Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dudu awła

Britney Spears

Polecane posty

27 minut temu, Dudu awła napisał:

Co myślicie o sytuacji Britney Spears? Czy faktycznie ojciec ją więzi? 

Coś jest z nią nie tak, serio to widać ewidentnie. Pytanie tylko czy to jej odpały, czy cos jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jest pod wpływem leków i ma jakoś ograniczone możliwości wychodzenia, ale skoro ma dostęp do social mediów to chyba nie jest wieziona, bo raczej zabraliby jej też tel. Z tego co kojarzę to ona jest częściowo ubezwłasnowolniona przez chorobę psychiczna. Może rzeczywiście wola o pomoc ale nie wiemy jaka jest jej sytuacja, czy jest zmuszana do brania leków, może to dla jej dobra a ona się buntuje? Ciężko powiedzieć ale myślę że osoby z chorobami psychicznymi po części nie zdają się sprawy że są chore, że mają jakieś zaburzenia i dla ich własnego dobra są ubezwłasnowolnione. Z drugiej strony ona może być faszerowana lekami specjalnie, właśnie żeby ją ogłupić i żeby piecze nad jej kasa sprawował ojciec czy ktoś inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moge tylko wam opisac co z nia sie dzialo w 2007 r, bo moja ciotka pracowala w uslugach sprzatajacych w usa iBryt. poznaka paparazzi, ktory spal z nia i sprowadzał do jej domu swoich znojomych, jej koleżanki to były meksykańskie sprzątaczki, ta niby kolezanka z meksyku szpatna baba to wy...a  kase  od brit na mieszkanie, nawet dzie na yputube jest filmik jak ida do wc... brit kupe kasy rozdala, mimo iz nie pila duzo to psychika jej siadala, wina byla ojaca synow bo zamiast jej pomagac to jej dolewal wodki, rodzice tez gnoje bo ja gnebili, dziewczyna ma cos z gowa i to poważnie ona teraz nie pije nie cpa, jej ojciec zly czlowiek nie chce wypuscic jej bo korzysta z kasy, matka srednio zainteresowan bo korzyta z kasy, szkoda laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona nie może uwolnić się z tej kurateli... Biedna, matka powinna się nią opiekować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Paulina Kuczyńska w dzisiejszym vlogu poruszyła temat Britney. Jestem w szoku, nie wiedziałam co się u niej dzieje...

W dodatku przeczytałam, że Britney była molestowana seksualnie przez ojca 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2020 o 11:42, Dudu awła napisał:

Co myślicie o sytuacji Britney Spears? Czy faktycznie ojciec ją więzi? 

Skąd macie takie informacje? Gdzie o tym piszą? Pierwsze słyszę i jestem w szoku 😮 weszłam na jej insta, zaczyna mi trochę przypominać Violettę Villas... oby nie skończyła jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, jaknajbardziej napisał:

Skąd macie takie informacje? Gdzie o tym piszą? Pierwsze słyszę i jestem w szoku 😮 weszłam na jej insta, zaczyna mi trochę przypominać Violettę Villas... oby nie skończyła jak ona

Poczytaj sobie, ostatnio dużo o tym informacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jej matka bierze udział w akcji free Britney więc nie wiem czy to tylko odpały, nawet jej kuzynka przyznała ze ojciec ją więzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2020 o 12:02, sasiadka_zenobia napisał:

Aha... ja bylam tylko na jej ig. Niestety mam stycznosc z tematem i osoby chore potrafia wymyslac sytuacje, ktore nigdy nie mialy miejsca, ale jesli rodzina walczy, to cos musi byc nie tak. Albo chodzi o kase, jak zawsze.

Jakie ona ma zaburzenia/choroby? Bo różnie na przestrzeni lat pisali i już się gubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
Dnia 20.07.2020 o 11:02, sasiadka_zenobia napisał:

Aha... ja bylam tylko na jej ig. Niestety mam stycznosc z tematem i osoby chore potrafia wymyslac sytuacje, ktore nigdy nie mialy miejsca, ale jesli rodzina walczy, to cos musi byc nie tak. Albo chodzi o kase, jak zawsze.

Biedna dziewczyna, od najmłodszych lat kontrolowana przez menadżerów. Nawet głos kazali jej zmienić, żeby odózniała się swoim 'baby voice' od innych wokalistek, np. popularnej w tym samym czasie Christiny Aquilery o mocnym głosie. Są na yt filmiki, w których można usłyszeć jej prawdziwy, głęboki, 'czarny' głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Dudu awła napisał:

Żal jej, chcą ją zniszczyć 😞

Już dawno ją zniszczyli. Dziecko od początku tresowane jako wytwór dla popkultury. Jej już się nie da uratować i długo jeszcze nikt nie dojdzie, jak było naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×