Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
oinqx

Je$$u do niczego sie nie nadaje

Polecane posty

Przed chwilą, IlonaLalka napisał:

No tak, ale czytałam uważnie, ze podobno kiedyś maja to do naszych ciał wszczepić. Niby jakiś podglad ktoś ma w nasze urządzenia elektryczne, które możemy zostawić. Ale my sami? Już nie uciekniemy! Bójcie się ludzie!

ale przeciez my wszyscy tego chcemy

codziennie nie rozstajemy sie z naszymi smartfonami ktore lacza sie z internetem 24/7, a tam same dane o nas i tak codziennie, ludzie chca byc zaczipowani

Ja nigdy się nie zgodzę, na to, aby ktoś mi coś wszczepił, a potem mnie torturował! Tam są jakieś piski podobno i tak dalej. Co czytało o tych ludziach? A no właśnie! Torturują  ich! Bawią się nimi! To ich króliczki doswiadczalne!

Czytalem, ze nawet mysla o tym, zeby kazdej osobie dac stawke gwarantowana, ze pracuja lub nie dostaja pieniadze od panstwa, nie zadna renta czy cos tylko gwarantowane poieniadze dla kazdego obywatela

jakby mi tak zaproponowali ze mi dadza kase, to zgodzilbym sie na czipa

a po co sie pieklic i wgl jak to nieuniknione to wszystko ahhh

Ja nigdy się nie zgodzę, na to, aby ktoś mi coś wszczepił, a potem mnie torturował! Tam są jakieś piski podobno i tak dalej. Co czytało o tych ludziach? A no właśnie! Torturują  ich! Bawią się nimi! To ich króliczki doswiadczalne!

a zwierzeta juz od lat sa torturowane przez koncerny kosmetyczne albo w rzezniach i kogo to interesuje

Przed chwilą, Zerwany napisał:

ale przeciez my wszyscy tego chcemy

codziennie nie rozstajemy sie z naszymi smartfonami ktore lacza sie z internetem 24/7, a tam same dane o nas i tak codziennie, ludzie chca byc zaczipowani

Ja nie chce! Ale jak każdy z was ( prawie ) to bezwiednie przyklepie... no to będziecie królikami doświadczalnymi! Torturowani będziecie przez jakieś elity. Tego chcecie?

Czytalem, ze nawet mysla o tym, zeby kazdej osobie dac stawke gwarantowana, ze pracuja lub nie dostaja pieniadze od panstwa, nie zadna renta czy cos tylko gwarantowane poieniadze dla kazdego obywatela

jakby mi tak zaproponowali ze mi dadza kase, to zgodzilbym sie na czipa

A tortury? Czy to warte? A co byś powiedział na tortury i piski np. Nie wiem... codziennie! I czy ta kasa by była warta Twoich cierpień? Chyba nie... zastanów się 

1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

Ja nie chce! Ale jak każdy z was ( prawie ) to bezwiednie przyklepie... no to będziecie królikami doświadczalnymi! Torturowani będziecie przez jakieś elity. Tego chcecie?

skoro nie chcesz to skasuj konto na fejsbuku, wyrzuc smartfona do kosza i odlacz sie od internetu, to bedziesz wolna i nigdy cie nikt nie zaczipuje, masz to jak w banku

nie wiem... to ktos pojdzie za to do piekla nie ja... ja moge ewentualnie jak Jezus nadstawic drugi policzek ... no co my poradzimy na ten swiat chyba ze wyjda na ulice ale to niemozliwe, wyjda tylko na fejsika xDDD

A tortury? Czy to warte? A co byś powiedział na tortury i piski np. Nie wiem... codziennie! I czy ta kasa by była warta Twoich cierpień? Chyba nie... zastanów się 

jakie piski??

1 minutę temu, Zerwany napisał:

a zwierzeta juz od lat sa torturowane przez koncerny kosmetyczne albo w rzezniach i kogo to interesuje

No mnie to interesuje! Może. Ciebie nie, ale mnie tak. I tu zamiana... np. Oni na ich miejsce... otóz tak działa ta karma

skoro nie chcesz to skasuj konto na fejsbuku, wyrzuc smartfona do kosza i odlacz sie od internetu, to bedziesz wolna i nigdy cie nikt nie zaczipuje, masz to jak w banku

Nie koniecznie. Wprowadza taki przepis ze każdy ma mieć czipa i nawet jak to wyrzucę... nic mi to nie da! Czy wy wogole myślicie? Litości!

No mnie to interesuje! Może. Ciebie nie, ale mnie tak. I tu zamiana... np. Oni na ich miejsce... otóz tak działa ta karma

mnie tez to interesuje, ale co poradzisz

Jak chcesz zmian to zacznij od siebie.

Ja chcialbym zyc offline, ale na chwile obecna jest to nierealne, bo zwariuje bez internetu. To mnie zaczipuja predzej czy pozniej

1 minutę temu, oinqx napisał:

nie wiem... to ktos pojdzie za to do piekla nie ja... ja moge ewentualnie jak Jezus nadstawic drugi policzek ... no co my poradzimy na ten swiat chyba ze wyjda na ulice ale to niemozliwe, wyjda tylko na fejsika xDDD

Do piekła? Czyli spowrotem do tej materii i nie wiem w jakie ciało ten co torturował się już wcieli i co on będzie przeżywał... przypuszczam, ze to samo, bo karma musi być zwrócona. Przyczyna i skutek naszych działań!

