Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny, staramy się z mężem o dziecko zaraz będzie rok szukam już chyba na sile objawów, ale może któraś z was miała podobnie. Ostatni @ miała miejsce 18.06.20 owulacja wystąpiła w 12 dniu cyklu kochaliśmy się w dni płodne i przed sama owulacja za każdym razem dochodziło do wytrysku w środku. Kilka dni po owulacji czułam jajnik i ból w podbrzuszu nie strasznie mocny po 2 dniach bóle jajnika ustąpiły utrzymuje się ból w podbrzuszu Do teraz  podobny do tego przed okresem ale troszeczkę inny okresu powinnam dostać 15.07.20 cykle mam regularne 28d. Bóle brzucha pojawiamy mi się zawsze na dzień maksymalnie dwa dni przed spodziewana @ piersi mam delikatnie powiększone ale nie bolą sutki wrażliwe na dotyk. Dodam, ze kilka dni po owu mam wrażenie jak by coś tam było w środku oraz przez cały ten czas mam mleczny średnio wodnisty śluz nigdy wcześniej nie zaobserwowałam tego. Czy to może być ciąża ? Proszę o odpowiedzi czy ktoś miał podobnie bo już nie wiem co myśleć. Z góry dziękuje za odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że to od razu by się chciało wiedzieć 😉 ale najszybciej i najpewniej dowiesz się dopiero w dniu spodziewanego okresu z testu ciążowego. Tak do kilku dni przed można iść na test beta hcg z krwi (płatny 40-50 zł). 

Jeśli chodzi o objawy ciążowe to tydzień przed datą spodziewanej miesiączki powiększyły mi się piersi i lekko pobolewały. Dopiero w tym dniu zamiast okresu po prostu bolało mnie leciutko podbrzusze przez 2 dni. I wtedy dostałam też przezroczystego śluzu. I zrobiłam test - 2 grube krechy 😉

Także życzę cierpliwości, za 5 dni już będziesz wszytko wiedzieć 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idź na usg, ja jestem dopiero po 2 cyklu ale monitoruje owulację cyklotesterem w formie termometru, badam nim temperaturę i inne objawy zapisuje w apcę w telefonie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×