Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diada Stiopa

Duda 50%. Wy...e w te wybory, ale to jest akurat dobry wybór

Polecane posty

Gość diada Stiopa

Już lepsza pisowska Polska niż Polska sparaliżowana przez Warszawę.

Może w wyborach parlamentarnych wezmę udział, ale raczej nie.

Edytowano przez diada Stiopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
Przed chwilą, Papaj 91 napisał:

jaka Polska sparaliżowana przez Warszawe ładnie pis wam w głowach namieszał xD

Pewnie niech PiS robi co chce jak teraz wygra wybory to przez  kolejne 3 lata zdąża nieźle rozjeeebać Polske jak bedą chcieli

Wyobraź sobie, że Trzaskowski jest prezydentem. Wetuje wszystko. Już to chyba przerabialiśmy za Kaczyńskiego Lecha. Za trzy lata ich można pogonić, ale na pewno nie dziś.

Tzn wy moglibyście, ja nie głosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Papaj 91 napisał:

jaka Polska sparaliżowana przez Warszawe ładnie pis wam w głowach namieszał xD

Pewnie niech PiS robi co chce jak teraz wygra wybory to przez  kolejne 3 lata zdąża nieźle rozjeeebać Polske jak bedą chcieli

Rozjevbac ,,Polske’’? Czy inne kraje? Nie! Nie pozwolę, ogółem to tylko nazwy na dane obszary! Dla mnie krajów nie ma! To jest ziemia! My tylko jej używamy! Jak się tu znajdujemy! Nie pozwolę na takie cierpienie tych biednych ludzi! To znaczy co? Będę was uświadamiać i albo się obudzicie i coś zrobicie dla tych następnych pokoleń, albo co? No nic tam nie będzie! Co z waszymi dziećmi? Pomyślał ktoś na przyszłość? Ale znieczulica i egoiści! No nieźle! 

htt

ps:/

/youtu.be/fRYX8lAyDxQ

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
2 minuty temu, IlonaLalka napisał:

Rozjevbac ,,Polske’’? Czy inne kraje? Nie! Nie pozwolę, ogółem to tylko nazwy na dane obszary! Dla mnie krajów nie ma! To jest ziemia! My tylko jej używamy! Jak się tu znajdujemy! Nie pozwolę na takie cierpienie tych biednych ludzi! To znaczy co? Będę was uświadamiać i albo się obudzicie i coś zrobicie dla tych następnych pokoleń, albo co? No nic tam nie będzie! Co z waszymi dziećmi? Pomyślał ktoś na przyszłość? Ale znieczulica i egoiści! No nieźle! 

htt

ps:/

/youtu.be/fRYX8lAyDxQ

Sklej dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
6 minut temu, Papaj 91 napisał:

 wybór pomiędzy preezydentem który wetuje wszytsko a wybór między tym który podpisuje wszystko co jego pojeeebana partia chce, a pis to są takie szkodniki że naprawdę by bylo lepiej żeby preezydentem był ten co wetuje

Ej, mądry, obudź się. Masz jakiś wybór? Od 2000 roku nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy PO czy PIS to tak naprawdę znaczenia nie ma, to jest dokładnie ta sama szajka. Jedynie w czym dobre są te partie to w przekupywaniu nas naszymi własnymi pieniędzmi i czekam z niecierpliwością aż te dwie partie będą marginesem, chociaż co wybory to gorzej, a od 2005r jest ciągle wybór po miedzy dżumą a cholerą, 5 lat temu miałam nadzieję, że Kukiz wejdzie do drugiej tury, teraz miałam nadzieję, że Hołownia, ale z tego co widzę, to są tacy ludzie, którzy pojawiają się nagle, tylko po to, żeby jakieś partii odebrać głosy, a później w II turze ewentualnie komuś przekazać poparcie. Pamiętam jak 5 lat temu zobaczyłam na pierwszy sondaż, który odbył się po wyborach prezydenckich i co mnie najbardziej zdziwiło ? Jakaś Nowoczesna co ma 8% poparcia, ja się pytam, co to w ogóle jest i kim jest ten cały Ryszard Petru ? Teraz wchodzę sobie na stronę ewybory i patrzę, że Polska 2050 ma 12% poparcia i znowu zadaje sobie pytanie co to w ogóle jest ? Dlaczego partie znikąd, o których nikt nigdy nie słyszał mają dwucyfrowe poparcie ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, diada Stiopa napisał:

Sklej dupe.

Nie polecam. Nie namawiaj mnie do takich złych rzeczy. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że wygrana Trzaskowskiego może być PISowi bardzo mocno na rękę, dlaczego ? Nadchodzi mega kryzys, mówi sie też dużo o drugiej fali pandemii, wybory w USA, które może przegrać Trump ze względu na to, że nie wszystkie główne siły go lubią, więc Trzaskowski będzie takim kozłem ofiarnym, podczas kryzysu będzie nagonka w tv jak to PIS chciał wszystko dobrze zrobić, ale Trzaskowski wszystko wetował i nagle inflacja to będzie wina Trzaskowskiego, bezrobocie to wina Trzaskowskiego, rosnący dług publiczny to wina Trzaskowskiego, itd. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
26 minut temu, takjasne napisał:

sory wy będziecie umierać ja wirusa przeszłam

Nie ma wirusa nawet we Włoszech. Jednak przyznam,byłem przez dwa dni obsrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
2 godziny temu, takjasne napisał:

jasne pogadaj sobie przecież ci nie bronię dwa dni? chyba 24 dni

Przez dwa dni ja byłem obsrany, bo mi się panika niepotrzebnie udzieliła w marcu. Czego nie rozumiesz?

Andrzej mniej więcej jak wyżej, to już oficjalnie. Ani gorzej, ani lepiej nie dało się wybrać, tak że pozdrawiam. 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lawenda21 napisał:

Czy PO czy PIS to tak naprawdę znaczenia nie ma, to jest dokładnie ta sama szajka. Jedynie w czym dobre są te partie to w przekupywaniu nas naszymi własnymi pieniędzmi i czekam z niecierpliwością aż te dwie partie będą marginesem, chociaż co wybory to gorzej, a od 2005r jest ciągle wybór po miedzy dżumą a cholerą, 5 lat temu miałam nadzieję, że Kukiz wejdzie do drugiej tury, teraz miałam nadzieję, że Hołownia, ale z tego co widzę, to są tacy ludzie, którzy pojawiają się nagle, tylko po to, żeby jakieś partii odebrać głosy, a później w II turze ewentualnie komuś przekazać poparcie. Pamiętam jak 5 lat temu zobaczyłam na pierwszy sondaż, który odbył się po wyborach prezydenckich i co mnie najbardziej zdziwiło ? Jakaś Nowoczesna co ma 8% poparcia, ja się pytam, co to w ogóle jest i kim jest ten cały Ryszard Petru ? Teraz wchodzę sobie na stronę ewybory i patrzę, że Polska 2050 ma 12% poparcia i znowu zadaje sobie pytanie co to w ogóle jest ? Dlaczego partie znikąd, o których nikt nigdy nie słyszał mają dwucyfrowe poparcie ?

Nowoczesna i Hołownia byli podstawieni przez po, a Kukiz przez pis.

Jedyną sensowną alternatywą jest Konfederacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×