Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gdhhd

Czym się różni myślenie 18 latka od 22 latka?

Polecane posty

Też uważacie że oprócz tego że 22 latek to osoba która skończyła szkołę i może mieć pracę oraz zarabiać na siebie i tak nie wiele się różni od 18 latka. Po za tym młode osoby coraz później wychodzą za mąż więc zakładam że większość 22 latków nie ma jeszcze rodziny. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To różnie bywa. Tak naprawdę wiek to tylko liczba. To że ktoś ma 18 lat nie znaczy zawsze że będzie mniej dojrzalszy niż 22latek lub nawet 30latek. Wszystko zależy od osoby i tego co ma w głowie. 

Dużo 18 latkow ma jeszcze szkole (jeśli w ogóle) imprezy i znajomych w głowie. Mało jest osób które w tym wieku myślą o rodzinie lub jakichś większych planach. Jednak znajdą się takie osoby. Są to osoby które zostaną postawione w pewnej sytuacji. 18 latki które musiały wyprowadzić się z domu z pewnych względów (przemoc, alkohol w rodzinie) 18latki (kobiety) które zaszły w ciążę. 

Uwierz czy nie ja mam 20 lat już od dawna myślałam o założeniu rodziny. Jak to już dużo osób powiedziało przeskoczylam pewien etap jak szkoła "chociaż to nie prawda" Mam faceta, dziecko planujemy w tym roku ślub i kupno domu. Uważam że jestem bardzo dojrzała jak na swój wiek i nie, nie czuje się gorsza od innych.

Więc tak jak mówiłam. To wszystko siedzi w głowie i odpowiadając na twoje pytanie. Nie ma różnicy pomiędzy 18 a 22 latkiem 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×