Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Pisałam w wątku o andziaks ale lepiej założyć osobny.

odwozilam dzisiaj siostrę na obóz tenisowy i podjechała jess z cała rodzina. Jej siostra tez jedzie. Nowy aston Martin wszyscy drogie ubrania. Ktoś wie co rodzice robią? Może od siostry będą jakieś info i plotki 

• Like 1

8 minut temu, Paulaleszcz napisał:

Pisałam w wątku o andziaks ale lepiej założyć osobny.

odwozilam dzisiaj siostrę na obóz tenisowy i podjechała jess z cała rodzina. Jej siostra tez jedzie. Nowy aston Martin wszyscy drogie ubrania. Ktoś wie co rodzice robią? Może od siostry będą jakieś info i plotki 

Wątpię żeby ktokolwiek ktoś wiedział, kto nie jest bliskim znajomym albo rodzina. Jessa bardzo pilnuje swojej prywatności z tego co widzę, i niechętnie mówi o tym jak zarabia. Rozumiem że nie musi mówić wszystkiego, mówiła ze zarabia na YT ale ma też inne źródła utrzymania. Trochę szkoda, sama jestem ciekawa gdzie można tak dobrze zarobić, obstawiam że pracuje zdalnie, może jakieś udziały w rodzinnej firmie czy coś? Co nie zmienia faktu że jej rodzice albo jedno z nich musi bardzo dobrze zarabiać i tyle w temacie 😜

• Like 1

powie że nie bierze kasy od rodziców czy chłopaka ale na wiele komentarzy o tym czy "zarabia" w Dubaju już nie odpowie..

4 minuty temu, lola33pp napisał:

powie że nie bierze kasy od rodziców czy chłopaka ale na wiele komentarzy o tym czy "zarabia" w Dubaju już nie odpowie..

pod ostatnim odpowiedziała jakieś lasce że jak będzie pisała takie pomówienia pod filmami to jej wytoczy sprawę w sądzie bo to jest karalne 😁 tamta zaczęła przepraszać i się tłumaczyć 

Ale w sumie to może robi coś dla rodziców może nawet w Dubaju bo oni maja tam apartament. Pokazywała ich jak ostatnio tam razem byli 

Czytalam dawno temu, ze jej rodzina zajmuje sie produkcja mebli w Niemczech i firma bardzo dobrze prosperuje. Moim zdaniem ona zyje z jakis % z kasy, ktora odkladali jej rodzice na jej “przyszlosc”. Moze kupila jej jakies mieszkania, ktore wynajmu je, czy cos takiego. Tak mi sie wydaje. Inaczej nie mialaby kasy na to co pokazuje w sieci.

Mówiła, że od lipca planowo miała "wreszcie pójść do pracy". Co do tego z czego żyje... to Was interesuje, a jak dziesiątki Karyn żyją z kasy państwa to już nic złego, co pokazały wybory. Wielkie i don't care. Jej rodzice zarabiają dużo z harowania, a laska miała szczęście urodzić się w bogatym domu. Takim wszyscy by chcieli do portfeli zaglądać. Ja jej zazdroszczę - nie ma się o co martwić, zwiedziła pół świata. Fajnie. 

• Like 2
  • Thanks 1

8 minut temu, Sloikpowidel napisał:

Czytalam dawno temu, ze jej rodzina zajmuje sie produkcja mebli w Niemczech i firma bardzo dobrze prosperuje. Moim zdaniem ona zyje z jakis % z kasy, ktora odkladali jej rodzice na jej “przyszlosc”. Moze kupila jej jakies mieszkania, ktore wynajmu je, czy cos takiego. Tak mi sie wydaje. Inaczej nie mialaby kasy na to co pokazuje w sieci.

Też to pamiętam. Ale nie meble tylko okna. W tej rodzinie jest serio sporo kasy a wujek na liście najbogatszych Polaków . tu by się wszystko zgadzało że jessa nie pokazuje prywaty i milczy tacy ludzie nie lubia publicznie mówić o pieniądzach 

Napisano (edytowany)

Ona swego czasu wspomniała w jakichś starych filmach, że pracuje zdalnie/dorywczo jako tłumacz.

Z resztą w ostatnim filmie mówiła wprost, że rodzice jej pomagają w jakimś stopniu a sama od dziecka jest przyzwyczajona do życia na wysokim poziomie.

Edytowano przez kldm

2 godziny temu, kldm napisał:

Ona swego czasu wspomniała w jakichś starych filmach, że pracuje zdalnie/dorywczo jako tłumacz.

Z resztą w ostatnim filmie mówiła wprost, że rodzice jej pomagają w jakimś stopniu a sama od dziecka jest przyzwyczajona do życia na wysokim poziomie.

to czemu teraz nie mówi co robi?

