Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Osikowa

'FakLogik' Chciał bym do niego pisała pierwsza, teraz nie odpisuje.

Polecane posty

Facet ostatnio powiedział, że ja w ogóle nie piszę pierwsza, że gdyby nie on to tej znajomości już dawno by nie było. Mamy się ku sobie ale ja nie chcę pisać pierwsza by nie czuł, że mu się narzucam, on to wie bo nazwałam to wprost, żeby nie odebrał mnie za nachalną. Ok, powiedziałam, że zacznę pisać częściej, on do mnie że nawet codziennie i wiecie co...napisałam w 1 dzień, odpisał po 2h, że czeka na majstra w domu, napisalam mu że ok, to teraz nie przeszkadzam niech sobie działają, nie odpisal nic ani nie przeczytał... Na drugi dzień napisałam czy majster był i temat zrobiony to od wczoraj wieczora nie odpisal i nie przeczytał. Wtf...? Teraz to już na pewno nie będę pisać!!! Czuję się jak ...ka! Co z tymi facetami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Osikowa napisał:

Facet ostatnio powiedział, że ja w ogóle nie piszę pierwsza, że gdyby nie on to tej znajomości już dawno by nie było. Mamy się ku sobie ale ja nie chcę pisać pierwsza by nie czuł, że mu się narzucam, on to wie bo nazwałam to wprost, żeby nie odebrał mnie za nachalną. Ok, powiedziałam, że zacznę pisać częściej, on do mnie że nawet codziennie i wiecie co...napisałam w 1 dzień, odpisał po 2h, że czeka na majstra w domu, napisalam mu że ok, to teraz nie przeszkadzam niech sobie działają, nie odpisal nic ani nie przeczytał... Na drugi dzień napisałam czy majster był i temat zrobiony to od wczoraj wieczora nie odpisal i nie przeczytał. Wtf...? Teraz to już na pewno nie będę pisać!!! Czuję się jak ...ka! Co z tymi facetami???

Nie przejmuj się, to jakiś idyota. Olej dziada i szukaj dalej. Jeszcze znajdziesz normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja to nie olewałam gdy pisał, zawsze i chętnie odpisywałam, spotykalam się a tu taki dziwny numer. Chyba to nie ma sensu. Nie jesteśmy dziećmi, mamy po 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Osikowa napisał:

Nie jesteśmy dziećmi, mamy po 30 lat...

Nie jesteście dziećmi, ale problem jest dziecinny.  Po prostu zadzwoń i zapytaj, czy coś się stało. Zwykła troska o drugiego człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TenX napisał:

Raczej mu nie zależy. Co tu więcej pisać. 🤷

Zgadzam się, tylko nie ogarniam tego pisz pierwsza itp itd, bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, TenX napisał:

Kiedyś też powiedziałem coś podobnego dziewczynie, bardzo mi na niej zależało więc chciałem by do mnie napisała, bo nie wiedziałem czy może ja się nie narzucam. 🙄 Tak więc też nie ogarniam dlaczego tak powiedział skoro w ogóle tego nie chciał. 🤷

Na początku pomyślałam właśnie, że może chce faktycznie potwierdzenia, mojego zainteresowania ale chyba jednak nie to, to nie ta sama sytuacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lexi🌹 napisał:

A facetow olej teraz w dzisiejszych czasach jest bardzo ciezko o normalny zwiazek a fajnych facetow jak kot naplakal.

Nie, fajnych facetów jest wielu, tylko najczęściej nie jesteście nimi zainteresowane.

5 godzin temu, Osikowa napisał:

Zgadzam się, tylko nie ogarniam tego pisz pierwsza itp itd, bez sensu.

No to akurat jest logiczne. Skoro to on cały czas przejmował inicjatywę, a ty tylko czekałaś aż napisze, to mógł pomyśleć, że ci nie zależy, bo się nie angażujesz. Tylko dlaczego nie odpisywał, gdy faktycznie napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nie, fajnych facetów jest wielu, tylko najczęściej nie jesteście nimi zainteresowane.

No to akurat jest logiczne. Skoro to on cały czas przejmował inicjatywę, a ty tylko czekałaś aż napisze, to mógł pomyśleć, że ci nie zależy, bo się nie angażujesz. Tylko dlaczego nie odpisywał, gdy faktycznie napisałaś?

Ja akurat nie lubię badboy'ow, lubię poznać faceta, daję szansę na wzajemne poznanie, już nie raz się przekonałam, że często fajni faceci to ci bardziej skromni i/lub mniej przystojni dla ogółu dziewczyn.

Być może tak pomyślał, że się nie angażuję czyli nie chcę ale napisałam mu wprost, że zawsze mi gobrakuje gdy jest cisza ale ja nie umiem się narzucać, po prostu. Myślałam, że jeśli napiszę będzie się cieszył. Tymczasem dzień dobiega końca a on milczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, TenX napisał:

To może coś się stało po prostu. 🤷

Nie wykluczam niczego ale...w mediach społecznościowych był dostępny. 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Osikowa napisał:

Ja akurat nie lubię badboy'ow, lubię poznać faceta, daję szansę na wzajemne poznanie, już nie raz się przekonałam, że często fajni faceci to ci bardziej skromni i/lub mniej przystojni dla ogółu dziewczyn.

To jesteś wyjątkiem :) tak trzymaj :)

21 godzin temu, Osikowa napisał:

Być może tak pomyślał, że się nie angażuję czyli nie chcę ale napisałam mu wprost, że zawsze mi gobrakuje gdy jest cisza ale ja nie umiem się narzucać, po prostu. Myślałam, że jeśli napiszę będzie się cieszył. Tymczasem dzień dobiega końca a on milczy. 

No na logikę, skoro pisał, żebyś też pisała pierwsza, to powinien się ucieszyć... Nie wiem, o co mu chodzi, ale to dziwna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie logiczne? No właśnie. Mówię wam, ze to co niektórzy robią i piszą, jest nielogiczne

htt

ps:

//youtu.be/ulb0wPPjNzQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

To jesteś wyjątkiem 🙂 tak trzymaj 🙂

No na logikę, skoro pisał, żebyś też pisała pierwsza, to powinien się ucieszyć... Nie wiem, o co mu chodzi, ale to dziwna sytuacja.

Dziwna bardzo, kolejny dzień i nie odczytał i tym samym nie odpisał...żyje, chyba ma się ok bo relację wrzucil na ig. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×