Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mr anderson

Ładne dziewczyny z dziarami, masakra

Polecane posty

Przed chwilą, marawstala napisał:

: ) dla mnie tatuaż jest czymś w rodzaju biżuterii... 

Dlatego preferuję w tym miejscu. Lubię dyskretną intymną biżuterię najwyższych lotów🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Więc? Mara, zapraszam na spacer plażą. Jeszcze jest pusto. Świeci słoneczko, ale jest i trochę chmur na niebie. Pogadamy. 

Dzięki, ale kawy jeszcze nie piłam. Nie czekaj bo szkoda dnia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Dlatego preferuję w tym miejscu. Lubię dyskretną intymną biżuterię najwyższych lotów🙂

W sumie możesz sobie taką sprezentować... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

W sumie możesz sobie taką sprezentować... : )

Dla kobiety? Jeżeli da się namówić to dlaczego nie. Ja niestety nie mogę ze względu na bujne owłosienie🙂 Przykre to ale prawdziwe😎

Edytowano przez MaestroSyntetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Dla kobiety? Jeżeli da się namówić to dlaczego nie. Ja niestety nie mogę ze względu na bujne owłosienie🙂 Przykre to ale prawdziwe😎

Nie no myślałam, że myślisz o sobie : ) 

Trudno takie jest życie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

To się nazywa asertywność🙂 Pa

: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Nie no myślałam, że myślisz o sobie : ) 

Trudno takie jest życie : )

Jednak poczekam na Ciebie chwilę. Chociaż z drugiej strony pies zaczyna mi się buntować😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy sie tu burzycie ?Jakaś po.p.i.e.r.d.o.l.o.n.a.moda z tymi tatuażami teraz nastała!!Piękne dziewczyny z zamazanymi ciałami .Jak to wygląda?Ciesze sie, że ktoś poruszył ten temat.Tatuaże robiono kiedyś skazańcom i nie moge pojąć jak to sie może podobać?Ok jakąś farbą zmywalną żeby dało sie umyć.Na jakiś czas można zamieścić malowidło.Ale do k.u.r.w.y nędzy to jest już na całe życie .1 cm kw wywabia sie laserem w 5-ciu sesjach i kosztuje to od 300 pln.Tylko ... wydaje kase na coś takiego!!I nie mówcie mi o tolerancji !!Bo dla głupoty to ja tolerancji nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fidodido napisał:

Co wy sie tu burzycie ?Jakaś po.p.i.e.r.d.o.l.o.n.a.moda z tymi tatuażami teraz nastała!!Piękne dziewczyny z zamazanymi ciałami .Jak to wygląda?Ciesze sie, że ktoś poruszył ten temat.Tatuaże robiono kiedyś skazańcom i nie moge pojąć jak to sie może podobać?Ok jakąś farbą zmywalną żeby dało sie umyć.Na jakiś czas można zamieścić malowidło.Ale do k.u.r.w.y nędzy to jest już na całe życie .1 cm kw wywabia sie laserem w 5-ciu sesjach i kosztuje to od 300 pln.Tylko ... wydaje kase na coś takiego!!I nie mówcie mi o tolerancji !!Bo dla głupoty to ja tolerancji nie mam.

Tatuaży tak naprawdę nie da się całkowicie usunąć, zawsze ślady zostają po takim usuwaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, JestemKozak napisał:

Też unikam kobiet z dziarami. Zdrowi na umyśle ludzie nie robią tatuaży, bo im to niepotrzebne. 

Teraz większość dziewczyn ma tatuaże dzięki czemu łatwiej rozpoznać te normalne i wartościowe po tym że są czyste i nie mają żadnych tatuaży. 

długo jesteś samotny? 😄 

 

3 godziny temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Ale, że indywidualizm poprzez dziargę? Masz inny potencjał. Dziarga to moda. Dziarga to pęd. Szanuję indywidualizm, ale nie w tym wydaniu. 

Dzień dobry Maro🙂

co zrobia te wszystkie kobiety bez twojego szacunku do sposobu w jaki wyrażają własny indywidualizm...

Genialne myślenie. "Myślcie samodzielnie..ale NIE TAK!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ciężka Nutka napisał:

długo jesteś samotny? 😄 

 

co zrobia te wszystkie kobiety bez twojego szacunku do sposobu w jaki wyrażają własny indywidualizm...

Genialne myślenie. "Myślcie samodzielnie..ale NIE TAK!"