Nie koniecznie. Wprowadza taki przepis ze każdy ma mieć czipa i nawet jak to wyrzucę... nic mi to nie da! Czy wy wogole myślicie? Litości!

no na razie jeszcze nie wprowadza, ale moza za 2 lata najwczesniej kto wie, dowod osobisty zaczipowany

a mnie wsadza do pierdla za to ze jestem bezrobotny xD

mnie tez to interesuje, ale co poradzisz

Jak chcesz zmian to zacznij od siebie.

Ja chcialbym zyc offline, ale na chwile obecna jest to nierealne, bo zwariuje bez internetu. To mnie zaczipuja predzej czy pozniej

To się nie godzi nikt na to! Czy jak? Ludzie nie śpijcie! A co z waszymi dziećmi? Będziecie się patrzeć na to jak będą wasze dzieci używać do eksperymentów?

To się nie godzi nikt na to! Czy jak? Ludzie nie śpijcie! A co z waszymi dziećmi? Będziecie się patrzeć na to jak będą wasze dzieci używać do eksperymentów?

To pojde do pierdla i tyle

Mnie to wsadza predzej czy pozniej albo wykoncza za to ze jestem bezrobotny, wiec czipowanie mnie raczje ominie.

jeny nie wiem mam zbytnio wyprany mozg... a jak poznac czy mk ultra wypralo mozg ja nie ogarniam.... ehh///....... zreszta kapitalizm to jest juz totalitaryzm ze nam wyprali wszystkim mozgi i to jest normalnosc taka i nikt nie kwestionuje i wuj.... co mam powiedzec..

Nie godzić się na te czipy! Nie godzić się! Tortury, eksperymenciki. Czytało trochę jak ludzie się wypowiadali na ten temat! Pobudka! Nie chodzę po lekarzach! Bo się boje! Nawet jakiś zastrzyków! Boje się ze ktoś tak mi coś wstrzyknie! A po co niby te czipy? Niewolnicy! Niewolnicy! Pobudka! Nie śpimy! Tacy ludzie nie odróżniają krolika, czy robaka od człowieka! Ja to czytałam i wiem ze tak jest

1 minutę temu, Zerwany napisał:

To pojde do pierdla i tyle

Mnie to wsadza predzej czy pozniej albo wykoncza za to ze jestem bezrobotny, wiec czipowanie mnie raczje ominie.

Nikogo nie ominie jak to wprowadza ( PRZYMUSOWE) nikogo! W pierdlu ciebie tez mogą zachipować, czy jak? No również! Myślimy!

Napisano (edytowany)

koronki neuronowe (neural lace), które – jak twierdzi – w zasadzie będzie w stanie czytać w naszych myślach.

--- no to ja bym chciala takie cos z cioekawosci co ja mysle....

Edytowano przez oinqx

Nie odróżniają Ci ludzie( z tych artykułów, z tego co czytam) jeszcze raz podkresle, człowieka od robaka! Nie ma dla nich roznicy! Pobawią się wami! Pobawią!

To kwestia czasu jak się stanie nieszczęście! Ludzie! Tu śmiechu nie ma. To elity! Oni dzieci jedzą, z tego co słyszałam... dzieci na żywca. 

ze jedza dzieci tutu juz mam dysonans takie wyparcie i takie tam no a gdzie sobie o tym czytalas

Nie ma co sie porzejmowac tym swiatem i zlem tego swiata, ktore to( zlo) bierze sie jedynie z niewiedzy
Gdybysmy byli swiadomi jak sie sprawy maja i ze Ta mistyczna Jednosc w dzialaniu stwarza a warunki w jakich odbywa sie akt kreacji sa spelnione dla duicha, ktory sie zawsze raduje jest pelen milosci i sczescia..
Jedno nie jest dualne.. zatem dobro czy zlo Samsary w wymiarze Nieba nie istnieje 😉
A wszystko co zalicza sie do dzialania duszy uwarunkowanej sprowadza sie w koncu do cierpienia nie rozpoznania
Stwarzającej i radującej się Jedności.

Sie sami przekonacie ze ze swiatem i wszystkim co istnieje jest tak jak byc mialo idealnie 🙂
serio.
Raj, ktory jest kazdemu przeznaczony istnieje.

a na koncu tego artyukulu pisze ze to jednak eee Względnie niewielka liczba manipulatorów nie jest w stanie w pełni kontrolować Twojego umysłu, chyba że dobrowolnie zgodzisz się na to i oddasz go we władanie innych. 

A władca Zachodniego Raju  jest nie kto inny.
👅 
tylko Amidewa🤩

2 minuty temu, akimuszki napisał:

Jedno nie jest dualne.. zatem Dobro czy zlo Samsary w wymiarze Nieba nie istnieje 😉
A wszystko co zalicza sie do dzialania duszy Uwarunkowanej sProwadzA sie w koncu do cierpienia nie rozpoznania
Stwarzającej i radującej się Jedności.

Ttyle ogarnelam

D

U                P             A

!!!!!!!!!! 

01110011 01110111 11000100 10011001 01100100 01111010 01101001 00100000 01101101 01101110 01101001 01100101 00100000 01100100 01110101 01110000 01100001

a jak mikrofale wprowadzaja glos do glowy o czym mowią?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować