Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mr anderson

Ładne dziewczyny z dziarami, masakra

Polecane posty

8 minut temu, Szklany koralik napisał:

Zarabiał na moją dupę

tak to jest jak ojciec ora i go ciągle nie ma, potem palma małolacie odwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mr anderson napisał:

tak to jest jak ojciec ora i go ciągle nie ma, potem palma małolacie odwala

Tak to jest, jak gówniarze ojców nie mają, to by ci tyłek przetrzepał i by się skończyły głupstwa w głowie☝

Edytowano przez Szklany koralik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, BoniBluBomba napisał:

Kto tu płacze? Życje. 

Dobrze, że po śmierci się z nim żegnam raz na zawsze 🙂 Czyli z wszystkimi ludźmi, przez których nie chce mi się żyć. 🙂Wolałabym być sama na świecie niż z tą ciemną masą. 

Edytowano przez Szklany koralik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szklany koralik napisał:

Nikt. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. 😉

Też prawda.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi (w odniesieniu do tatuaży)... nawet myślałam, żeby na karku cos sobie wytatuować ale tam ponoc boli bardziej niż w innych miejscach... 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marawstala napisał:

Co kto lubi

Dokładnie . Jak ktoś lubi to niech sobie robi i to już nie moja sprawa ale taka mocno wytatuowana kobieta to nie moja bajka.

Edytowano przez lonelyman
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kaspej napisał:

dziewczyna z dziarami jest tak atrakcyjna jak ziomek z brzuchem piwnym do kolan

Pomyślałeś może, że nie każda chce być atrakcyjna albo że chce, ale jest coś ważniejszego? Nie każdej marzeniem jest, żeby wszyscy się za nią oglądali, a wręcz może to być utrapieniem. 

Edytowano przez Szklany koralik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Szklany koralik napisał:

Pomyślałeś może, że nie każda chce być atrakcyjna albo że chce, ale jest coś ważniejszego? Nie każdej marzeniem jest, żeby wszyscy się za nią oglądali, a wręcz może to być utrapieniem. 

Tatuaż nierzadko znaczy coś więcej, niż tylko zmianę w wyglądzie. Owszem, są ludzie, którzy robią to, bo myślą, że będzie tylko fajnie wyglądać, no i tak jest. Tylko czy tu chodzi, żeby dzięki temu być bardziej atrakcyjną dla faceta? Wydaje mi się, że nie, a to jest po prostu wyrażenie siebie i nie udawanie porządnisi, bo te baby w beretach będą gadać, a inni po nich powtarzać. To jest tak samo jak z malowaniem paznokci, makijażem tylko, że jakimś cudem te rzeczy uchodzą za lepsze? Dlaczego? Bo większość kobiet to robi od lat, bo się bałyby igiełki, więc chcą wmówić, że to brzydkie, a zresztą wolą wydać kasę na co innego i to zbyt innowacyjne. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
13 minut temu, Szklany koralik napisał:

Tatuaż nierzadko znaczy coś więcej, niż tylko zmianę w wyglądzie. Owszem, są ludzie, którzy robią to, bo myślą, że będzie tylko fajnie wyglądać, no i tak jest. Tylko czy tu chodzi, żeby dzięki temu być bardziej atrakcyjną dla faceta? Wydaje mi się, że nie, a to jest po prostu wyrażenie siebie i nie udawanie porządnisi, bo te baby w beretach będą gadać, a inni po nich powtarzać. To jest tak samo jak z malowaniem paznokci, makijażem tylko, że jakimś cudem te rzeczy uchodzą za lepsze? Dlaczego? Bo większość kobiet to robi od lat, bo się bałyby igiełki, więc chcą wmówić, że to brzydkie, a zresztą wolą wydać kasę na co innego i to zbyt innowacyjne. 😏

A co będziesz tłumaczyć dwóm tłukom temu mr andersonowi i kaspejowi, którym jedynym celem na forum jest uniżanie wartosci tutejszym kobietom. A jak się wyrażają, takim nie przegadasz oni "wiedzą swoje" i ich prawda jest najprawdziwsza a innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2020 o 09:20, Szklany koralik napisał:

Pomyślałeś może, że nie każda chce być atrakcyjna albo że chce, ale jest coś ważniejszego? Nie każdej marzeniem jest, żeby wszyscy się za nią oglądali, a wręcz może to być utrapieniem. 

oni tego nie rozumieja bo daliby się pokroić za to zeby ktoś się chociaż na nich spojrzał (bez obrzydzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest jakaś dziwna moda na tatuaże u kobiet. Owszem jakiś mały tatuaż w mało widocznym miejscu nie przeszkadzałby mi u kobiety.Widziałem kiedyś ładną blondyne na siłowni a na udzie miała wytatuowaną trupią czachę , masakra. Zajebiście skwitował tą nową mode Wojciech Cejrowski w jednym ze swoich występów na Youtube. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, artula1984 napisał:

Teraz jest jakaś dziwna moda na tatuaże u kobiet. Owszem jakiś mały tatuaż w mało widocznym miejscu nie przeszkadzałby mi u kobiety.Widziałem kiedyś ładną blondyne na siłowni a na udzie miała wytatuowaną trupią czachę , masakra. Zajebiście skwitował tą nową mode Wojciech Cejrowski w jednym ze swoich występów na Youtube. 

Jeżeli uważasz, że cokolwiek co ten stary cep mówi jest "zaje.biste" to wierz mi...ani ta blondynka, ani żadna kobieta z jakimkolwiek szacunkiem dla samej siebie nie będzie chciała twojego zainteresowania. 

