Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Greg102

Fantazja erotyczna żony o zabarwieniu BDSM

Polecane posty

Gość Greg102

Cześć jestem Marcin lat 35, jestem w związku z moją żoną Magdą lat 34 .Chciałem się z wami podzielić przeżyciem ,którego nigdy nie zapomnę. Po oglądnięciu  po raz kolejny filmu o  Grey-u ,żona zażyczyła sobie abym zakupił komplet wiązań i akcesoriów BDSM dla początkujących. Pomyślałem czemu nie ,zawsze coś nowego w sypialni . Nadszedł w końcu wieczór zabawy .Z góry zakładałem ,że to ja będę stroną dominującą jak w filmie .W głowie już miałem rożne pomysły jak się zabawić z moją skrępowaną linami żoną. Jednak było zupełnie odwrotnie. Żona stanowczo powiedziała najpierw moja kolej , będziesz moim uległym. W sumie ten pomysł też mi się spodobał , byłem bardzo zadowolony ,zawsze miałem taką fantazję erotyczną .Błędem tylko było , że powiedziałem rób ze mną co zechcesz, spełnij wszystkie swoje  zachcianki. Najpierw żona zastosowała wiązanie ,że leżałem na plecach w pozycji w  kształcie litery X .Byłem całkowicie unieruchomiony . Miałem opaskę na oczach co jeszcze bardziej potęgowało podniecenie. Magda zaczęła od piórka . Łaskotała mnie  pod pachami i stopami , gdzie miałem bardzo duże gilgotki .Później użyła kostek  lodu .Lód roztapiał się na mojej klatce , pępku i jądrach. Następnie sięgnęła po metalowe narzędzie , ala ostrogi przy butach kowbojskich, zaczęła lekko naciskać ostrymi kolcami moje łono ,penisa i uda, poczułem ból .Po chwili wzięła w ręce moje przyrodzenie i zaczęła go ssać i lizać , bawiąc się na przemian moimi jądrami . Kilkakrotnie ,gdy miałem już wystrzelić, przestawała i ponownie zaczynała zabawę . Byłem mega podniecony i wręcz prosiłem ,aby już dała mi dojść .Nic z tych rzeczy .Żona rozwiązała mi nogi , po czym zarzuciła po nad głowę . Skuła kajdankami moje kostki nóg z nadgarstkami rąk . Po chwili w tyłek dostałem kilka klapsów ręką, a następnie pejczem. Czułem  ból i wielką rozkosz .Bawiłem się naprawdę dobrze do momentu kiedy Magda powiedziała, że  czas na niespodziankę i poczuje swoje nasienie w ustach .Tak jak ona przeważnie przy seksie oralnym .Chciałem się uwolnić ,ale wiązanie trzymało bardzo dobrze .Żona zdjęła mi opaskę z głowy .Mój  sterczący penis  zwisał tuż nad moją twarzą .Magda zacisnęła palcami moje jądra i zaczęła mocno stymulować prącie . Walczyłem ze sobą aby nie dojść . Magda coraz szybciej poruszała penisem , po chwili powiedziała żebym szeroko otworzył buzie .Pomyślałem nic z tego, za żadne skarby nie spuszczę się do swoich ust  .  Rzekła albo otworzysz buzię i połkniesz wszystko, albo już nigdy nie zrobię ci dobrze ustami  .Dużo czasu do namysłu nie miałem ,bo czułem jak nadchodzi pora wystrzału. Oral w wykonaniu Magdy był nieziemski ,więc ciężko mi było zrezygnować z takich pieszczot .Moja żona jest osobą stanowczą  więc wiedziałem , że nie żartuje. Otworzyłem szeroko usta ,moje ciało drżało z przerażenia . W końcu wytrysnołem , pierwsza fala spermy zalała mi oczy i nos ,po chwili Magda nakierowała penisa na moje usta . Ciepłe nasienie wypełniło moją buzie, po czym je połknąłem .Było obrzydliwie słone .Żona palcami zebrała spermę z mojej twarzy i włożyła do moich ust abym wszystko zlizał. Nigdy bym się nie spodziewał  ,że  była to jej największa fantazja erotyczna  .Na sam koniec mnie rozwiązała ,dała buziaka w usta mówiąc -przecież sam powiedziałeś ,rób ze mną co zechcesz . Taka przestroga .    Jakie są wasze największe fantazje erotyczne ? Czy przeżyliście coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam cały zestaw do zabaw tego typu już ze dwa lata.

Jak mocno nalegam to czasami łaskawie wyrazi zgodę ale ..... tego nie rób tamtego nie rób i czar pryska......

A o zabawie kiedy to ona bawi się moim ciałem mogę zapomnieć.

Choć myślenie o strzelaniu sobie w usta nie specjalnie mnie kręci to ci zazdroszczę ......

Kiedy strzelam swojej żonie w usta to później się namiętnie całujemy więc sam smak nie jest mi obcy to samemu sobie bez udziału żony to już nie to samo.

Podsumowując moja żona jest w podobnym wieku do twojej zazdroszczę ci żony mimo wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja z zona tez zaczęliśmy zabawę z bdsm ona 20l ja 26 bardzo się kochamy i lubimy eksperymentować i ostatnio uprawialiśmy seks z znajomym małżeństwem i była to nasza pierwsza zabawa w życiu tego typu wiec było wiele obaw jednak było ekstra

dwa razy uprawialiśmy z nimi seks i na razie to nam wystarczy a i związku to nie zniszczyło a go bardziej zbudowało 

 

pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×