Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KLAUN96

Facet (Narcyz) Odpuscil...

Polecane posty

BBB- Fakt :-P

Lola14- On ma zaburzenia Narcystyczne i Ja mam pewne Zaburzenie Osobowosci...:/

TenX- MASZ RACJE! :) :-X

BBB- No odbombia sie...A Jak! :) :-P :-X

16 minut temu, KLAUN96 napisał:

BBB- Fakt 😛

Lola14- On ma zaburzenia Narcystyczne i Ja mam pewne Zaburzenie Osobowosci...:/

TenX- MASZ RACJE! 🙂 :-X

BBB- No odbombia sie...A Jak! 🙂😛:-X

Mysle ze nie powinnas zajmowac sie analiza ewentualnych zaburzen chlopaka (bylego) jako ze jestes osoba z zaburzeniami wiec do takich analiz sie nie nadajesz. Nie dziwie sie chlopakowi ze zwial, gdy jego dziewczyna niestabilna  emocjonalnie zaczela go wysylac do psychiatry...😁. To swiadczy tylko o tym ze ma dobrze poukladane w glowie

Mscic się ?! To ile wy macie lat? To swiadczy tylko o niedojrzaloaci emocjonalnej i że jest się psychicznym. To patologia tylko się msci. 

1 minutę temu, Jaśmin 81 napisał:

Mscic się ?! To ile wy macie lat? To swiadczy tylko o niedojrzaloaci emocjonalnej i że jest się psychicznym. To patologia tylko się msci. 

Dlatego mowie ze dziewczyna na powazne problemy ze soba I tym powinna sie zajac. A nie szukac urojonych problemow w chlopaku..

Lola14- To NIE Jest moj byly chlopak tylko kolega...Ja tylko mu zaproponowalam pojscie do Psychologa i tyle...A ze on Jest Narcyzem i Nie da sb pomoc bo on sadzi ze Jest NIE OMYLNY...On Nie uznaje Psychologow/Psychiatry itp

Jasmin- Ja mam 24l a on 31l...Kiedy ktos mnie wkurzy itp mam mysli zeby sie zemscic... (To tylko mysli me. Nikomu krzywdu Nie robie) Wiem ze Jestem osoba troche Psychiczna...

Lola14- Zajmuje sie soba...

A z reszta...Inni Mnie NIE powinni obchodzic xdd

1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

Lola14- To NIE Jest moj byly chlopak tylko kolega...Ja tylko mu zaproponowalam pojscie do Psychologa i tyle...A ze on Jest Narcyzem i Nie da sb pomoc bo on sadzi ze Jest NIE OMYLNY...On Nie uznaje Psychologow/Psychiatry itp

Jasmin- Ja mam 24l a on 31l...Kiedy ktos mnie wkurzy itp mam mysli zeby sie zemscic... (To tylko mysli me. Nikomu krzywdu Nie robie) Wiem ze Jestem osoba troche Psychiczna...

Lola14- Zajmuje sie soba...

A z reszta...Inni Mnie NIE powinni obchodzic xdd

Wysylasz ludzi do psychiatry gdy sama nie jestes zrownowazona psychicznie? A ze on nie chcial “pomocy” to postanowilas sie zemscic (lub tylko myslalas o tym)? Ludzie potrzebujacy pomocy najpierw powinni pomagac sobie, potem dopiero innym..

Lola14- Jesli widze ze ktos ma problem ze soba itp to proponuje tej osobie wizyte u Specjalisty..Wiem o tym ze sama potrzebuje pomocy (jestem pod opieka Psycholog i Psychiatry) ale Mi Raczej Nie da sie pomoc... (Mam pewne Zaburzenie Osobowosci wynikajace z powodu uszkodzenia mozgu przy porodzie) 

Poza tym...Jestem jaka Jestem...

1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

Lola14- Jesli widze ze ktos ma problem ze soba itp to proponuje tej osobie wizyte u Specjalisty..Wiem o tym ze sama potrzebuje pomocy (jestem pod opieka Psycholog i Psychiatry) ale Mi Raczej Nie da sie pomoc... (Mam pewne Zaburzenie Osobowosci wynikajace z powodu uszkodzenia mozgu przy porodzie) 

Poza tym...Jestem jaka Jestem...

Ważne jest, że mu to uzmysłowiłaś ( jego narcystyczną postawę, jeśli takowa rzeczywiście jest), ale nie żądaj od niego, żeby od razu poszedł do psychiatry albo psychologa. Najpierw niech szuka informacji i jeśli stwierdzi, że faktycznie jemu jest potrzebna pomoc to zapewniam cię, że skorzysta z porady🙂

36 minut temu, pari napisał:

Ważne jest, że mu to uzmysłowiłaś ( jego narcystyczną postawę, jeśli takowa rzeczywiście jest), ale nie żądaj od niego, żeby od razu poszedł do psychiatry albo psychologa. Najpierw niech szuka informacji i jeśli stwierdzi, że faktycznie jemu jest potrzebna pomoc to zapewniam cię, że skorzysta z porady🙂

A skąd taka pewność, że skorzysta?

18 minut temu, TenX napisał:

A skąd taka pewność, że skorzysta?

Jesteś jak moja córka, łapiesz za słówka😂👍 No tak, pewności nie ma🙂

5 godzin temu, pari napisał:

Jesteś jak moja córka, łapiesz za słówka😂👍 No tak, pewności nie ma🙂

Jesli tak rzeczywiscie jest to zapewne I inni ludzie mu o tym mowia. Za to zazwyczaj ludzie z zaburzeniami jak autorka nie widza rzeczywistosci. Samo to ze myslala o zemscie bo kolega nie chcial pojsc do psychatry jest mocno walniete, wiec nie bardzo wierze w jej diagnoze 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować