Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
oinqx

Je$$u do niczego sie nie nadaje

Polecane posty

skad sie biora migreny co sie slepnie dżizaz a solpadeine ma te cala kodeine co tu pisze antylewak deathstate pozdro a to ma paracetamol a ja paracetamolu nie lubie a gdzie dostac czysta kodeine?????

sa jakies na kaszel wynalazki z tymiankiem nie porzy gam sie od tego? ja pitole

Polecam zioła na dobry nastrój Canabis Sativa 😎

• Confused 1

htt

ps://

youtu.be/znE0SGrkub0

mowie tutaj o tym pudle/ TV, ze chcą innymi manipulować. Jesteśmy ,,niby’’ ich niewolnikami. Ach my, takie małe glistki, w porównaniu do wszechświatów... a oni się tak wywyższają...katastrofa... nie maja w sobie pokory, czy jak? No właśnie... są nieświadomi... ze co? Ze sprawiają innym cierpienie. No właśnie... słyszałam od mojego znajomego, ze niby udzielają pomocy wszystkim firma, ale kłamstwo! Nie udzielili mu żadnej pomocy, mało tego, biorą dalej. Dążą do tego aby jego i innych majatki( ciężka harówa i praca) ja zabrać! Tak się nie robi! Złodzieje! Ale karma się zwróci! Uświadamiam!

1 godzinę temu, IlonaLalka napisał:

Jesteśmy ,,niby’’ ich niewolnikami. Ach my, takie małe glistki, w porównaniu do wszechświatów... a oni się tak wywyższają...katastrofa... nie maja w sobie pokory, czy jak? No właśnie... są nieświadomi... 

nie maja nigdy ne beda mieli jedyne co ich zmeczy to jak nie beda mieli mozliwosci jezdzic po innych ludziach tylko to ich dobije xD tzn widzi taki kuszacy obiekt do niszczenia a nie moze i sie wscieka

• Thanks 1

Napisano (edytowany)

np. moj kot jest maly a by mnie zjadl najchetniej bo sie czuje tygrysem. to jest cos takiego ze wobec slabszych jest sie tygrysem a przy silniejszych robi sie kotkiem i sie podlizuje. ooo wiele tak łosób działa hmm

Edytowano przez oinqx

2 godziny temu, oinqx napisał:

skad sie biora migreny co sie slepnie dżizaz a solpadeine ma te cala kodeine co tu pisze antylewak deathstate pozdro a to ma paracetamol a ja paracetamolu nie lubie a gdzie dostac czysta kodeine?????

zrób sobie tomografie główki

5 godzin temu, oinqx napisał:

nie maja nigdy ne beda mieli jedyne co ich zmeczy to jak nie beda mieli mozliwosci jezdzic po innych ludziach tylko to ich dobije xD tzn widzi taki kuszacy obiekt do niszczenia a nie moze i sie wscieka

Będą mieli! Maja ! Ludzie! Czy wy śpicie?

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, IlonaLalka napisał:

Będą mieli! Maja ! Ludzie! Czy wy śpicie?

a kto ma jak nie ma gdzie ma he bo czesto jakby nie ma ktos tego nie ma nic nie ma nie pokazuja ze maja maja ale nie powiedza wiem ale nie powiem i wgl bo to rzec niepożądana no nie

Edytowano przez oinqx

Słyszałam o jakiś czipach. Czytałam artykuł, gdzie było napisane, ze w przyszłości nas zaczepuja i będą wszystko o nas wiedzieć i bedziemy dla nich chodzili jak w zegarku! To już niebawem! Pobudka! To będzie jakaś niby elita i będzie ktoś widział co robisz np tego i tego dnia po niby godzinie tej i tej! Wy nic nie czytacie? Mogą już podobno nawet do mózgu wejść, bo z tego co słyszałam są jakieś urządzenia do manipulacji ludźmi. Czytałam, ze wykorzystują je jakieś jednostki wojskowe i nie tyko. To się dzieje tu i teraz ludzie! Zrobią z was totalnych niewolników! Nie zgadzac się na to! Nie szczepić się! Nic nie wiedza i nic nie czytają! Ludzie, litości!

tzn nie rzecz tylko cecha o jej

hmmmm a skad masz info mi by nawet tam pasowalo stracic swiadomosc no bo mi to rybka

Nie dajcie się tak manipulować! Przekazywać to rodzinom, znajomym! Czytam i coś analizuje i wiem! Można coś się doczytać ciekawego i przeanalizować ! 

zostane zombie i bd jesc m o z gi 

Przed chwilą, oinqx napisał:

hmmmm a skad masz info mi by nawet tam pasowalo stracic swiadomosc no bo mi to rybka

Nie! My musimy być świadomi! Tobie to rybka, ale mnie nie i większości ludzi nie. A co jak będzie jakiś manipulator i będzie się nad Tobą znęcał i będą wciskać Tobie jakieś piski i będziesz cierpiał i będziesz chciał umierać, a oni nadal będą Ciebie torturować? 

zostane zombie i bd jesc m o z gi 

Jak znajdę ten artykuł to prześle linka, moment...

no to troche kiepsko faktycznie nooooo ale jestem za malo ogolnie grozna czy wazna zeby mnie torturowac moim zdaniem hmmm

• Haha 1

htt

ps:/

/warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/6753-techniki-kontroli-umyslu-przeczytaj-koniecznie

ogolem napiszcie kontrola umysłu. Pisząc to kiedyś miałam na myśli jak kontrolować nasze zachowania, ale wyskoczyło mi pare artykułów... i no...

1 minutę temu, oinqx napisał:

no to troche kiepsko faktycznie nooooo ale jestem za malo ogolnie grozna czy wazna zeby mnie torturowac moim zdaniem hmmm

Ale tam czytałam, ze to są tortury! Ty sam nie mozesz niczego zrobic! To są jakieś wyspecjalizowane jednostki. Co się dzieje, ludzie... 

Jak dojdzie do tego, ze będą mogli Tobą sterować, przecież będą mogli zrobic wszystko z Tobą! Mogą przez ciebie lub zmusić Ciebie, abyś zrobił coś czego nie chcesz! 

i tak juz tak troche wszsyscy zyja ze nie chca ale musza zyc tzn wielu ludzi tak ma

Ludzie! To już się dzieje! Słyszałam, tzn. Czytałam, ze nawet jakieś coś ludzie prostestuja. I niby nic z tym zrobic nie można! To już będzie naprawdę niewolnictwo! A wy będziecie Cierpieli przez jakieś elity.

no ciekawy artykuł sobie czytam lalala

Przeciez kazda osoba ktora ma fejsbuka juz jest zaczipowana

tak samo smartfona to juz jest zaczipowany

pokasujcie konta na mediach wspolecznosciowych, wyrzuccie smartfony do kosza i nie laczcie sie z internetem to bedziecie wolni!!!

• Thanks 1

i tak juz tak troche wszsyscy zyja ze nie chca ale musza zyc tzn wielu ludzi tak ma

Ale będzie jeszcze gorzej! Jeszcze gorzej! Jeszcze gorzej! 

co my poradzimy na jakies elity z dvpy...??

Przed chwilą, Zerwany napisał:

Przeciez kazda osoba ktora ma fejsbuka juz jest zaczipowana

tak samo smartfona to juz jest zaczipowany

pokasujcie konta na mediach wspolecznosciowych, wyrzuccie smartfony do kosza i nie laczcie sie z internetem to bedziecie wolni!!!

No tak, ale czytałam uważnie, ze podobno kiedyś maja to do naszych ciał wszczepić. Niby jakiś podglad ktoś ma w nasze urządzenia elektryczne, które możemy zostawić. Ale my sami? Już nie uciekniemy! Bójcie się ludzie!

1 minutę temu, oinqx napisał:

co my poradzimy na jakies elity z dvpy...??

Nie zgadzac się na to, nie przyklepywać bezwiednie! Czytać jakieś ciekawostki o najnowszej technologii!

„Czas spędzany na śledzeniu tego, co dzieje się na ekranie to według słów krytyka medialnego Michaela Medveda »kolosalne i nieporównywalne z niczym innym marnowanie życia«. Jest to czas spędzony w stanie półsennym, kiedy aktywność fal mózgowych przypomina fale mózgowe śpiących ludzi”, czytamy z kolei na stronie internetowej New Oxford Review. oo bardzop to ladnie brzmi i ciekawie nooooooo yebac system.....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować