Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
realistaa

"Miłość jest tylko iluzją. Należy się jej wystrzegać, gdyż jest sprzeczna i nie prowadzi nigdy do szczęścia, które obiecuje"

Polecane posty

Gość

Smutny i zgorzkniały człowiek umeczył w bólach doopy taką myśl, a Ty ją bezsensownie powtarzasz. Nie ma nic piękniejszego w naszym pieprzonym życiu od miłości i przyjaźni, a że czasem zdarza się kochać nieodpowiedniego człowieka i przyjaźnić się z niewłaściwym ludziem, to już inna sprawa. 

Twoja iluzja jest sensem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Prawda, ale co z tego.

Ty też? 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Byłem zakochany raz i to poniekąd zniszczyło mi życie.

Miłość jest jak wojna. Albo stworzy lepszy świat, albo doprowadzi do ruiny obecny. Mój świat dwa razy wyglądał jak po powstaniu warszawskim, trzeci raz jak po wojnie światowej. Już mam wprawę, ale co z tego. Nie zamierzam poddawać się. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

A ja wolę żyć bez niej, już się w życiu nacierpiałem i mam inne problemy na bani.

Miłość nie jest zła, tylko osoba była niewłaściwa. Życzę Ci z całego serducha spełnienia w miłości.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Co Ty wiesz o osobie, którą obdarzyłem niegdyś uczuciem? Zachowaj sobie takie frazesy dla nastolatków.

Lubię to ale nie chce czytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, elektryzująca napisał:

Miłość nie jest zła, tylko osoba była niewłaściwa. Życzę Ci z całego serducha spełnienia w miłości.

Ja bym napisał więcej. Nie tylko nie jest zła ale bez niej życie jest czarno białe i traci sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Hellies napisał:

Ja bym napisał więcej. Nie tylko nie jest zła ale bez niej życie jest czarno białe i traci sens.

Oczywiście, napisałam wyżej, że jest sensem życia. To, że miłość z daną osobą przyniosła mu ból i straty nie oznacza, że uczucie niesie za sobą to wszystko, tylko  osoba była niewłaściwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, KLAUN96 napisał:

Milosc... Mozliwe ze jest to piekne uczucie...aczkolwiek... Przemijajace...Z reszta jak w Zyciu...Wszystko Przemija...

Nie Lepiej kierowac sie Rozsadkiem? Lub troche miloscia i rozsadkiem?

Co o tym sadzicie? 🙂

Nie da się kochać na pół gwizdka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, elektryzująca napisał:

Oczywiście, napisałam wyżej, że jest sensem życia. To, że miłość z daną osobą przyniosła mu ból i straty nie oznacza, że uczucie niesie za sobą to wszystko, tylko  osoba była niewłaściwa. 

Niewłaściwa ale odkochać się na zawołanie nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Milosc... Mozliwe ze jest to piekne uczucie...aczkolwiek... Przemijajace...Z reszta jak w Zyciu...Wszystko Przemija...

Prawdziwa nie mija. 

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Nie Lepiej kierowac sie Rozsadkiem?

Nie lepiej:) 

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

troche miloscia i rozsadkiem?

Po prostu kochać z głową. 

1 godzinę temu, Hellies napisał:

Niewłaściwa ale odkochać się na zawołanie nie da rady.

Ano nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Solero napisał:

miłość jest pisana tylko mądrym ludziom

Powiem Ci, umiesz podnieść na duchu🤪 toż ja nawet nie jestem w d.pie, to już dwunastnica 🙊🙆‍♀️

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Solero napisał:

"Tyle stajesz się z dnia na dzień piękniejszy, o ile wzrasta w tobie miłość. Bo miłość jest ozdobą duszy, jest jej pięknem."

 

Cały czas powtarzam że miłość jest pisana tylko mądrym ludziom bo przede wszystkim jest szczera i niesie wspólne dobro. Nie jest żadną manipulacją w celu osiągnięcia zamierzonego celu. 

Pamiętajcie miłość to zaufanie a przede wszystkim liczy się nie "Ja" i moje dobro a "MY" i nasze dobro!!

Uczcie się bo wiecznie żyć nie będę 😉

Powiedzmy że tak jest z małym ale,

Żadna prawdziwa Miłość nie istnieje Gdy jeden byt doskonały poddaje się działaniu duchowej rzeczywistości, niezgodnie ze swoim Przeznaczeniem demona iluzji Maya 🤪🐧

Zatem jedyna miłość, która kochamy i przeklinamy jest udziałem każdego 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ToBezZnaczenia napisał:

A ja wolę żyć bez niej, już się w życiu nacierpiałem i mam inne problemy na bani. 

Edytowano przez Alice Alison
Chyba Cię znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja liczę, że mnie znajdzie, dopadnie, sponiewiera i rozłoży na łopatki🙃 Zero oporów 😎

"Nie kochasz kogoś ze względu na jego wygląd, ubranie czy samochód, ale dlatego, że śpiewa piosenkę, którą tylko ty słyszysz”. 🖤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedza o tym też jest ważna

Ale wiadomo każdy prawie byłby tym kim się ma stać.

Okrutna Natura pozbawiona własnej podstawy jest niczym tylko snem 😔 diablo 🐧  no i jesteśmy sobą 😎

Kasa srasa.

Za nią wykupie Siebie Samego żyjąc z jednym okiem Boga Śmierci ☺️

I wszystko będzie układać się świetnie 😎

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
30 minut temu, Solero napisał:

Dla większości to wycieczka do Egiptu lub do Turcji

Oj tak, Meksyk i Peru🤩 masz mnie😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, elektryzująca napisał:

Oj tak, Meksyk i Peru🤩 masz mnie😋

Meksyk nie, tam narko kartele, mafie i rozboje. Peru jak najbardziej. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Więc kim jestem?

W sumie.... To już bez znaczenia. Ale.... Myślę że to Ty... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Przykro mi, że Cię rozczarwałem.

Jestem do tego przyzwyczajona 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Chociaż to ciekawe, że Ci kogoś przypominam 😉 

Trochę się wczytałam w to, co piszesz... Ale się pomyliłam.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Bywa. W każdym razie żaden mój nick nigdzie nie posiadał litery "M", a tu mam tylko ten.

Edytowano przez Alice Alison
M... Myślałam że to pierwsza litera Twojego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Również nie. To ktoś ważny dla Ciebie?

Był ważny. Wróciły wspomnienia ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Tak się składa, że w mym sercu kiedyś zagościła Pani M 😉 

Widocznie tak jak w temacie... Miłość jest tylko iluzją... 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Tak sądzę, ale nic to nie zmienia wg mnie.

Dla niektórych życie bez miłości wręcz traci sens... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, arto8999 napisał:

Miłość to abstrakt wymyślony przez człowieka dla człowieka zeby bydło miało ideologią dla rozmnogu i płodzenia kolejnych niewolników tego syfu 😉 móżdżki wiekszości ludzików są tak zaprogramowane zeby gonić za sensem, więc popularność religii i "miłości" nie dziwi - większośc populacji masakrycznie boi się przyznać przed samymi sobą, że życie nie ma sensu obiektywnego (bo nie ma) i nic od nas nie zależy. Są za głupi i za prości mentalnie zeby zrozumiec ze sens jest w nas w indywidualistycznej kategorii i w przeżyciu życia po swojemu.

I tak to robaczki odbijają się od związku do związku, szukając "miłości" (moze poszukajmy krasnoludków też), nie zdając sobie sprawy, że związek jako taki to rezultat gry hormonalnej która zachodzi w worze mięsa nazywanym człowiekiem.

Ekstremalne przypadki - jak jedna użytkowniczka w tym temacie - dostają kop za kopem w zyciu, każdy związek zostawił traumę - ale nie - to dalej czeka na "miłość" - ludzie wy się tak ośmieszacie ze glowa mała :

Nikt nie broni Tobie tak myśleć. Każdy żyje swoim życiem. Ja nie czekam na miłość. Piszę o niej. Ciekawi mnie podejście ludzi do różnych aspektów życia. A miłość zawsze była i będzie. Ktoś jej nie potrzebuje, jego sprawa. Inni bez niej nie potrafią żyć. Nie lubię oceniać ludzi jeśli kogoś nie znam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, arto8999 napisał:

Miłość to abstrakt wymyślony przez człowieka dla człowieka zeby bydło miało ideologią dla rozmnogu i płodzenia kolejnych niewolników tego syfu 😉 móżdżki wiekszości ludzików są tak zaprogramowane zeby gonić za sensem, więc popularność religii i "miłości" nie dziwi - większośc populacji masakrycznie boi się przyznać przed samymi sobą, że życie nie ma sensu obiektywnego (bo nie ma) i nic od nas nie zależy. Są za głupi i za prości mentalnie zeby zrozumiec ze sens jest w nas w indywidualistycznej kategorii i w przeżyciu życia po swojemu.

I tak to robaczki odbijają się od związku do związku, szukając "miłości" (moze poszukajmy krasnoludków też), nie zdając sobie sprawy, że związek jako taki to rezultat gry hormonalnej która zachodzi w worze mięsa nazywanym człowiekiem.

Ekstremalne przypadki - jak jedna użytkowniczka w tym temacie - dostają kop za kopem w zyciu, każdy związek zostawił traumę - ale nie - to dalej czeka na "miłość" - ludzie wy się tak ośmieszacie ze glowa mała :

I gdyby nie dwa mięsa podczas gry hormonalnej nie byłoby Ciebie 😃😃😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×