Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, pisałam już o tym ale napiszę jeszcze raz bo jestem upierdliwa 😌

Chciałabym zagadać do chłopaka, podoba mi się, pojutrze ma urodziny, złożyć mu życzenia... 

Tylko, że gadaliśmy ostatnio ponad 2 lata temu, kiedy to ja mu się podobałam... Potem cisza kompletna.

Nie będzie tak dziwnie, że nagle ni skąd ni  z owąd piszę: Wszystkiego najlepszego, co tam u Ciebie ogólnie? Zapytam co teraz robi z życiem i wgl?

Planowałam to już wcześniej, a teraz się boję, że to będzie dziwne i nie wiem czy się wycofać 😧

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBomba napisał:

Napisz to się dowiesz. Oleje albo odpisze na odczepnego 

Dzięki za wsparcie, uwielbiam 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, HotAnonymous<33 napisał:

Hej, pisałam już o tym ale napiszę jeszcze raz bo jestem upierdliwa 😌

Chciałabym zagadać do chłopaka, podoba mi się, pojutrze ma urodziny, złożyć mu życzenia... 

Tylko, że gadaliśmy ostatnio ponad 2 lata temu, kiedy to ja mu się podobałam... Potem cisza kompletna.

Nie będzie tak dziwnie, że nagle ni skąd ni  z owąd piszę: Wszystkiego najlepszego, co tam u Ciebie ogólnie? Zapytam co teraz robi z życiem i wgl?

Planowałam to już wcześniej, a teraz się boję, że to będzie dziwne i nie wiem czy się wycofać 😧

 

od kiedy składanie życzeń jest dziwne? pisz, co masz do stracenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TenX napisał:

Życzenia urodzinowe to zawsze dobry pretekst by napisać. 

No właśnie, dlatego czekałam trochę na te jego urodziny, obym się nie wycofała, bo kolejnego roku czekać nie będę 🤣

3 minuty temu, BoniBluBomba napisał:

Co wy tam koorwa cpacie zbiorowo dziś? Choojowe. 

Pardon?

1 minutę temu, Youdontknowme napisał:

od kiedy składanie życzeń jest dziwne? pisz, co masz do stracenia...

No niby nic nie mam do stracenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co tak natchnęło Cię po dwóch latach? Nie znalazłaś nic godnego, więc wielki come back? Ja na pewno spuściłabym Cię na drzewo... 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, elektryzująca napisał:

Co tak natchnęło Cię po dwóch latach? Nie znalazłaś nic godnego, więc wielki come back? Ja na pewno spuściłabym Cię na drzewo... 

Dwa lata temu byłam jeszcze dzieciak, związku nie chciałam, a teraz widziałam go ostatnio i fajny chłopak się zrobił z niego 😌✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TenX napisał:

Aczkolwiek odpowiedź może Ci się nie spodobać lub też w ogóle nie raczy odpowiedzieć, różni ludzie różnie reagują. 🤷

Nie oczekuję niewiadomo czego. Warto spróbować, będzie brak zainteresowania, trudno 🤷🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, HotAnonymous<33 napisał:

Dwa lata temu byłam jeszcze dzieciak, związku nie chciałam, a teraz widziałam go ostatnio i fajny chłopak się zrobił z niego 😌✋

u mnie miałabyś 👉🚪  🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, elektryzująca napisał:

Ja na pewno spuściłabym Cię na drzewo... 

Spodobał mi się ktoś, chciałabym tylko zagadać normalnie jezz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, elektryzująca napisał:

u mnie miałabyś 👉🚪  🤷‍♀️

A czemuż to? 😔 Chciałam tylko porozmawiać po koleżeńsku i złożyć życzenia 😧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, HotAnonymous<33 napisał:

A czemuż to? 😔 Chciałam tylko porozmawiać po koleżeńsku i złożyć życzenia 😧

Ja to nie on, nie zrażam Cię 😬 Działaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Youdontknowme napisał:

a ja tam optymistka trzymam za ciebie kciuki

Dzięki, przyda się. Mam nadzieję, że mnie zauważy, jak nie to rozumiem, ma do tego prawo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, TenX napisał:

Myślę, że sporo 14latek ma już chłopaków. Świat pędzi naprzód. 

Mam córkę i nie mogę już doczekać się tego jakże uroczego okresu w naszym życiu 😅😅😅 Będę smokiem, który przepędzi każdego rycerzyka w podchodach do mojej Księżniczki 😊

5 minut temu, bella napisał:

Weź może to jakaś 16-latka a wtedy miała 14 to co ją chłopcy obchodzili 🙂

 

Napisała "zrobił się z niego fajny chłopak". A wcześniej był niefajny, więc olała. Teraz podejrzewam będzie jego kolej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bella napisał:

Weź może to jakaś 16-latka a wtedy miała 14 to co ją chłopcy obchodzili 🙂

 

Ale zgadłaś 😅 Będę 17 w październiku. I tak 14 latka w związku - nie dla mnie, uważam trochę, że to taki związek to nie związek - troszkę dziecinada. Wyglądałam jeszcze jak dziecko 🤣

6 minut temu, TenX napisał:

Myślę, że sporo 14latek ma już chłopaków. Świat pędzi naprzód. 

