znam, to ci co są teraz z Rydzykiem na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ewelina.danielak napisał:

Jacy bogacze? Bo jedyni bogacze jakich znam, to ci co są teraz z Rydzykiem na czele.

Rozumiem, że pani ma mało kontaktów, ale, że aż tak..? :classic_biggrin:
Żegnam, nie mam zamiaru tego tematu kontynuować, ponieważ nie widzę w tym sensu. Jeżeli pani jest za reżimem, to nie moja sprawa. Żegnam.

Edytowano przez jolanta.biedroń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jolanta.biedroń napisał:

Rozumiem, że pani ma mało kontaktów, ale, że aż tak..? :classic_biggrin:

Nie zrozumiała mnie pani. I mnie to nie dziwi, biorąc pod uwagę jaką inteligencją się pani wykazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za PIS jest dużo lepiej. 500 zl dostaje a zarabiam ponad 17000zl i jeszcze bon na wakacje dają. Powinni wprowadzić bykowe jeszcze z 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, agnieszka254364 napisał:

Ktoś się orientuje? Potrzebuję pieniędzy, mam dziecko, do pracy na pewno nie pójdę.

wybierz lepiej, bo ten podobno na swoje nawet nie płaci D

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.07.2020 o 18:19, jolanta.biedroń napisał:

Dzień dobry. 
Nóż się w kieszeni otwiera jak się widzi takich ukrainców, którzy "do raboty nje pójdą". Odpowiedzialna matka powinna dla swojego i jej dziecka dobra iść do pracy. Bezrobotnymi ludźmi, którzy "do pracy na pewno nie pójdą" to ja gardzę. Najlepiej niech idzie ta pani kraść pieniądze jak P.O.

Taki ból d***y o trolla, który sobie z ludzi zażartował 🤣😂 czasem dobrze jest wyłączyć internety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolak to ma szparę między zębami. Ja tam nic nie tego, ale dla niektórych to ponoć dyskwalifikujące XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×