Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ttggd

Co myślicie o tych ocenach na koniec 8 klasy szkoły podstawowej?

Polecane posty

Lepiej od razu wybrać szkołę zawodową? Czy próbować w technikum? J. polski - 3, J. niemiecki - 2, J. angielski - 2, plastyka - 3, muzyka - 4, matematyka - 2, chemia - 2, fizyka - 2, wos - 3, historia - 2, geografia - 2, biologia - 2, zajęcia artystyczne - 4, wf-4, edb - 4, informatyka - 5 religia - 5 technikia - 4 

 

Edytowano przez Ttggd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest edb? Szalu nie ma z tymi ocenami ale jeszcze są wyniku testu osmoklasisty. Zależy też jakie będzie zainteresowanie wybranym przez ciebie technikum. Jak będzie mało chętnych mogą cie przyjąć a jak dużo to wątpię. Sam sobie zadaj pytanie czy chce Ci się uczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ttggd napisał:

Lepiej od razu wybrać szkołę zawodową? Czy próbować w technikum? J. polski - 3, J. niemiecki - 2, J. angielski - 2, plastyka - 3, muzyka - 4, matematyka - 2, chemia - 2, fizyka - 2, wos - 3, historia - 2, geografia - 2, biologia - 2, zajęcia artystyczne - 4, wf-4, edb - 4, informatyka - 5 religia - 5 technikia - 4 

 

oceny marne, szczególnie że w tym semestrze oceny mega zawyżali, więc w tym przypadku raczej nie było nawet minimum zaangażowania ze strony ucznia. Ale próbować można zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, inkognitooo napisał:

oceny marne, szczególnie że w tym semestrze oceny mega zawyżali, więc w tym przypadku raczej nie było nawet minimum zaangażowania ze strony ucznia. Ale próbować można zawsze.

W mojej szkole nauczyciele przyjeli zasadę że będą oceniać cały rok i ocen wcale nikomu nie podnieśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny wyglądają tak, jakby przepchnęli cię na siłę, żebyś tylko skończył szkołę. Widać, że nie chce ci się uczyć, więc po co ci technikum? Wybierz jakiś sensowny kierunek w zawodówce, naucz się fachu to dasz sobie radę w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że do liceum warto iść tylko i wyłącznie jak się jest uczniem dobrym lub bardzo dobrym i chce się iść na studia nie związane z inżynierią.

W przypadku autora/ki lepiej jest wybrać dobry fach i się douczyć zamiast na siłę pchać się w naukę. Nie każdy musi zostać radcą prawnym albo lekarzem- kucharz, kafelkarz, spawacz, fryzjerka też może zarabiać świetnie jak jest dobry/dobra.

Klucz do sukcesu to obranie sobie odpowiedniej drogi jak najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściema. W 8 klasie nie ma muzyki, plastyki, ani zajęć artystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kitsune napisał:

Ja uważam że do liceum warto iść tylko i wyłącznie jak się jest uczniem dobrym lub bardzo dobrym i chce się iść na studia nie związane z inżynierią.

W przypadku autora/ki lepiej jest wybrać dobry fach i się douczyć zamiast na siłę pchać się w naukę. Nie każdy musi zostać radcą prawnym albo lekarzem- kucharz, kafelkarz, spawacz, fryzjerka też może zarabiać świetnie jak jest dobry/dobra.

Klucz do sukcesu to obranie sobie odpowiedniej drogi jak najwcześniej.

A jakie są dobre kierunki dla dziewczyn w zawodówkach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ttggd napisał:

A jakie są dobre kierunki dla dziewczyn w zawodówkach? 

To w zawodówkach są osobne kierunki dla dziewczyn i dla chłopaków? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pisać prowokacje to musisz bardziej się postarać o ich wiarygodność. W 8 klasie nie ma plastyki, muzyki i zajęć artystycznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Annn2020 napisał:

Co to jest edb? Szalu nie ma z tymi ocenami ale jeszcze są wyniku testu osmoklasisty. Zależy też jakie będzie zainteresowanie wybranym przez ciebie technikum. Jak będzie mało chętnych mogą cie przyjąć a jak dużo to wątpię. Sam sobie zadaj pytanie czy chce Ci się uczyć. 

Edb to Edukacja dla bezpieczeństwa, odpowiednik przysposobienia obronnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, STALOWY FIUT napisał:

chuujowe, jesteś tępym chuujem,

no z takimi ocenami to w technikum  cię po pół roku wyjeebią bo będzie za trudno

Może i nie jestem szczególnie zdolna ale w przeciwieństwie do ciebie w życiu nikogo bym tak nie nazwała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Ttggd napisał:

A jakie są dobre kierunki dla dziewczyn w zawodówkach? 

Złe pytanie. To ty sobie sama powinnaś odpowiedzieć na pytanie "W czym byłabym dobra?" i wtedy wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Można po zawodówce mieć zawód, ale nie znaleźć tak szybko pracy. Zawodówki są traktowane po macoszemu -taka prawda. Ja zaryzykowałabym do liceum ( ma się średnie) a później policealna lub jak da radę zdać maturę to studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pari napisał:

Można po zawodówce mieć zawód, ale nie znaleźć tak szybko pracy. Zawodówki są traktowane po macoszemu -taka prawda. Ja zaryzykowałabym do liceum ( ma się średnie) a później policealna lub jak da radę zdać maturę to studia.

Nie mogę iść do liceum po nie dam sobie rady. Słyszałam że niektóre technika mają poziom szkoły zawodowej ale nie wiem czy to prawda. Dlatego pytam czy wybrać od razu zawodówkę czy próbować w technikum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Ttggd napisał:

Nie mogę iść do liceum po nie dam sobie rady. Słyszałam że niektóre technika mają poziom szkoły zawodowej ale nie wiem czy to prawda. Dlatego pytam czy wybrać od razu zawodówkę czy próbować w technikum? 

Z czego wynikają twoje oceny? Nie przykładałaś się do nauki czy raczej problemy z nauczeniem sie materiału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pari napisał:

Z czego wynikają twoje oceny? Nie przykładałaś się do nauki czy raczej problemy z nauczeniem sie materiału?

Jedno i drugie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ttggd napisał:

Nie mogę iść do liceum po nie dam sobie rady. Słyszałam że niektóre technika mają poziom szkoły zawodowej ale nie wiem czy to prawda. Dlatego pytam czy wybrać od razu zawodówkę czy próbować w technikum? 

Technikum zazwyczaj jest trudniejsze od liceum, bo dochodzą dodatkowo przedmioty zawodowe. I to nie mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na koniec gimnazjum miałam z wf 6 (i to tylko temu że jeździłam na zawody) polski 3albo4 nie pamiętam i religia 6 reszta 2-3 długo się zastanawiałam nad szkołą do samego końca zwlekałam z wyborem raz że nie wiedziałam co chce robić a dwa właśnie przez oceny więc liceum na starcie odpadało a poza tym musiałabym iść na studia ostatecznie złożyłam na 3 kierunki (ta sama szkoła tam każdego przyjmują tylko czasami jest problem z miejscem w danej klasie albo odwrotnie nie ma chętnych żeby taka powstała) na dwa do technikum i jeden do zawodówki tej ostatniej nie pamiętam jaki profil a do pierwszej na rolnik i gastronomiczny albo hotelarz też dokładnie nie pamiętam dostałam się do wszystkich wzięłam pierwszego wyboru czyli rolnik ale po dwóch miesiącach zmieniłam i obecnie kończę technik żywienia i usług gastronomicznych (nadal ta sama szkoła) jedeną kfalfikacje mam już zdaną (kucharz czyli ta sama co bym miała po zawodówce) a drugiej czeka mnie poprawka nie stety nie udało się zdać było nie raz ciężko raz miałam poprawkę z matmy ale się udało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×