Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KLAUN96

Facet (Narcyz) Odpuscil...

Polecane posty

Wczoraj Facet (ma zaburzenia Narcystyczne) z ktorym sie przyjaznilam (chcial ze mna brac slub za 1,5roku a dopiero znamy sie ze 2wa miesiace...Swoja droga dobry desperat? ) Ma prawie 31lat...

Wczoraj odpusil sb nasza relacje i to koniec Naszej Znajomosci..(koniec znajomosci Jest oczywiscie z mej winy...Zasrany Ideał..Bo zachowuje do Niego Dystans i ma Mnie za malo...Nie spotkalismy sie przez 3tygodnie a on Bardzo Teskni za Mna... I jeszcze powiedzial Mi przez tela ze Ja zostane stara Panna...)

Ja chcialam dla Niego Dobrze.. Chcialam zeby poszedl (Nawet ze Mna i Nawet ja moge zaplacic) do Psychologa/PsychoTerapeuty by zaczal z Nim terapie i Porozmawiał z Nim..    ALE...On to odebral jako Atak...I bylo; Ale o co Ci chodzi? Nie pojde...

Bardzo duzo pisał smsow do mnie...doslownie mnie meczył i pisal sporo o sobie... A ja...myslalam tylko o Nim...jak mu Pomoc itp Ale NIE wyszlo... Nic na sile... Z reszta Narcyzi sie Nie zmieniaja...

Taki Facet zniszczylby Mnie Psychicznie...(w ten czwartek ide do Psychologa na Szczescie i sie mu wygadam)

Co moge o Nim napisac tu ?; Jest jedynakiem...Mieszka Sam, nie ma zadnych zwierzat...zyje tylko schematem; Praca i dom...Nie ma zadnych znajomych kompletnie...Poza Praca... Nigdzie z dm Nie wychodzi...(do sklepu Bardzo rzadko). 

Tylko Ja i Ja... Brak empatii itp

A ja? Czuje sie fatalnie...(rowniez mam zaburzenie osobowosci pewne i dlatego jestem pod opieka Psycholog i  troszke Psychiatry) 

Nie pomoglam Mu...i sama mam problemy ze soba...

Chyba dzis Nie zasne...

Wiem gdzie on mieszka... Mam Niesamowita ochote sie na Nim zemscic...I zrobie to..W jaki sposob? ; Przynajmniej 1az w tygodniu pod jego wycieraczke bede wkladac; Szklo,noze a czasem na wycieraczce beda owoce...2) Znam jego nr tela... Wiec... Bede go wstawiac w neta i szybko usuwac...(dam jakies ogloszenie na jego nr),bedzie jego nr tela na dworcach pkp.. To Tyle..

/Ze Mna sie NIE zadziera...Skoro cos mowie to tak musi byc... Nie ma zadnego Sprzeciwu... Zemszcze sie... Jeszcze popamieta co to znaczy zadawac sie ze Mna...:-X

Tym Razem to JA NIE odpuszcze...

• Like 1

De- NIE biore zadnych lekow na szczescie...

Napisano (edytowany)

Czemu sie chcesz mscic?? Niezle cie chyba musial zmeczyc ale po co

Edytowano przez oinqx

Chyba dalas sie presji ze musisz kogos miec? Moze nastepnym razem widuj sie tylko z takim co czujesz ze chcesz

6 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Wczoraj Facet (ma zaburzenia Narcystyczne) z ktorym sie przyjaznilam (chcial ze mna brac slub za 1,5roku a dopiero znamy sie ze 2wa miesiace...Swoja droga dobry desperat? ) Ma prawie 31lat...

Wczoraj odpusil sb nasza relacje i to koniec Naszej Znajomosci..(koniec znajomosci Jest oczywiscie z mej winy...Zasrany Ideał..Bo zachowuje do Niego Dystans i ma Mnie za malo...Nie spotkalismy sie przez 3tygodnie a on Bardzo Teskni za Mna... I jeszcze powiedzial Mi przez tela ze Ja zostane stara Panna...)

Ja chcialam dla Niego Dobrze.. Chcialam zeby poszedl (Nawet ze Mna i Nawet ja moge zaplacic) do Psychologa/PsychoTerapeuty by zaczal z Nim terapie i Porozmawiał z Nim..    ALE...On to odebral jako Atak...I bylo; Ale o co Ci chodzi? Nie pojde...

Bardzo duzo pisał smsow do mnie...doslownie mnie meczył i pisal sporo o sobie... A ja...myslalam tylko o Nim...jak mu Pomoc itp Ale NIE wyszlo... Nic na sile... Z reszta Narcyzi sie Nie zmieniaja...

Taki Facet zniszczylby Mnie Psychicznie...(w ten czwartek ide do Psychologa na Szczescie i sie mu wygadam)

Co moge o Nim napisac tu ?; Jest jedynakiem...Mieszka Sam, nie ma zadnych zwierzat...zyje tylko schematem; Praca i dom...Nie ma zadnych znajomych kompletnie...Poza Praca... Nigdzie z dm Nie wychodzi...(do sklepu Bardzo rzadko). 

Tylko Ja i Ja... Brak empatii itp

A ja? Czuje sie fatalnie...(rowniez mam zaburzenie osobowosci pewne i dlatego jestem pod opieka Psycholog i  troszke Psychiatry) 

Nie pomoglam Mu...i sama mam problemy ze soba...

Chyba dzis Nie zasne...

Wiem gdzie on mieszka... Mam Niesamowita ochote sie na Nim zemscic...I zrobie to..W jaki sposob? ; Przynajmniej 1az w tygodniu pod jego wycieraczke bede wkladac; Szklo,noze a czasem na wycieraczce beda owoce...2) Znam jego nr tela... Wiec... Bede go wstawiac w neta i szybko usuwac...(dam jakies ogloszenie na jego nr),bedzie jego nr tela na dworcach pkp.. To Tyle..

/Ze Mna sie NIE zadziera...Skoro cos mowie to tak musi byc... Nie ma zadnego Sprzeciwu... Zemszcze sie... Jeszcze popamieta co to znaczy zadawac sie ze Mna...:-X

Tym Razem to JA NIE odpuszcze...

Rzeczywiście potrzebujesz pomocy psychiatry. ☝️

Odpusc sobie facetoow moze i lecz umysl bo mama antyrodzinna niezle musiala zryc psychike.... Mi zryl ojciec alkoholik. Jak bedziesz sie dobrze czuc i facet ci sie bedzie ppdobac to cos probuj... Facet brzmi jak nudziarz tez bym odwalala jakby mi ktos kazal siedziec na dvpie i jesc kaszanke po prostu lepiej dac sobie na wstrzymanie 

Autorko Ty chyba żartujesz. Wcześniej jak czytałem Twoje wypowiedzi to brzmiały sensownie i normalnie. Może boli dlatego że to on zerwał a nie Ty. Daj sobie spokój bo facet nie był tego wart i nie ma sensu tracić na niego więcej czasu.

Chociaż muszę przyznać że jakby jakaś kobieta chciała mnie na siłę wysłać do psychologa to też by mi się to nie spodobało.

Wieczorem odpisze (po 22;00 Pewnie) Czuje sie strasznie...(zarowno fizycznie i Psychicznie) Fizycznie- Spalam Tylko 3godziny w nocy...Czuje sie wyczerpana Psychicznie...

A Jutro Psycholog...

Czuje sie jak Wrak...

A co do mej msciwosci...Odpuszczam sb...Nic zlego Nie bede robic Mu itp Pisalam to w Emocjach...

I poczytajcie sb o : Narcystycznym zaburzeniu Osobowosci...

Jak możesz stawiać mu diagnozę jak nie jesteś psychiatrą? 

TenX- Bo to widac po blizszym przyjrzeniu sie i przejrzeniu zachowania u takiej osoby... Wystarczy byc uwazna i czujna. Analizowac sytuacje...

Zwiazek/Przyjazn- Osoba Narcyzm + Osoba Empata (JA);(Wrazliwosc,Chec Pomocy Innym, Zyczliwosc)-  To Toksycznosc...

Przestroga...; Uwazajcie na Osoby Narcystyczne i Inne Wampiry Energetyczne!!

Napisano (edytowany)

Skoro Ci nie pasował to nie rozumiem czemu się chcesz na nim mścić. Nie wydaje mi się żebys poczuła się po tym lepiej. Zaangażowałaś się jakoś mocno w ta relacje? Bo wydaje mi się z tego co piszesz ze bardziej Cię męczył niż sprawiał radość swoja osoba. Więc myślę że powinnas być zadowolona ze to koniec. Skup się na sobie by poprawić swoje zdrowie psychiczne i poczuć się lepiej z sama sobą. 

Edytowano przez KKeira
  • Like 1

27 minut temu, KLAUN96 napisał:

TenX- Bo to widac po blizszym przyjrzeniu sie i przejrzeniu zachowania u takiej osoby... Wystarczy byc uwazna i czujna. Analizowac sytuacje...

By lekarz mógł zdiagnozować przypadek potrzebuje kilku wizyt i uczył się tego przez kilkanaście lat. Wątpię byś była wstanie pojąć cały aspekt psychologiczny jaki nim kieruje tylko po obserwacji i analizie. Człowiek to nie taboret. 

KKeira- Owszem...Zemsta Mi Nic Nie pomoze..Tak troche zaangazowalam sie w te relacje...(chcialam Mu Pomoc). Owszem ta relacja byla meczaca dla Mnie... Dzis do Psycholog ide, cale szczescie... Moze Mi Pomoze...Masz Racje...

TenX- W sumie masz Racje...

Hellies- Z emocji niekiedy takie bzdury Pisze...Ta Znajomosc Jest juz skonczona :-X 

TenX- Jestem pod opieka Psycholog i Troszke Psychiatry.

Aczkolwiek czuje sie troszke Lepiej...

22 godziny temu, KLAUN96 napisał:

De- NIE biore zadnych lekow na szczescie...

I może w tym tkwi problem.

Chcesz prześladować faceta, bo z tobą zerwał? Kłaść mu szkło pod wycieraczki? Prowokować ludzi do nękania go? Nawet gdybyś tylko tak bredziła, to nie za dobrze o tobie świadczy.

Zaba- Psychiatra stwierdzil ze leki Mi Nie sa potrzebne...

No ja wiem ze z tymi pomysłami to Mi czasem odbija...(mysli) xd

(Spokojnie to sa tyl. mysli) 

Poza tym... Szkoda na leki kasy mej...xd

Napisano (edytowany)
12 minut temu, KLAUN96 napisał:

Zaba- Psychiatra stwierdzil ze leki Mi Nie sa potrzebne...

No ja wiem ze z tymi pomysłami to Mi czasem odbija...(mysli) xd

(Spokojnie to sa tyl. mysli) 

A mówisz mu wszystko? Robi tobie jakąś diagnostykę? Wiesz, np. w przypadku depresji, wysyła się pacjenta na badania, by wykluczyć, podłoże problemów z ogólnym stanem zdrowia, nie wiem, czy podobne badania robi się w innych przypadkach. Poza tym rzetelni psychiatrzy robią choćby testy. Z własnego rozeznania wiem, że wiele jest konowałów, maści wszelakich. Mnie członka rodziny zabili, lecząc go na inną rzecz, która jest nieoczywistą objawem nowotworu. Po wielu miesiącach umarł na raka. Nie chciało im się zrobić odpowiedniej diagnostyki. Mało jest naprawdę dobrych specjalistów, a ci nieodpowiedni mogą zrobić wiecej krzywdy niż w pożytku.

Edytowano przez KermitZaba

Kermit- Nie mowie Mu wszystkiego i On Nie robi Mi Zadnych testow. Raczej Mnie zbywa. Taki Pan Psychiatra...Dabrowski... 

Na poczatku tego sierpnia bede u Psychiatry... 

Dzis bylam u Psycholog...Powiedzialam jej wszystko jakie mialam relacje i Jak wygladaly Relacje moje z tym facetem Narcyzem... Ona Mi powiedziala ze; Spokojnie Emocje mina i zapomnisz o Nim. Wogule NIE liczyl sie ze Mna. Jest wogule facetem odrealnionym. On Nie chce Pomocy...Mym zdaniem Nie powinien miec w Przyszlosci zony/dzieci... A dla Cb Dobrze ze Zrezygnowal z tej Znajomosci. Zajmij sie soba i swym samopoczuciem nie martw sie o Niego...DAJ SB CZAS...

Wnioski wyciagnelam takie ze...Nie nalezy za bardzo otwierac sie obcym osobom (np mowic im o swych Zaburzeniach,dolegliwosciach,sprawach rodzinnych itp 

Kolejna wizyte mam u Psycholog Na poczatku Sierpnia20r :)

23 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Kermit- Nie mowie Mu wszystkiego i On Nie robi Mi Zadnych testow. Raczej Mnie zbywa. Taki Pan Psychiatra...Dabrowski... 

Na poczatku tego sierpnia bede u Psychiatry... 

Dzis bylam u Psycholog...Powiedzialam jej wszystko jakie mialam relacje i Jak wygladaly Relacje moje z tym facetem Narcyzem... Ona Mi powiedziala ze; Spokojnie Emocje mina i zapomnisz o Nim. Wogule NIE liczyl sie ze Mna. Jest wogule facetem odrealnionym. On Nie chce Pomocy...Mym zdaniem Nie powinien miec w Przyszlosci zony/dzieci... A dla Cb Dobrze ze Zrezygnowal z tej Znajomosci. Zajmij sie soba i swym samopoczuciem nie martw sie o Niego...DAJ SB CZAS...

Wnioski wyciagnelam takie ze...Nie nalezy za bardzo otwierac sie obcym osobom (np mowic im o swych Zaburzeniach,dolegliwosciach,sprawach rodzinnych itp 

Kolejna wizyte mam u Psycholog Na poczatku Sierpnia20r 🙂

Tak , nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

Kolejny projekt?

Dokładnie.

Pari-Dziekuje Bardzo :)

TenX- Jaki projekt? O co chodzi?

Chodzi o Mnie moze? 

39 minut temu, AmidaButsu napisał:

Hmm zemsta smakuje najlepiej na zimno😵 

Hehe

Prawda, prawda.☝️

21 minut temu, BoniBluBomba napisał:

O prawdziwej zemście się nie mówi głośno. 

Zemscie bo chlopak nie chce dluszej z szurnieta baba chodzic?

15 minut temu, Lola14 napisał:

Zemscie bo chlopak nie chce dluszej z szurnieta baba chodzic?

No cóż, kobiety są mściwe...lepiej z nimi nie zadzierać. 🤭

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować