Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kajtex

Szukam filmu

Polecane posty

Szukam francuskiego nadchodzącego filmu o starym podrywaczu, który uczy podrywania młodego

Widziałem kilka miesięcy temu zapowiedź francuskiego filmu, w którym jakaś zakała rodziny, samotny podstarzały wujek, stary podrywacz, uczy młodego, chyba nieśmiałego chłopaka podrywania - to chyba komedia. Ktoś z was kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej szukam dwóch filmow, ale nie jestem pewna czy to nie jest ten sam

 

jedna scenę jaką mam w głowie to jak stary pedofil się przeprowadza gdzieś i musi wszystkim sąsiadom gdy się przedstawia wspomnieć ze jest pedofilem i jak mówi to jednej parze to oni się kłócą wtedy wiec tego nie słyszą i na końcu filmu chyba jakas babka go rozjeżdża autem 

 

a druga scena jaka mam w głowie (zaznaczam ze może być z innego filmu) to jak jest chyba 4 pary i oni maja różne problemy seksualne i jedna para się stara o dziecko chyba a w innej jest nudny seks i facet typowo włazi na 3sek a babka nie dochodzi i tak w kolko 

 

plis jak ktoś coś kojarzy to mówcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej szukam dwóch filmow, ale nie jestem pewna czy to nie jest ten sam

 

jedna scenę jaką mam w głowie to jak stary pedofil się przeprowadza gdzieś i musi wszystkim sąsiadom gdy się przedstawia wspomnieć ze jest pedofilem i jak mówi to jednej parze to oni się kłócą wtedy wiec tego nie słyszą i na końcu filmu chyba jakas babka go rozjeżdża autem 

 

a druga scena jaka mam w głowie (zaznaczam ze może być z innego filmu) to jak jest chyba 4 pary i oni maja różne problemy seksualne i jedna para się stara o dziecko chyba a w innej jest nudny seks i facet typowo włazi na 3sek a babka nie dochodzi i tak w kolko 

 

plis jak ktoś coś kojarzy to mówcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2020 o 12:15, kajtex napisał:

Szukam francuskiego nadchodzącego filmu o starym podrywaczu, który uczy podrywania młodego

Widziałem kilka miesięcy temu zapowiedź francuskiego filmu, w którym jakaś zakała rodziny, samotny podstarzały wujek, stary podrywacz, uczy młodego, chyba nieśmiałego chłopaka podrywania - to chyba komedia. Ktoś z was kojarzy?

Przychodzi mi na mysl film "Fiston" z Franck Dubosc i Kev Adams, ale to film z 2014 roku... na marginesie fajna komedia 🙂  

Edytowano przez Marlena D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×