Poza tym co cię boli to, że obca kobieta ma coś co ci się nie podoba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ciężka Nutka napisał:

Jeżeli uważasz, że cokolwiek co ten stary cep mówi jest "zaje.biste" to wierz mi...ani ta blondynka, ani żadna kobieta z jakimkolwiek szacunkiem dla samej siebie nie będzie chciała twojego zainteresowania. 

Poza tym co cię boli to, że obca kobieta ma coś co ci się nie podoba? 

Cejrowski to by cię zjadł na śniadanie. Twoje IQ nie dorasta mu do pięt. Gość jest mega inteligentny i oczytany. Nie muszę zgadzać się z wszystkimi jego poglądami ale go szanuję jako człowieka i publicystę. Nie chciałbym być z taką kobietą. Wstydziłbym się wyjśc na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, artula1984 napisał:

Cejrowski to by cię zjadł na śniadanie. Twoje IQ nie dorasta mu do pięt. Gość jest mega inteligentny i oczytany. Nie muszę zgadzać się z wszystkimi jego poglądami ale go szanuję jako człowieka i publicystę. Nie chciałbym być z taką kobietą. Wstydziłbym się wyjśc na miasto.

facet jest ogarniczonym seksistą, a ty mylisz inteligencję z oczytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dziewczyny są ładne niezaleznie czy z kolczykami czy tatuażami etc. ale nie wszystko się każdemu podoba, nie chciałbym żeby moja dziewczyna miała tatuaże, kolczyki czy jakieś tam kolorowe włosy ale gdyby chciała to jej wybór i ona ma się dobrze czuć a nie ja 😉

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Oskar92 napisał:

Wszystkie dziewczyny są ładne niezaleznie czy z kolczykami czy tatuażami etc. ale nie wszystko się każdemu podoba, nie chciałbym żeby moja dziewczyna miała tatuaże, kolczyki czy jakieś tam kolorowe włosy ale gdyby chciała to jej wybór i ona ma się dobrze czuć a nie ja 😉

Przeczysz sam sobie 🤣

Edytowano przez Szklany koralik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2020 o 23:09, mr anderson napisał:

czyli ja moge z gołą doopą chodzić w takim razie, też nie muszą patrzeć

Jasne, że tak. Możesz wszystko ponosząc tego konsekwencje. Konsekwencją chodzenia z dziarami jest chora uwaga niektórych osobników, którą można mieć w głębokim poważaniu. Konsekwencją chodzenia z gołą d... jest mandat karny. Wybór należy do Ciebie. 😉

Dnia 11.07.2020 o 23:09, mr anderson napisał:

jesteś poyebem

Dziękuję, miło mi, że poświęcasz mi uwagę. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, blada doopa napisał:

po cholere ci ten tatuaż? potem oznaczona jak krowa

A po to żebyś się pytał... przecież Tobie nie każe go robić : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Szklany koralik napisał:

Przeczysz sam sobie 🤣

Mówię tylko, że dziewczyna z tatuażami czy z czymś tam też jest ładna ale ładniejsza bez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, blada doopa napisał:

tak apropo tematu widziałem wczoraj na plaży ładną dziewczyne, buźka ładna, szczupła, niestety różowe włosy i wydziargana na udach i na rękach itd, tragedia, biedna dziewczyna z załamaną psychiką, szkoda mi takich ludzi

a mnie jej nie szkoda - gdyby nie te tatuaże i włosy to taki walnięty zboczeniec jak ty mógłby próbować ją zagadać. Kolejny powód żeby się tatuować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, blada doopa napisał:

masz ciągote do patologii, pewnie ojca nie było

Może był, może nie... może mam, a może nie. Dla Ciebie to patologia, a dla mnie niekoniecznie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2020 o 14:44, Oskar92 napisał:

Wszystkie dziewczyny są ładne

Ta, szczególnie takie, co ważą 300 kg 😄

A co do tatuaży, nie podobają mi się, ale nie przesadzajmy z nazywaniem osób z tatuażami chorymi psychicznie czy kryminalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Pewnie lewaczka 😄

i ty się dziwisz, że żadna cię nie chce...

Skoro lewaczki ci nie pasują, a na prawicowe szukają tradycyjnych samców "alfa" to jesteś od razu na straconej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ciężka Nutka napisał:

i ty się dziwisz, że żadna cię nie chce...

Skoro lewaczki ci nie pasują, a na prawicowe szukają tradycyjnych samców "alfa" to jesteś od razu na straconej pozycji

Kto powiedział, że lewaczka mi nie pasuje?

Mnie nie obchodzą poglądy.

To bardziej ja jej bym nie pasował, bo lewaczki nie akceptują prawicowych poglądów.

A prawicowe nie zawsze szukają typowej alfy, bo rozumiem, że masz na myśli takiego typowego sebiksa-kibola...

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też unikam kobiet z dziarami. Zdrowi na umyśle ludzie nie robią tatuaży, bo im to niepotrzebne. 

Teraz większość dziewczyn ma tatuaże dzięki czemu łatwiej rozpoznać te normalne i wartościowe po tym że są czyste i nie mają żadnych tatuaży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, blada doopa napisał:

nie musze zgadywać, ojca na miejscu nie było, to oczywiste

Nie zgaduj bo słaby w tym jesteś... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, blada doopa napisał:

gdzie był ojciec jak dorastałaś?

Nie chodziliśmy razem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, blada doopa napisał:

???

A o mamę już nie zapytasz, dziadków... cała bliższa i dalszą rodzinę : ) w ogóle co ma piernik do wiatraka... w wieku nastoletnim już sam obserwujesz i widzisz co jest zle, a co nie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×