Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KeyPol

Bi a chrześcijaństwo

Polecane posty

Jestem chłopakiem i jestem Bi (podobają mi się chłopaki i dziewczyny) wczoraj poznałem chłopaka z zagranicy piszemy po angielsku i zaczął mi się podobać, wiem minęło mało czasu ale zaczęło mnie zastanawiać czy jeśli bym miał chłopaka czy jest to grzech ? I jeśli bym uprawiał z nim seks czy to tez jest grzech ? I jeszcze mam pytanie czy powiedzieć o tym ze jestem bi rodzicom ? Czy raczej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah już już ide, mamusiu Hahaha 

Edytowano przez KeyPol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KeyPol napisał:

Jestem chłopakiem i jestem Bi (podobają mi się chłopaki i dziewczyny) wczoraj poznałem chłopaka z zagranicy piszemy po angielsku i zaczął mi się podobać, wiem minęło mało czasu ale zaczęło mnie zastanawiać czy jeśli bym miał chłopaka czy jest to grzech ? I jeśli bym uprawiał z nim seks czy to tez jest grzech ? I jeszcze mam pytanie czy powiedzieć o tym ze jestem bi rodzicom ? Czy raczej nie ?

poczekaj do niedzieli 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, brokentiger87 napisał:

poczekaj do niedzieli 🤪

Czemu do niedzieli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KeyPol napisał:

Czemu do niedzieli ??

Bo jak wygra Seba, to dostaniesz tęczową naklejkę LGBT i nakaz emigracji z kraju. A jak Czaskowski, to możesz się nie przejmować opinią rodziców, najwyżej oskarżysz ich że są homofobicznymi kartoflami. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiece co jedna zawzięcie wierząca w Boga chrzescijanka( to znaczy tego wyznania...) to podstawówka była. Niby tyle się modliła i niebu tak wierząca, ale praktykująca? No nie wiem... wszystkie trzy ogółem wierzące były... nie wtrącam się do innych wiar i szanuje... no ale, litości ludzie, widzę to ...psychiczna przemoc tez jest, czy jak? Ostrzegam, to jest bardzo... no... mnie poruszyło, te ich szydercze śmiechy. Unicestwić się? Czemu nie? I ta dziewczyna... nie wiem jak jej matka, no ale... niby takie wierzące były. Co niedziela do kościółka chodziły. Ale no... to co robił ten dzieciak... no właśnie.

htt

ps:/

/youtu.be/N3ORN3zBeqI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ważyłam 39 kilogramow, to kościotrup już później mnie nazywali, a jak przytyłam to znowu ... no. Myśleli, ze się nie dowiem? Ta... ciiiiiii. Coś tam słychać było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Herezje. Nie dziwie się tym ludziom co do tych herezji. Niby nie krzywdź innych, a krzywdzą. Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ogółem trauma zawsze zostaje, jak ktoś krzywdę wyrządza. Zawsze coś tam... się widzi jakieś obrazy... wspomnienia powracają. Nikt już ze mna rozmawiać nie chciał, zreszta ja samo rozmów już nie chciało. Bo jak? Nope. Najlepiej się do nikogo nieodzywac. Ach te ploteczki i kłamstewka. A tak ranią druga osobę, co? Wiecie co? Głupiia mnie tam nazwali...ktoś tam... pamietam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, KeyPol napisał:

Hahah idź idź  Hahaha 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co nie jest grzechem w dzisiejszych czasach, seks bez ślubu hetero jest takim samym grzechem. Ja to piierdole i wybieram miłość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kategorii chrześcijaństwa wszelkie odstępstwa od heteroseksualizmu są grzechem (głównym celem seksu w tym aspekcie ma być prokreacja) choć seks przedmałżeński heteroseksualny również jest grzechem. Wszystko rozbija się o to jakimi wartościami Ty się kierujesz. W kwestii samej spowiedzi istotną rzeczą jest poczucie żalu za grzech bo tylko wtedy liczy się spowiedź jako "zaliczona". Ciężko mówić o spowiadaniu się z czegoś czego się nie żałuje. Homoseksualizm tak samo jak biseksualnizm czy aseksualizm jest zaburzeniem i oznacza to, że zasadniczo z tym się po prostu żyje tak jak z każdym innym zaburzeniem (wiele osób błędnie myli zaburzenia z chorobami lub z drugiej strony określa zaburzenie czymś normalnym zamiast naturalnie występującym). Co do informowaniu rodziców to cóż Ty chyba lepiej ich znasz niż jakieś bezimienne osoby w internecie. Musisz liczyć się z tym główne siły Polityczne w Polsce zrobiły z takich osób jak Ty środek do zbicia kapitału politycznego a sama organizacja tzw. LGBT zrobiła czarny PR (antyreklame) ludziom nieheteronormatywnym. Reakcja innych może być tym spowodowana. 

Edytowano przez BezImienny
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, KeyPol napisał:

Jestem chłopakiem i jestem Bi (podobają mi się chłopaki i dziewczyny) wczoraj poznałem chłopaka z zagranicy piszemy po angielsku i zaczął mi się podobać, wiem minęło mało czasu ale zaczęło mnie zastanawiać czy jeśli bym miał chłopaka czy jest to grzech ? I jeśli bym uprawiał z nim seks czy to tez jest grzech ? I jeszcze mam pytanie czy powiedzieć o tym ze jestem bi rodzicom ? Czy raczej nie ?

Zależy jak to postrzegasz. Dla Kościoła jest to grzech, a dla mnie na przykład nie 💅🏼

Czy powiedzieć - to już twoja sprawa, jak Twoi rodzice to takie mochery, to na twoim miejscu nie dzieliłabym się z nimi tym.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KeyPol napisał:

 

Nie przepraszam to nie miało być tutaj, dopiero teraz zauważyłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, BezImienny napisał:

W kategorii chrześcijaństwa wszelkie odstępstwa od heteroseksualizmu są grzechem (głównym celem seksu w tym aspekcie ma być prokreacja) choć seks przedmałżeński heteroseksualny również jest grzechem. Wszystko rozbija się o to jakimi wartościami Ty się kierujesz. W kwestii samej spowiedzi istotną rzeczą jest poczucie żalu za grzech bo tylko wtedy liczy się spowiedź jako "zaliczona". Ciężko mówić o spowiadaniu się z czegoś czego się nie żałuje. Homoseksualizm tak samo jak biseksualnizm czy aseksualizm jest zaburzeniem i oznacza to, że zasadniczo z tym się po prostu żyje tak jak z każdym innym zaburzeniem (wiele osób błędnie myli zaburzenia z chorobami lub z drugiej strony określa zaburzenie czymś normalnym zamiast naturalnie występującym). Co do informowaniu rodziców to cóż Ty chyba lepiej ich znasz niż jakieś bezimienne osoby w internecie. Musisz liczyć się z tym główne siły Polityczne w Polsce zrobiły z takich osób jak Ty środek do zbicia kapitału politycznego a sama organizacja tzw. LGBT zrobiła czarny PR (antyreklame) ludziom nieheteronormatywnym. Reakcja innych może być tym spowodowana. 

No okej czyli jeżeli ja się będę kierował tym ze dla mnie jest to normalne i nie będę tego traktował jako grzechu to to nie będzie grzech ? Czy źle rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×