Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mr anderson

Ładne dziewczyny z dziarami, masakra

Polecane posty

1 minutę temu, blada doopa napisał:

młode kobiety nie mające dobrych wzorców od ojców, lub ojców brak, mają często problemy związkowe, nieraz psychiczne, problemy z tożsamością itd.... matka ojca nie zastąpi lub dziadek, są to inne elementy wzorcowe do dorastania i jeden nie wypełni roli drugiego, wszystkie są potrzebne do równowagi w okresie dorastania

Nie wiem jak jest teraz, ale dawniej ojcowie jakoś szczególnie nie ingerowali w wychowywanie potomstwa... a czyja to wina (?) tak po prostu było... ale łączenie tego z chęcią posiadania tatuaży i widzeniem w tym choroby to jakaś pokrętna droga : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak indywidualizm i choćby przez taki tatuaż lub coś całkiem innego może się przejawiac... 

a to że kogoś może razić w oczy to już inna sprawa  : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Jest coś takiego jak indywidualizm i choćby przez taki tatuaż lub coś całkiem innego może się przejawiac... 

a to że kogoś może razić w oczy to już inna sprawa  : )

Ale, że indywidualizm poprzez dziargę? Masz inny potencjał. Dziarga to moda. Dziarga to pęd. Szanuję indywidualizm, ale nie w tym wydaniu. 

Dzień dobry Maro🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wielu przypadkach dziarga to psucie wspaniałego ciała. Teraz mam w miarę wolny czas, spędzam go na plaży. Fakt, niektóre tatuaże są piękne, pięknie wkomponowane w ciało, ale większość jest przypadkowa. Wyglądają jak łata na spodniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Ale, że indywidualizm poprzez dziargę? Masz inny potencjał. Dziarga to moda. Dziarga to pęd. Szanuję indywidualizm, ale nie w tym wydaniu. 

Dzień dobry Maro🙂

A czemu nie : ) owszem staly się modne, ale czy wszystkie szpecą (?) wśród nich też się trafiają te warte zauwazenia... ale jakby nie było gusta są różne i to co Tobie się podoba mnie już nie musi i w drugą stronę tak samo to działa. Nie wszystkie dziary są ładne : ) tzn nie na wszystkie ma się ochotę patrzeć...

 Witam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

W wielu przypadkach dziarga to psucie wspaniałego ciała. Teraz mam w miarę wolny czas, spędzam go na plaży. Fakt, niektóre tatuaże są piękne, pięknie wkomponowane w ciało, ale większość jest przypadkowa. Wyglądają jak łata na spodniach. 

Tak też może być, jeśli były robione tylko po to a żeby coś było : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

A czemu nie : ) owszem staly się modne, ale czy wszystkie szpecą (?) wśród nich też się trafiają te warte zauwazenia... ale jakby nie było gusta są różne i to co Tobie się podoba mnie już nie musi i w drugą stronę tak samo to działa. Nie wszystkie dziary są ładne : ) tzn nie na wszystkie ma się ochotę patrzeć...

 Witam : )

Otóż to! Boję się, że lądując w łóżku z wydziarganą, całym swym jestestwem byłbym skupiony na tatuażu a nie na kobiecie. 

Mara, gdzie masz ten tatuaż? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Otóż to! Boję się, że lądując w łóżku z wydziarganą, całym swym jestestwem byłbym skupiony na tatuażu a nie na kobiecie. 

Mara, gdzie masz ten tatuaż? 🙂

W spodniach:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marawstala napisał:

Tak też może być, jeśli były robione tylko po to a żeby coś było : ) 

Chyba cena za taką usługę też robi swoje. Przecież prawdziwe dzieła sztuki kosztują więcej niż esy floresy🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Otóż to! Boję się, że lądując w łóżku z wydziarganą, całym swym jestestwem byłbym skupiony na tatuażu a nie na kobiecie. 

