Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Forever_Alone

Czy jak kobieta miała wielu partnerów, to zwykle próbowała też anala?

Polecane posty

Gość AntyBazyl

Tak, próbowała. I nic ci do tego. Pilnuj swego szczura zamiast zajmować się cudzą myszką. Kogo obchodzi co ty chcesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jedne idą w jakość, drugie w ilość, niech Cię nie zwiedzie liczba partnerów. No i proponuję obdukcję anusa u proktologa, bo może zapierać się, że nie próbowała, a nuż, widelec🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystko jedno, seks i uczucia to dla mnie dwie różne rzeczy. A anal jest super. Oral też. 

Edytowano przez RengeBen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Forever_Alone napisał:

Jak uważacie? Ja bym osobiście nie chciał mieć kobiety o wyuzdanej przeszłości.

A pamiętasz Twoje poprzednie wcielenia? Może no... kiedyś tam coś tam coś tam... Ty tez mogłeś tak robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ogółem. To każdego sprawa co robi z własnym siedzeniem i nie tylko. Ogółem ciałem, dopoki nikomu krzywdy nie robi. A mi tamci zrobili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dary mi zabierali. ZMUSZALI mnie do prostytucji. Tez tak powiem. Taka prawda. Otwierałam pod koniec miesiąca okno( za każdy dzień pracy trzeba im płacić 15 euro) ale pod koniec 2 dni nikogo nie było praktycznie. Może z 10 się przeszło. Akurat bardzo słaby dzień, ale tak tez podglądali i wyszli, bo kasy już nie ma, czekali do wypłaty. Ale było zmuszone im dać z własnej kieszeni. I co z tym? Jak to zmuszali? Musiałam dawać. Nie było klientów, ale dać musiałam za dzień niby jak to oni to sobie nazwali seks i rozmowę z człowiekiem? No wlanie pracy. Złodzieje.

Edytowano przez IlonaLalka
Słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wytłumaczę zmuszali. Kiedyś miało spokój. Siedziało... a teraz co było przez te 15 euro? Czy zarobię czy wyłożę z własnej kieszeni. Kradzież. Nie można nas zmuszać brania pieniedzy z naszej pocvhuwy i zabierania darów. Jak będę chciało to samo da, ale nie można nikogo zmuszać. Do aresztu wsadzali takich ludzi, a teraz? Legalne jest okradanie z mienia prostytutek? I co? Chytry traci. Szacunek gdzie? Nie, nie mam szacunku do takich ludzi. Ale staram się wytłumaczyć mimo to, uświadomić , ze to złe i ogółem mam. Ja ich szanuje, ale ze oni taktują nas dziewuchy jak śmieci... kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
19 godzin temu, Smutny ksiegowy napisał:

Autor ma prawo nie chcieć kobiety, która uprawiała przygodny seks, albo wyuzdany seks.

Kiedyś ludzie uprawiali seks tylko będąc w związkach. Szkoda, że dzisiaj zamiast miłości króluje hedonizm.

Szkoda, ze zamiast miłości króluje umiłowanie urody i młodości. Przeciętna kobieta w wieku średnim nie ma szans na miłość i rodzinę, bo jej gruby, brzydki rówieśnik ogląda sie za studentkami i wydaje mu się, że to jego target. Zamilcz, bo o miłości nie wiesz nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
Przed chwilą, Smutny ksiegowy napisał:

powinna była zakładać rodzinę wcześniej

mężczyzna może zwlekać z założeniem rodziny dłużej!!!!

mężczyzna może mieć 44 lata i zostać ojcem z 31 latką, potem drugie dziecko w wieku 46 🙂

Tak sobie tłumacz. Może mieć dziecko jak jest przystojnym, zadbanym milionerem! Schorowany grubas nie powinien być ojcem w ogole. Nie dba o siebie, nie zadba o dziecko. Trzeba było o siebie dbać i zakładać rodzinę jak byl na to czas! Twój pociąg odjechał, sajonara! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
1 minutę temu, Smutny ksiegowy napisał:

mam dobre serce, będę dobrym, kochającym mężem

jakaś kobieta będzie ze mną mega szczęśliwa.