Mój szacunek jest zbyteczny🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Fidodido napisał:

Co wy sie tu burzycie ?Jakaś po.p.i.e.r.d.o.l.o.n.a.moda z tymi tatuażami teraz nastała!!Piękne dziewczyny z zamazanymi ciałami .Jak to wygląda?Ciesze sie, że ktoś poruszył ten temat.Tatuaże robiono kiedyś skazańcom i nie moge pojąć jak to sie może podobać?Ok jakąś farbą zmywalną żeby dało sie umyć.Na jakiś czas można zamieścić malowidło.Ale do k.u.r.w.y nędzy to jest już na całe życie .1 cm kw wywabia sie laserem w 5-ciu sesjach i kosztuje to od 300 pln.Tylko ... wydaje kase na coś takiego!!I nie mówcie mi o tolerancji !!Bo dla głupoty to ja tolerancji nie mam.

nawet bez tatuaży bym się z tobą nie przespała, więc w czym problem? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Mój szacunek jest zbyteczny🙂

otóż to 🙂 pamiętaj, te kobiety z tatuażami i tak cię nie chcą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ciężka Nutka napisał:

nawet bez tatuaży bym się z tobą nie przespała, więc w czym problem? 😄

Problem jest taki ,że te podziergane lale wdzięczą się i uśmiechają do mnie .A mnie na rzyganie bierze .Chyba myślą, że są takie seksowne i oryginalne.Dodam ,że od przeciętnej bez tatuaży uśmiech odwzajemnie ale sygnały od pomalowanej jak pisanka laleczki olewam.I żeby nie było jestem 194 cm 92kg facetem.Żaden kulawy i garbaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fidodido napisał:

Problem jest taki ,że te podziergane lale wdzięczą się i uśmiechają do mnie .A mnie na rzyganie bierze .Chyba myślą, że są takie seksowne i oryginalne.Dodam ,że od przeciętnej bez tatuaży uśmiech odwzajemnie ale sygnały od pomalowanej jak pisanka laleczki olewam.I żeby nie było jestem 194 cm 92kg facetem.Żaden kulawy i garbaty...

myślisz, że każdy kto się do ciebie usmiecha od razu się wdzięczy? 😄 To zwykła kultura żeby uśmiechnąć się do kogoś ja przypadkiem złapiesz kontakt wzrokowy...jesteś jak te głupie lale które myślą, że każdy facet który przepuści je w drzwiach próbuje je poderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie robią głupie miny że to tak wygląda.Od razu widać chcice w oczach.Zawsze miałem branie ale teraz po tym jak zacząłem regularnie uprawiać sport to już obłęd.Jak raz olałem jedną taką na dyskotece to mi auto porysowała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fidodido napisał:

Takie robią głupie miny że to tak wygląda.Od razu widać chcice w oczach.Zawsze miałem branie ale teraz po tym jak zacząłem regularnie uprawiać sport to już obłęd.Jak raz olałem jedną taką na dyskotece to mi auto porysowała ...

chłoptaś z dyskoteki? Swój ciągnie do swego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież trzeba czasem pójść potańczyć.Do knajpy na piwko.Byle nie za dużo.A dyskoteka to coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fidodido napisał:

Przecież trzeba czasem pójść potańczyć.Do knajpy na piwko.Byle nie za dużo.A dyskoteka to coś złego?

🙂 

chłoptaś z siłowni którym interesują się laski typu 'zarysuje samochód bo za dużo wypiłam"...nie chwal się czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie trenuje na siłowni tylko w domu.Pływam i biegam prócz tego.A ta laska nie była pijana tylko nachalna.Chciała żeby ją do domu podwiezc.Miała tyle tapety że szkoda było jadnej tapicerki.Pokazałem gdzie jest przystanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Fidodido napisał:

Ja nie trenuje na siłowni tylko w domu.Pływam i biegam prócz tego.A ta laska nie była pijana tylko nachalna.Chciała żeby ją do domu podwiezc.Miała tyle tapety że szkoda było jadnej tapicerki.Pokazałem gdzie jest przystanek.

do bardzo fajnych miejsc chodzisz 🙂 Nie wiem co próbujesz udowodnić, poza tym, że się trochę ośmieszasz próbując popisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co Ci chodzi?Czym sie ośmieszam?Że pisze prawde?A popisuje sie tym że olewam poj..ne laski ?A Ty co ?Paszczurek 150 cm z jednym zębem że masz kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fidodido napisał:

O co Ci chodzi?Czym sie ośmieszam?Że pisze prawde?A popisuje sie tym że olewam poj..ne laski ?A Ty co ?Paszczurek 150 cm z jednym zębem że masz kompleksy?

osmieszasz się podawaniem takich detali o które nikt nie pytał i nikogo nie interesują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Ciężka Nutka napisał:

otóż to 🙂 pamiętaj, te kobiety z tatuażami i tak cię nie chcą 

Żadna mnie nie chce. Jestem tego świadomy🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że napisałem że mam 194 cm?K..a mać !A czy mam czego sie wstydzić?Jakbym nie napisał tego ,to wszystkie cholerne feministki z tego forum dogryzałyby mi ,że jestem jakimś przegrywem szczerbatym stulejarzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fidodido napisał:

Że napisałem że mam 194 cm?K..a mać !A czy mam czego sie wstydzić?Jakbym nie napisał tego ,to wszystkie cholerne feministki z tego forum dogryzałyby mi ,że jestem jakimś przegrywem szczerbatym stulejarzem .

a czy ja cię pytałam jaki wysoki jesteś albo jaki masz kolor tapicerki? 😂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×