Mara, gdzie masz ten tatuaż? 🙂

A kto powiedział, że mam... być moze kiedyś się pojawi, tego wykluczyć nie mogę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

A możemy bez tego? Jakoś nie jestem zainteresowany. Wybacz🙂

Ależ to ikonka serdeczności,  do niczego nie zobowiązującą.  Przesylaja ja dziś sobie koleżanki,  koledzy:) a ze ja was tu na forum wszystkich lubię to tak ja dla ciebie przeslalam;) Ale skoro jasno i wyraźnie piszesz mi ze sobie nie życzysz to nie będę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Chyba cena za taką usługę też robi swoje. Przecież prawdziwe dzieła sztuki kosztują więcej niż esy floresy🙂

Pewnie tak, ale przede wszystkim trzeba trafić na osobę która badziewnych tatuaży nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

Ależ to ikonka serdeczności,  do niczego nie zobowiązującą.  Przesylaja ja dziś sobie koleżanki,  koledzy:) a ze ja was tu na forum wszystkich lubię to tak ja dla ciebie przeslalam;) Ale skoro jasno i wyraźnie piszesz mi ze sobie nie życzysz to nie będę;)

Dziękuję! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Pewnie tak, ale przede wszystkim trzeba trafić na osobę która badziewnych tatuaży nie robi...

I mieć pewność, że na pewno tego chcę🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marawstala napisał:

A kto powiedział, że mam... być moze kiedyś się pojawi, tego wykluczyć nie mogę : )

Mnie rajcują umiejscowione na wzgórku łonowym. Wprost rozwalają mnie🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Oplatasz udami szyję delikwenta i dusisz? 🙂 Podoba mi się! 

Nie brnijmy w to : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Boli. Nie tylko na karku. W każdym miejscu boli. Ja tych ludzi, którzy mają tatuaże na rękach uważam za największych twardzieli, to boli. Strasznie boli. Chyba, że ktoś ma obniżony próg bólu. W co wątpię. Naprawdę wielki szacun, dla tych co mają wytatuowane rękawy! Ja mam dwa tatuaże, oba  były tak samo bolesne. I bardzo mi się podobają,sa jak miniaturowe dzieła sztuki. Ale bolą. 

Są w jednej tonacji czy kolorowe? Dobór kolorów mnie intryguje. Niektóre są niewiarygodnie kiczowate. 

Edytowano przez MaestroSyntetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Boli. Nie tylko na karku. W każdym miejscu boli. Ja tych ludzi, którzy mają tatuaże na rękach uważam za największych twardzieli, to boli. Strasznie boli. Chyba, że ktoś ma obniżony próg bólu. W co wątpię. Naprawdę wielki szacun, dla tych co mają wytatuowane rękawy! Ja mam dwa tatuaże, oba  były tak samo bolesne. I bardzo mi się podobają,sa jak miniaturowe dzieła sztuki. Ale bolą. 

Wiadomo, że wszędzie będzie bolało... ktoś porównał to do rysowania po ciele żyletka, ale ponoć są bardziej i mniej wrażliwe miejsca... Ten indywidualny próg bólu pewnie też ma znaczenie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

I mieć pewność, że na pewno tego chcę🙂

Usunięcie jest jeszcze bardziej bolesne, a przeróbki tez nie zawsze dobrze wychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Usunięcie jest jeszcze bardziej bolesne, a przeróbki tez nie zawsze dobrze wychodzą...

Więc? Mara, zapraszam na spacer plażą. Jeszcze jest pusto. Świeci słoneczko, ale jest i trochę chmur na niebie. Pogadamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Mnie rajcują umiejscowione na wzgórku łonowym. Wprost rozwalają mnie🙂

: ) dla mnie tatuaż jest czymś w rodzaju biżuterii... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, blada doopa napisał:

są tacy którzy się tną, podobna usterka w psychice u tatuażowców

To działa zupełnie na innej zasadzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, blada doopa napisał:

chcesz zasilać rzesze patologii to twoja sprawa

No moja, a czyja niby ma być jak nie moja : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×