Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mr anderson

Ładne dziewczyny z dziarami, masakra

Polecane posty

Ta moda na tatuaże to durnota świata. Ale przynajmniej wiadomo od których kobiet trzymać się z daleka. 

Ja na takie kobiety które myślą że są fajne bo mają tatuaże patrzę z uśmieszkiem politowania. Jak na naiwne dziecko. 

Edytowano przez JestemKozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Żadna mnie nie chce. Jestem tego świadomy🙂

Maestro - Dam Ci rade!Samorealizuj sie i rozwijaj pasje !Z pasji biorą sie piękne rzeczy.Moj przyjaciel na swojej pasji zarabia kupe pasy.Zarobisz forse to zobaczysz ile tych pijawek bedziesz miał na karku.A teraz sie nie martw!Kobiety przeszkadzają w rozwoju i ograniczają.Dopiero jak bedziesz ustawiony to bierz sie za podryw.Pamiętam słowa mojego dziadka który ożenił sie w wieku 40 lat mówił mi "Chłopie nie żeń sie ,baby to paskudztwo"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JestemKozak napisał:

Ta moda na tatuaże to durnota świata. Ale przynajmniej wiadomo od których kobiet trzymać się z daleka. 

Ja na takie kobiety które myślą że są fajne bo mają tatuaże patrzę z uśmieszkiem politowania. Jak na naiwne dziecko. 

👍👍👍👍👍😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ciężka Nutka napisał:

a czy ja cię pytałam jaki wysoki jesteś albo jaki masz kolor tapicerki? 😂

 

 

Z Ciebie to jest jakaś zakompleksiona księżniczka z PGR-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fidodido napisał:

Z Ciebie to jest jakaś zakompleksiona księżniczka z PGR-u.

oczywiście, cokolwiek sprawia, że nie płaczesz w poduszkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2020 o 02:30, blada doopa napisał:

mądra nie chce aby nikt się za nią oglądał a tępa z problemami psychicznymi szuka atencji wszędzie gdzie się da, tak łatwo trafić na zdrową psychicznie filtrując reszte

Sam jesteś tępy, więc co ja tu będę z tobą ...ić na jakikolwiek temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Oskar92 napisał:

Mówię tylko, że dziewczyna z tatuażami czy z czymś tam też jest ładna ale ładniejsza bez 

Mówię tylko, że mam to w dupie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Cała Mara! Jak zwykle zrobi po swojemu😎

Miłego weekendu. 

A dzięki, wzajemnie Endriu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szanuję indywidualizm każdego człowieka. Jeśli chce mieć tatuaż, to niech ma. Jeśli chce mieć różowe włosy na wzgórku łonowym, to też niech ma.

Człowieka spostrzega się przez czyny, a nie przez jego wygląd. Gdyby wszyscy tego się 3mali świat byłby mniej zagmatwany. Zresztą przez to, że jesteśmy różni świat nie jest nudny. Przynajmniej życie jest ubarwione jak pióra papugi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fidodido napisał:

Maestro - Dam Ci rade!Samorealizuj sie i rozwijaj pasje !Z pasji biorą sie piękne rzeczy.Moj przyjaciel na swojej pasji zarabia kupe pasy.Zarobisz forse to zobaczysz ile tych pijawek bedziesz miał na karku.A teraz sie nie martw!Kobiety przeszkadzają w rozwoju i ograniczają.Dopiero jak bedziesz ustawiony to bierz sie za podryw.Pamiętam słowa mojego dziadka który ożenił sie w wieku 40 lat mówił mi "Chłopie nie żeń sie ,baby to paskudztwo"

Mój też tak mawiał do mnie,choć jestem właśnie babą. 😬😁😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Otóż to! Boję się, że lądując w łóżku z wydziarganą, całym swym jestestwem byłbym skupiony na tatuażu a nie na kobiecie. 

 

Słuszna uwaga😎. Też bym się bała tak wydzierganego faceta.W amoku uniesień jeszcze bym pomyliła jego dziargę z jego przyrodzeniem😬😁.To byłby jakże wielki niefart..😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Greatpetla napisał:

Ja tam szanuję indywidualizm każdego człowieka. Jeśli chce mieć tatuaż, to niech ma. Jeśli chce mieć różowe włosy na wzgórku łonowym, to też niech ma.

Człowieka spostrzega się przez czyny, a nie przez jego wygląd. Gdyby wszyscy tego się 3mali świat byłby mniej zagmatwany. Zresztą przez to, że jesteśmy różni świat nie jest nudny. Przynajmniej życie jest ubarwione jak pióra papugi. 

 

No nie, tatuaż teraz ma praktycznie każda dziunia czyli to nie jest już inywidualizm tylko masówka i durna moda, podążanie za tłumem jak owca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JestemKozak napisał:

No nie, tatuaż teraz ma praktycznie każda dziunia czyli to nie jest już inywidualizm tylko masówka i durna moda, podążanie za tłumem jak owca

Niech sobie podąża nawet za stadem baranów.To ich życie. Nie moje. 😉

"Wolnoć Tomku w swoim domku.." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JestemKozak napisał:

No nie, tatuaż teraz ma praktycznie każda dziunia czyli to nie jest już inywidualizm tylko masówka i durna moda, podążanie za tłumem jak owca

bycie oryginalnym na siłę to też przejaw bycia owcą. Prawdziwi indywidualiści robią to co chcą i wyglądają jak im się podoba, a nie zastanawiają się czy coś jest popularne czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36Edyta

Nie lubię mocno tatuowanych ludzi. Sama zrobiłam sobie tatuaż w okolicach bikini za namową kochanka mając już 35 lat. Ale jeden wystarczy. Nie rozumiem że kobiety malują całe prawie ciało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2020 o 15:04, 36Edyta napisał:

Nie lubię mocno tatuowanych ludzi. Sama zrobiłam sobie tatuaż w okolicach bikini za namową kochanka mając już 35 lat. Ale jeden wystarczy. Nie rozumiem że kobiety malują całe prawie ciało.

 

ja nie rozumiem jak można zrobić sobie tatuaż za namową...a mam ich prawie 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mojej rodzinie tylko u dziadka pamietam wytatuowany numer, niemcy mu to w obozie wymalowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×