Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jkl

nieudane zabiegi medycyny estetycznej

Polecane posty

Cześć, wypowiedzcie się proszę gdzie korzystacie z zabiegow med estetycznej, czy spotkało Was coś nieprzyjemnego, czy ktos nieumiejętnie wykonał zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin Janusek Wrocław - podszywa sie pod lekarza, nie ma żadnego medycznego ani kosmetologicznego wykształcenia !!!! Robi zabiegi przeznaczone dla lekarzy. Jest milutki kiedy wszystko ok ale kiedy masz pretensje ze cos spieprzył zaraz atakuje i robi sie arogancki. Nadal oszukuje ze jest lekarzem i jeździ po różnych miastach. Strzeżcie się!!!! 

Zabiegi wykonuje nieumiejętnie ,mnie zmasakrował twarz przez siniaki i zle podany kwas. Marcin Janusek - nie wykonuj zabiegow bo nie jesteś lekarzem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na stronie jakiegoś salonu jest wszędzie napisane, że będzie super miło i nie trzeba się niczym przejmować, to na pewno powinna Ci się zapalić jakaś czerwona mapka. Jak zespół jest ok, to na pewno będzie coś napisane, czego unikać, co robić po zabiegu, jakie mogą być skutki uboczne, będzie kontakt do lekarza - tak jak tutaj https://revitallaser.pl/uslugi/wampirzy-lifting/

Pamiętaj, że zawsze możesz zweryfikować w bazie NIL-u, czy dany człowiek jest naprawdę lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam w Warszawie z zabiegów. Jestem bardzo zadowolona moja Pani doktór wszystko wyjaśnia przed zabiegiem (robi darmowe konsultacje przed zabiegiem), mówi o ewentualnych powikłaniach bo i tak czasem jest ;) póki co ja miałam tylko małego siniaczka na ustach hihihi ale wystraszyłam się... Pani dr wszystko wytłumaczyła i uspokoiła że czasem tak jest :) pamiętaj żeby ZAWSZE sprawdzać czy jest to lekarz !! Jeśli chcesz namiary to pisz na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Marcin Janusek NIE jest lekarzem a za niego się podaje - Derma instytut Wrocław i inne miejsca w Polsce. Mamy potwierdzenie z Izby lekarskiej i innych miejsc w których wykonywał zabiegi że nie jest lekarzem. Zazwyczaj szybko to jest weryfikowane. Podobno posługiwał się tez podrobionym dyplomem. Nie ma żadnego wykształcenia , jestem przedstawicielem medycznym i bywam w miejscach gdzie jest znany ze swoich kłamstw. Dotarłam do jego znajomych którzy potwierdzili ze ma tylko średnie wykształcenie. Używa preparatów przeznaczonych dla lekarzy i robi zabiegi które mogą wykonywać tylko lekarze.Ma na swoim koncie wiele nieudanych zabiegów UWAŻAJCIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do postów w sprawie Pana Marcina Janusek. Od razu uprzedzę, że nie korzystałem z jego usług. Na stronie jego kliniki nigdzie nie ma informacji, że jest lekarzem więc trudno mu tu zarzucać jakieś oszustwo. Większość osób pewnie wychodzi z takiego założenia, ale oficjalnie przedstawia się tam jako "specjalista w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii".

Przestrzegam jednak potencjalnych klientów, którzy myślą o zrobieniu czegoś więcej niż makijażu permanentnego, że zabiegi inwazyjne - np. botox, kwas hialuronowy czy osocze bogatopłytkowe powinniśmy wykonywać u osób będących lekarzami. W przypadku każdej iniekcji do skóry może pojawić się reakcja alergiczna, czasami bardzo nasilona. Osoby bez uprawnień lekarza nie będą w stanie wtedy pomóc – chociażby dlatego, że nie mają prawa podać żadnych leków.

W przypadku gabinetu Pana Januska ceny zabiegów nie odbiegają od cen, które płaci się w gabinetach gdzie zabiegi wykonują dyplomowani lekarze, co tym bardziej powinno być zniechęcające dla potencjalnych jego klientów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×