A ja uważam, że takie związki to nie bardzo związki, napewno nie poważne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, elektryzująca napisał:

Mam córkę i nie mogę już doczekać się tego jakże uroczego okresu w naszym życiu 😅😅😅 Będę smokiem, który przepędzi każdego rycerzyka w podchodach do mojej Księżniczki 😊

Napisała "zrobił się z niego fajny chłopak". A wcześniej był niefajny, więc olała. Teraz podejrzewam będzie jego kolej... 

Fajny chłopak - wydoroślał, spoważniał, sympatyczny jest bardzo 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, TenX napisał:

Myślę, że sporo 14latek ma już chłopaków. Świat pędzi naprzód. 

Myślę że chyba trochę przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, TenX napisał:

Absolutnie nie. Nie powiem, że pochwalam, ale niestety tak jest czy nam się to podoba czy nie.

 

A 17 lat, to już poważny związek? 🤣

Młodośc jest po to by się wyszaleć. Potem kobietki idą w tany, bo rodzina uwiera, a tu chce się dopiero życia smakować... 

Znam dwa małżeństwa, gdzie jedni zaczęli jak mieli oboje po 13lat (słowo🤚 bez ściemy), drudzy po 16. Mają się dobrze. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz a co Ci szkodzi, przecież to nie wyznanie miłosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, bella napisał:

Nie oceniaj 14-latki jakby miała umysł dorosłej. To nie wyrachowana 20+ która rzuca jednego na rzecz innego, lepiej rokującego a potem jak ten stary się dorobi to chce powrotu. W wieku 14 - 16 l.dzieciaki się dopiero uczą co jest grane z tym zauroczeniem i działają bardzo instynktownie

Może masz rację. Ja w tym wieku instynktownie to szukałam 6 grudnia paczki od Mikołaja 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TenX napisał:

Absolutnie nie. Nie powiem, że pochwalam, ale niestety tak jest czy nam się to podoba czy nie.

 

A 17 lat, to już poważny związek? 🤣

Napewno myślę już trochę poważniej niż jakbym miała 14 lat 😅

1 godzinę temu, elektryzująca napisał:

Młodośc jest po to by się wyszaleć. Potem kobietki idą w tany, bo rodzina uwiera, a tu chce się dopiero życia smakować... 

Znam dwa małżeństwa, gdzie jedni zaczęli jak mieli oboje po 13lat (słowo🤚 bez ściemy), drudzy po 16. Mają się dobrze. 

Masz rację, różnie bywa... 🙂

1 godzinę temu, bella napisał:

Ja Cię rozumiem, sama zaczęłam interesować się chłopakami właśnie w okolicach 16-17 r.ż.

W wieku 14 to nawet nie bardzo zauważałam że się komuś podobam, dopiero po latach zrozumiałam że np. kolega który pożyczał mi najnowszą grę zanim sam w nią zagrał (takie czasy gry na cd 😄 ) raczej nie robił tego bezinteresownie 😄

Nie ma obowiązku żeby 14 l. znała się na zwiazkach i miała na nie ochotę, niczego sobie nie wypominaj a do chłopaka jak najbardziej napisz życzenia i zagadaj - jak nic nie wyjdzie trudno, nie ten to następny. 

 

Znaczy jak miałam 14/15 lat to już się zaczęło jakieś zainteresowanie ale dopiero wchodziłam w ten „uczuciowy świat”. Kolega do którego zamierzam napisać, chciał być ze mną gdy miałam 13/14, on 14/15 (nie pamietam dokładnie), no ale wtedy nie było mowy u mnie na jakieś związki, to była dla mnie czarna magia 🤣

1 godzinę temu, bella napisał:

Nie oceniaj 14-latki jakby miała umysł dorosłej. To nie wyrachowana 20+ która rzuca jednego na rzecz innego, lepiej rokującego a potem jak ten stary się dorobi to chce powrotu. W wieku 14 - 16 l.dzieciaki się dopiero uczą co jest grane z tym zauroczeniem i działają bardzo instynktownie

Właśnie, chyba zostałam źle odebrana. Nie odrzuciłam go dlatego, że wcześniej nie był fajny - właśnie zawsze był, kulturalny, fajny chłopak, no ale jak pisałam wcześniej - związek 14 latków? Nie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KKeira napisał:

Pisz a co Ci szkodzi, przecież to nie wyznanie miłosne. 

No nie, mam zamiar napisać po koleżeńsku, co tam, jak tam i wgl 😅

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×