Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marie3

Czy nie traktuje mnie poważnie

Polecane posty

Poznałam fajnego faceta na portalu randkowym. Fajny, wygląda na poważnego. Z innego miasta ale w tym samym województwie. Mieliśmy się spotkać. Ale zaraz zaczęliśmy rozmawiać o czymś innym. Nie spotkaliśmy się nawet a on zaproponował wspólne wakacje. Tam gdzie będę chciała. Mnie to zdenerowalo. Całkiem fajny gość niby się wydawal a chyba potraktował mnie jak zwykła laske do towarzystwa. Co myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marie3 napisał:

Poznałam fajnego faceta na portalu randkowym. Fajny, wygląda na poważnego. Z innego miasta ale w tym samym województwie. Mieliśmy się spotkać. Ale zaraz zaczęliśmy rozmawiać o czymś innym. Nie spotkaliśmy się nawet a on zaproponował wspólne wakacje. Tam gdzie będę chciała. Mnie to zdenerowalo. Całkiem fajny gość niby się wydawal a chyba potraktował mnie jak zwykła laske do towarzystwa. Co myślicie? 

Na takie cos bym nie poszła.Za duze ryzyko nie znasz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze trudno traktowac powaznie lub niepowaznie nieznana osobe. Na pewno jest odwazny 🙂 a propozycja jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marie3 napisał:

potraktował mnie jak zwykła laske do towarzystwa. Co myślicie? 

Raczej nie inaczej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBomba napisał:

Przecież możesz zapłacić za siebie i wykorzystać towarzystwo zeby się nie nudzić. 

Oczywiście. Ale sama propozycja wyjazdu na wspólne wakacje tak brzmi jak do Pani do towarzystwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, marie3 napisał:

Oczywiście. Ale sama propozycja wyjazdu na wspólne wakacje tak brzmi jak do Pani do towarzystwa

Dokladnie, pewnie chce tylko seksu i liczy ze szybko mu rozlozysz nogi w ramach ,romantycznej atmosfery" na wakacjach 😉 i w ramach odwdzieczenia sie za to ze zasponsorowal taki fajny wyjazd (bo jak sie domyslam on za niego głównie zapłaci). Ani razu sie nie spotkaliscie a on juz chce z Toba jechać na wakacje...to nie jest normalne i wg mnie tylko obnaża jego intencje czyli ze liczy na łatwy seks. Odmow mu tego wyjazdu, powiedz ze najpierw chciałabys sie z nim spotkać na neutralnym gruncie w miejscu publicznym i iść np na spacer, pogadac. Zobaczysz jak zareaguje. 

Edytowano przez Malutka92
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto byłoby się wcześniej spotkać a nie jakieś wakacje odrazu, za chwilę będzie ślub planował.. 😉

Edytowano przez KKeira
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marie3 napisał:

Poznałam fajnego faceta na portalu randkowym. Fajny, wygląda na poważnego. Z innego miasta ale w tym samym województwie. Mieliśmy się spotkać. Ale zaraz zaczęliśmy rozmawiać o czymś innym. Nie spotkaliśmy się nawet a on zaproponował wspólne wakacje. Tam gdzie będę chciała. Mnie to zdenerowalo. Całkiem fajny gość niby się wydawal a chyba potraktował mnie jak zwykła laske do towarzystwa. Co myślicie? 

Może nie pomyślał i palnął głupotę. Spróbuj go uświadomić że nie powinien w ten sposób postępować i oczekujesz najpierw spotkania na żywo zanim zdecydujesz się na cokolwiek więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytaj go czy lubi pieski. Jak lubi to spoko jest i możesz jechać. Jak nie to i tak nie był Ciebie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Malutka92 napisał:

Odmow mu tego wyjazdu, powiedz ze najpierw chciałabys sie z nim spotkać na neutralnym gruncie w miejscu publicznym i iść np na spacer, pogadac. Zobaczysz jak zareaguje. 

Po takiej propozycji wg. mnie nie warto w ogóle się z takim spotykać. Widać jakie ma podejście do kobiet proponując od razu wakacje bez poznania w realu. 

Edytowano przez agama1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet na portalu randkowym proponujący wspólne wakacje osobie, z którą się nigdy w życiu nie widział - tego chyba nie trzeba nawet komentować. 😄 Nawet nie ma sensu odpisywać, że chciałabyś się pierw spotkać, moim zdaniem już siebie zaprezentował niekorzystnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Qwerty82 napisał:

To mi pachnie sponsoringiem

Tak się zastanawiam że może faktycznie mógł mieć wcześniej jakieś doświadczenia tego typu że bez żenady wysuwa takie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu na wakacje razem z prawie nieznajomą osobą? Proponowałabym najpierw jakieś spotkanie zapoznawcze, jeśli Ci na nim zależy. Może w kawiarence, restauracji?

Ogólnie to propozycja nie na miejscu 🤡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×