Jej koleżanki, będą jej mnie zazdrościć !!!!

Tak sobie tłumacz. Grba schorowana kobieta w wieku średnim też będzie kochająca żona i matka. A mezcyznie nieba uchyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
Przed chwilą, *кєяi* napisał:

Szkoda czasu na takiego kogoś. Sobie tłumaczy czym chce, a w rzeczywistości jest całkiem inaczej. Wszyscy wiemy jak skończy. Ale humor poprawia znakomicie 😂

To socjopata. Zwykły troll albo bardzo zaburzona jednostka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Smutny ksiegowy napisał:

Jej koleżanki, będą jej mnie zazdrościć !!!!

Mi wystarczy, że doceni mnie On, nie muszą jego kumple🤭 

13 minut temu, AntyBazyl napisał:

Schorowany grubas nie powinien być ojcem w ogole. Nie dba o siebie, nie zadba o dziecko. Trzeba było o siebie dbać i zakładać rodzinę jak byl na to czas! Twój pociąg odjechał, sajonara! 

Ty nie chcesz, żeby "schorowany grubas" zakładał rodzinę, a ja nie chcę by zakładał ją głupi. Miło Ci, gdy ktoś chce za Ciebie decydować i dyktuje Ci co masz robić? 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
25 minut temu, Smutny ksiegowy napisał:

powinna była zakładać rodzinę wcześniej

Jesteś przemądrzały, nie masz za grosz samokrytyki i do tego wysoko mierzysz. Wiesz co Cię czeka jak nie spokorniejesz? Na gów/nie ujedziesz. Z tego co piszesz to już pomału ślizgasz się na nim. Nie zwalaj na wychowanie, jesteś dużym chłopcem i masz już swój rozumek. 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Smutny ksiegowy napisał:

Mi wpojono takie wartości, że kobiety powinny "się szanować", a mężczyznom wolno więcej, a zarazem mniej muszą o siebie dbać.

Dziwne, jesteśmy z tego samego pokolenia i mi takich wartości nie wpajano że mężczyznom wolno więcej i nie muszą o siebie dbać. Pierwszy raz słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Smutny ksiegowy napisał:

ok u mnie mama sprzątała mieszkanie, a ojciec miał nadwagę, pił piwo i ubierał się byle jak

u Ciebie było najwyraźniej inaczej, więc przesiąkłeś lepszymi wzorcami

aha, i ja nie popieram tego jak zachowywał się mój ojciec kiedy byłem dzieckiem, mam autentycznie aspiracje do lepszego zachowania, ale jeśli on tak robił i mógł mieć kobietę i rodzinę, to dziwi mnie że teraz taka postawa jest mega krytykowana, jeśli kiedyś była powszechna (co nie znaczy, że właściwa)

już mnie rozumiesz?

Dobrze, ale już masz ponad 40 lat. Było dużo czasu żeby wyrosnąć z niewłaściwych wzorców.

Dzisiejszy świat to już nie jest PRL, bez internetu, z presją społeczną że kobieta musi za wszelką cenę wychodzić za mąż żeby jej nie obgadywali i żeby mogła lepiej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze fascynowalo mnie pojecie “ kobieta musi sie szanowac” czyli nie moze uprawiac seksu- to ma niby wyrazac szacunek do mnie samej? 
Ja szanuje i kocham siebie bardzo-I jesli mam ochote na seks to go uprawiam. Zbyt sie szanuje by ktos mogl mi dyktowac co mi wolno a co nie. Kiedy bylam singielka I spotykalam kogos na kogo mialam ochote - szlam z nim do lozka. 
tak, nie planujac z ta slubu , mialam seks jesli chcialam 

ja wiem ze wielu ludziom to sie nie miesci w glowie ale kobiety tez maja ochote makes seks. Lubia seks, dobre ruchanko. 
Nigdy nie moglam zrozumiec dlaczego mezczyzni moga miec zdrowe , naturalne podejscie do seksu a my musimy sie tego wstydzic I czuc sie zbrukane i upadle 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×