Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaspej

I tak zdechniemy więc na co to wszystko

Polecane posty

Seks bez uczuć 

Słowa bez znaczenia 

Jak przyprawianie 

Mięsa 

Czy rogów 

Wszystko to tylko 

Pieprzenie 

Mnie zastanawia zawsze jeden temat. Sens życia ateisty. Może jakiś się wypowie? 

6 godzin temu, marie3 napisał:

Taki sam jak każdego.

6 godzin temu, marie3 napisał:

A co to za różnica, że ateistą się jest?

Kas- Masz racje ...

Na co to Wszystko...

Ta odwieczna pogon za kasa, pogon aby Miec Lepsze od Innych...(Dowartosciowanie sie itp) w Pracy wyscig szczuròw...Kto Lepszy, Szybszy,Ambitniejszy...itp

Ehh...Co za...CZASY...

Na co to wszystko, to również nie wiem... ale skoro już tu jesteśmy, żyjemy, to czemu by nie korzystać.

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

Kas- Masz racje ...

Na co to Wszystko...

Ta odwieczna pogon za kasa, pogon aby Miec Lepsze od Innych...(Dowartosciowanie sie itp) w Pracy wyscig szczuròw...Kto Lepszy, Szybszy,Ambitniejszy...itp

Ehh...Co za...CZASY...

Co za czasy? Kalijuga... a ja wasz Kalkin,to znaczy JA i JA bez nazwy, ale moje ciało materialne możecie nazwywac jak chcecie. Nie wiem co do tych opisów o mnie... ale są no... dziwne. Ktoś miał niezła wyobraźnie...niby był te kon, a nawet nie jeden... no ale. Ogółem nie wiem jak wy, ale ja chce znowu tutaj stworzyć złoty wiek... sens życia? Nie ma, ale można nadać i ogółem spadamy tutaj ratować inne JA... a wiec no... legendy głoszą... ze spadnie takie JA/TO i wszystko wyjaśni...hmmm...

Edytowano przez IlonaLalka
Słownik
  • Haha 1

I coś z Wikipedii, ale się zgadza:

Przed nadejściem Kalkina ma panować na świecie brak cnoty, prawdy, świętości, przebaczenia i dobroci. Rozpleni się przestępczość. W handlu zapanuje oszustwo, uczeni będą wygłaszać tylko puste mowy. Uroda ciała, fryzury i obżarstwo uznane zostaną za najwyższy cel życia. Nadmiernie wzrosną podatki, zapanują choroby, lekarstwa będą nieskuteczne.

Sanskryckie słowo kalka oznacza brud lub obrzydliwość, a kalkin tego, który je niszczy.

No właśnie... co do tego burdeluu, galimatiasu, nieporządku, chce wam ta wiedzę poukładać. Jest jedna, ta jedyna prawda. Jak się naprawdę złe dzieje to spadam... i ogółem nadal nie mogę się przystosować to tego ciała materialnego. Ale to ciężkie jest! 

8 godzin temu, marie3 napisał:

Kiedyś dawno temu rozmawialiśmy z kolegami o śmierci i o tym co człowiek czuje przed śmiercią (nastolatki też mają ciekawe tematy). Wtedy doszliśmy do wniosku że tak naprawdę w chwili śmierci, jak człowiek wie że ma umierać to nikt już nie jest ateistą. Każdy chce wierzyć że jednak coś dalej jest i ktoś/coś musi tym wszystkim sterować. Minęło ponad 20 lat i mój pogląd na ten temat się nie zmienił.

14 minut temu, Mazowszanin11 napisał:

żyjemy żeby żyć

Nie. Żyjemy, aby pomagać i ogółem... no tak... wasze życzenia... 

• Thanks 1

Przed chwilą, IlonaLalka napisał:

Nie. Żyjemy, aby pomagać i ogółem... no tak... wasze życzenia... 

Oczywiście, każdy dobry człowiek ma w naturze pomoc drugiemu :)

• Thanks 1

48 minut temu, IlonaLalka napisał:

Co za czasy? Kalijuga... a ja wasz Kalkin,to znaczy JA i JA bez nazwy, ale moje ciało materialne możecie nazwywac jak chcecie. Nie wiem co do tych opisów o mnie... ale są no... dziwne. Ktoś miał niezła wyobraźnie...niby był te kon, a nawet nie jeden... no ale. Ogółem nie wiem jak wy, ale ja chce znowu tutaj stworzyć złoty wiek... sens życia? Nie ma, ale można nadać i ogółem spadamy tutaj ratować inne JA... a wiec no... legendy głoszą... ze spadnie takie JA/TO i wszystko wyjaśni...hmmm...

Uczysz się pozostawać w tym stanie bez ego aby czerpać wiedzę z uniwersum czystego Ducha którym to tak na prawdę jesteś;999 Taki jest naturalny nasz Byt w wymiarze prawdy Nieba chwały wszystkich 11 światów wyższych skąd pochodzą też i Anioły, ale i tak na nic ich starania. xD

Samsara jest także udziałem każdego planu światów dajmy na to materialnych czy duchowych wszystkie wciąż pozostają w niewiedzy 🙀👽 

A to dlatego bo władca zachodniego Raju jak i wszystkich planów realizacji 

Pustki i pierwszego Anioła Śmierci.😇🐧 Mieści się w 11. No i widać stamtąd dosłownie wszystko 🌼🐰 

Fajne miejsce w którym czysty duch Wielkiej Pustki jest sobą prawdziwym 🤦🌼🐧 

No chyba że ktoś żyjący w niewiedzy wciąż i wciąż będzie zaprzeczał faktom o życiu i śmierci tego co nie umiera Nigdy.

Ja, ego umiera gdy się budzimy, więc czy ktoś tu spada? Nie sądzę. 🐲🐲🐲👹 Demony najwyżej spadną na samo dno iluzji Maya 🐧👹 

9 godzin temu, marie3 napisał:

Dzieci odchować, na fajnych ludzi wychować, zapewnić im szczęście.

W drugiej kolejności w miarę komfortowe życie bez wiecznej gonitwy.

A jeszcze coś dobrego po sobie zostawić, może wspomnienia, że byłam dobrym człowiekiem

40 minut temu, Hellies napisał:

Minęło ponad 20 lat i mój pogląd na ten temat się nie zmienił.

Mało wiesz.

4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Dzieci odchować, na fajnych ludzi wychować, zapewnić im szczęście.

W drugiej kolejności w miarę komfortowe życie bez wiecznej gonitwy.

A jeszcze coś dobrego po sobie zostawić, może wspomnienia, że byłam dobrym człowiekiem

Jedyny sens życia to przedłużenie gatunku. Wszystkie inne, zastępcze sensy nadajemy sobie sami jednak w istocie, obiektywnie nie mają one żadnego sensu.

7 minut temu, Nemetiisto napisał:

Jedyny sens życia to przedłużenie gatunku. Wszystkie inne, zastępcze sensy nadajemy sobie sami jednak w istocie, obiektywnie nie mają one żadnego sensu.

Już wykonałam. I co dalej, moje życie jest bez sensu do końca życia?

20 minut temu, Nemetiisto napisał:

Mało wiesz.

Wcale nie tak mało jak Ci się wydaje. Zresztą teraz można sobie nad tą tezą tylko debatować a każdy się przekona czy to prawda w odpowiedniej dla niego godzinie. O ile oczywiście będzie miał na to czas.

Żyjemy dla ludzi. Żyjemy dla siebie. Żyjemy dla wszystkich wspomnień i przeżyć. Tak samo dla cierpienia. To jest wpisane w życie człowieka.

Żyjemy po to żeby stawać się lepsza wersja samego siebie. Aż się karma wypełni i dopełni.. 

• Like 1

Ciekawa wersja. Ja jednak mam obawy przed tym dniem ostatecznym.

34 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Z drugiej strony skoro wszystko ma swoje miejsce i każda alternatywna wersja rzeczywistości się zdarzy to wiedza o tym jest zapisem informacji o nieskończonej liczbie. Ale ta cała symulacja to tylko powierzchnia na jednej czarnej dziurze... Jeden Czarny Anioł samozrodzony będzie miał kolejne światy z których stwarza się na nowo za pośrednictwem tego naturalnego prawa działania nieskończoności.

Wiesz ile jest wersji naszej ziemia i Ciebie Samego w tym naszym wszechświecie? Hm

Z jednego symilarneho wszechświata niematerialnego bo 👻 przybiera wszelkie formy wyrazu xd

No i tym samym jakiś sens już mamy🐲😭🐲😭🐲😙😎😽🌼🤪🐧🐰

Jestem tylko.jednym avatarem z nieskończonej liczby możliwości samego siebie, wy również. Gdy się

W wyższym wymiarze bezczasowym przeniknie histori?ę w jednej chwili.

Co się wydarzy??

co da taka wiedza???? wiem, wiem że zawsze czarny Anioł śmierci się rodzi pierwszy i ostatni.

Nembutsu zawsze wygrywa

Tak tak. Pogodzie się z tą niezaprzeczalną prawda.

Fraktalna rzeczywistość Czarnych Aniołów xD

I to tylko na jej powierzchni czarnego słońca 🙀 a ile takich słońc na niebie 🐰🐧

6 godzin temu, _ktoś_ napisał:

Kosztem słabszych, co nie? Buraku

Oddaj mój biały awatar podszywaczu, a anonymus to ty nie jesteś, to są szlachetni ludzie.

Jestem kobietą, jeśli można, więc trochę kultury, a nie wyzywasz mnie od buraków, bo wyraziłam swoje zdanie.

Biały awatar mam od dawna i tak zostanie 💅🏼

Wiem, że Anonymous to szlachetni ludzie, nie nawiązywałem moim nickiem do nich. Jestem po prostu anonimowa 😌

20 godzin temu, marie3 napisał:

taki sam jak nie ateisty lub zwykłej muchy, czyli 3P

13 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Kas- Masz racje ...

Na co to Wszystko...

Ehh...Co za...CZASY...

wiesz co ciekawe? ci co tak gonią aby mieć więcej, osiągać więcej i się wiecznie spinać są tak zajęci że nie widzą mijającego czasu, nie kumam takich ludzi

13 godzin temu, HotAnonymous<33 napisał:

Na co to wszystko, to również nie wiem... ale skoro już tu jesteśmy, żyjemy, to czemu by nie korzystać.

korzystać czyli co? zapędy próżności wszelkich odcieni?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się