Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

16 minut temu, IlonaLalka napisał:

Tam powinno być: do materialnego ciała o nazwie EWA.

Mozna wzdychać za utraconym rajem

I gdy nigdy końca tego wszystkiego nie będzie...

A ,,niebo’’( to wszystko) ten kto Tobie to daje

bedzie wiedział kto ma to powiedzieć...

Widzisz jedną stronę medalu. 

 

20 minut temu, Onkosfera napisał:

 

"Za utraconym nie wzdychaj rajem, 

Gdy nowy Adam niebo Ci daje"

 

 

Dla mnie:

nie zastanawiaj się nad czasem, który minął. Skup się nad tym co przynosi przyszłość.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisać coś na kartce papieru w niebieskim kolorze długopisu ( przeważnie długopisy są niebieskie) na bialym(na białej kartce papieru)

a co jeśli jest ciemno w nocy? Co wtedy? 

Napisac coś po ciemku...nadal niebieskim długopisem na białej kartce papieru( ale w nocy, gdy jest ciemno) nie widzisz barw... a wiec jeśli masz dwie kartki ( jedna żółta, a druga biała) i dwa długopisy ( lub nawet więcej...) nie widząc ich koloru... mozesz się pomylić z wyborem. No właśnie... ale najważniejsze, ze wiesz co napisać. A co jeśli wiesz co napisać, ale chciałbyś akurat na białej kartce i to niebieskim długopisem to napisac? No właśnie... jak wyjść z tego problemu? Hmmm... a może niebieski długopis nadgryźć w dzień i biała kartkę ( na samym rogu, lekko zagiąć?) wtedy po dotyku wiesz który to długopis i która to kartka. A wiec... 

Trzeba pomyśleć co będzie w przyszłości... tak trochę się zastanowić, co by było gdyby... ale są sytuacje, których nie da się przewidzieć...

a co jeśli długopis jest wypisany, a Ty piszesz coś po ciemku? I nie wiesz, ze tam się nic nie pisze? Tak tylko poruszasz długopisem? To trzeba mocno przycisnąć i przynajmniej w dzień zobaczysz ta notatke... tak trochę... coś można zobaczyć... czy jak? A nie ważne...

Trzeba robić jakieś plany... coś z głowy napewno umknie... czy jak? Nie pomyśleli ? A no tak... te zniszczone ,,notatki’’ pokoleń... ach te wyrwane drzewa... i co? Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mgnienie napisał:

Widzisz jedną stronę medalu. 

 

Dla mnie:

nie zastanawiaj się nad czasem, który minął. Skup się nad tym co przynosi przyszłość.

 

 

Ktoś taka bzdurę powiedział, notatki zniszczone... i co maja? Są już jakieś latające pojazdy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, IlonaLalka napisał:

Ktoś taka bzdurę powiedział, notatki zniszczone... i co maja? Są już jakieś latające pojazdy? 

Ogółem... trzeba wrócić do przeszłości i ponaprawiać te błędy, czy jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, IlonaLalka napisał:

Ogółem... trzeba wrócić do przeszłości i ponaprawiać te błędy, czy jak? 

Ogółem to przeszłości nie zmienisz, a przyszłość jest do ogarnięcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, IlonaLalka napisał:

Ogółem... trzeba wrócić do przeszłości i ponaprawiać te błędy, czy jak? 

proszę, skończ już

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię j..ał,
bo to mezalians byłby dla psa.’’

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, south napisał:

„Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię j..ał,
bo to mezalians byłby dla psa.’’

 

Pardon? Tego nie rozumiem akurat 😧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mgnienie napisał:

Ogółem to przeszłości nie zmienisz, a przyszłość jest do ogarnięcia 

To to za bzdura? Da radę naprawić błędy czy nie? Tak samo jak nauczyć się jeszcze raz na sprawdzian i go poprawić czy jak? Ludzie! Litości ! Zmienić się nie da jakiegoś zdarzenia...ale błędy można ponaprawiać! Czy jak? Można! Naprawiam!  Czyli jak ponaprawiam błędy...i wszystko się dzieje w czasie Present Continuous ogółem... rozciągnięte w czasie... bo czas... no właśnie, niby w tej materii istnieje, ale skoro jest nieskończoność... to w sumie, hmmm...nie ma czasu... ach ta nieskończoność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, IlonaLalka napisał:

To to za bzdura? Da radę naprawić błędy czy nie? Tak samo jak nauczyć się jeszcze raz na sprawdzian i go poprawić czy jak? Ludzie! Litości ! Zmienić się nie da jakiegoś zdarzenia...ale błędy można ponaprawiać! Czy jak? Można! Naprawiam!  Czyli jak ponaprawiam błędy...i wszystko się dzieje w czasie Present Continuous ogółem... rozciągnięte w czasie... bo czas... no właśnie, niby w tej materii istnieje, ale skoro jest nieskończoność... to w sumie, hmmm...nie ma czasu... ach ta nieskończoność...

głowa mi wybucha przez te twoje analizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

To to za bzdura? Da radę naprawić błędy czy nie? Tak samo jak nauczyć się jeszcze raz na sprawdzian i go poprawić czy jak? Ludzie! Litości ! Zmienić się nie da jakiegoś zdarzenia...ale błędy można ponaprawiać! Czy jak? Można! Naprawiam!  Czyli jak ponaprawiam błędy...i wszystko się dzieje w czasie Present Continuous ogółem... rozciągnięte w czasie... bo czas... no właśnie, niby w tej materii istnieje, ale skoro jest nieskończoność... to w sumie, hmmm...nie ma czasu... ach ta nieskończoność...

Na błędach się uczysz. Życie jest tak skonstruowane że najlepiej na swoich. 

Naprawić? To możesz płot przed domem lub skleić zbitą szklankę - Tylko po co sklejać ?🤣🤣 

Czasu nie cofniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Mgnienie napisał:

Na błędach się uczysz. Życie jest tak skonstruowane że najlepiej na swoich. 

Naprawić? To możesz płot przed domem lub skleić zbitą szklankę - Tylko po co sklejać ?🤣🤣 

Czasu nie cofniesz.

 Nie cofne( ale logicznie mysl, błagam) błędy można naprawić, czy jak! Jak sprawdzian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

 Nie cofne( ale logicznie mysl, błagam) błędy można naprawić, czy jak! Jak sprawdzian. 

Przeczytaj ze zrozumieniem wszystko co zostało napisane (w razie potrzeby czynność powtórz- do skutku) i znajdź odpowiedzi na własne zapytania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Człowiek zawsze może wstąpić na lepszą drogę - póki żyje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BoniBluBomba napisał:

Chooj doopa kamieni koopa

Koopy koopa, a ta koopa z doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×