5 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

to czemu teraz nie mówi co robi?

Ja myśle że pracuje dla ojca albo wujka i może ma tez swoje udziały w firmie a oni nie chcą żeby ludzie na jutubie o tym wiedzieli 

kim jest jej wujek?

Z drugiej strony mieszkała z rodzicami więc cokolwiek zarobiła mogła wydawać na siebie i swoje przyjemności, bez sensu też tak teraz zaglądać jej w kieszeń chyba. Ja ją lubię 🙂

• Like 1

Napisano (edytowany)

Nie ma nic zlego w byciu bogatym. A zawistne karyny pienią sie u niej w komentarzach hejtujac ile wydaje na luksusowe torebki. Zazdrosne  małpy 

Edytowano przez Gaspar66
  • Thanks 1

35 minut temu, Gaspar66 napisał:

Nie ma nic zlego w byciu bogatym. A zawistne karyny pienią sie u niej w komentarzach hejtujac ile wydaje na luksusowe torebki. Zazdrosne  małpy 

Wydaje mi sie, ze bardziej o to chodzi, ze sciemnia ze to wszystko ma ze swojej pracy, a nie sam fakt, ze jest bogata. 🤷‍♀️

Zrobiłam mały research w internetach i potwierdzam że jej ojciec ma jakąś firmę związana z oknami, drzwiami, chyba produkcja ale nie jestem pewna, nie znam na tyle niemieckiego 😁 Wydaje mi się że dosyć znana ta firma. 🤑🤑🤑

ostatnio jak ktoś wyjawił kim jest jej ojciec i wujek i jak kasiasta jest ta rodzina to wątek bardzo szybko poleciał :D trzeba uważać 

4 godziny temu, Lucyna50 napisał:

ostatnio jak ktoś wyjawił kim jest jej ojciec i wujek i jak kasiasta jest ta rodzina to wątek bardzo szybko poleciał 😄 trzeba uważać 

No cóż, wszystko jest w internecie, żadnej rodzinnej tajemnicy tutaj nikt nie wyjawia 😁 wątek może sobie lecieć, założy się następny 😜

może w tej firmie rodziców zajmuje sie marketingiem np. niech ma 6tys e za to miesiac + wspólprace+ moze cos jeszcze..

A mnie zastanawia jedno... Dlaczego zdecydowana większość influenserów/YouTuberów nie chce się przyznać na czym zarabia pieniądze? Odpowiadają na 1500 prywatnych pytań, a gdy tylko jest pytanie z czego się utrzymują to nagle zasłaniają się tym, że nie muszą się z tego tłumaczyć, to zbyt prywatne pytanie i w ogóle to co kogo to obchodzi. A ja serio nie rozumiem w czym jest problem powiedzieć na czym się zarabia pieniądze, nawet jeśli się pochodzi z bogatej rodziny. Ja nawet nie mam problemu powiedzieć ile konkretnie zarabiam, jak ktoś mnie pyta. 

• Like 3

Dnia 13.07.2020 o 19:52, Kawowy Kawowiec napisał:

kiedyś coś mówiła że sama zarabia na swoje podróże, a te raczej tanie nie były.  

Twoerdzila nawet, ze zarabiała jako kelnerka. Nie wiem po co takie ściemy jeśli jest faktycznie córka milionerów...było nie odpowiadac na pytania odnośnie finansowani wyjazdów a nie zgrywać samodzielna i zapracowana studentkę 😉

• Like 1

8 godzin temu, PastelowaTapeta napisał:

Bardzo ladnie wypowiedziala sie o koncu znajomosci z Andziaks 👏

A co powiedziala? 🙂 moglabys przytoczyc?

Czepiacie się dziewczyny. Widac ze ma kase, podróże, ubrania, dodatki za tysiące zł/euro i co z tego? Ma to wydaje na co chce, po to są pieniądze. Jessa wydaje sie ok pomyślcie jak bardzo zblazowana mogłaby być mając dostęp do takich pieniędzy rodziców. A ona sobie korzysta z życia tak jak chce. Jarają ją podróże to przed 30 zwiedziła kawał świata i to nie tylko jeździła do drogich hoteli i tam siedziała w basenie z drinkiem all inclusive plus fotka na insta tylko faktycznie z jej podróżniczych vlogów można coś wyciągnąć innego niż zakupy. Jak zainteresuje się czymś inny to ma ten komfort że nie będzie musiała martwić się o koszta. Co w tym złego? 

20 minut temu, mojnick napisał:

Czepiacie się dziewczyny. Widac ze ma kase, podróże, ubrania, dodatki za tysiące zł/euro i co z tego? Ma to wydaje na co chce, po to są pieniądze. Jessa wydaje sie ok pomyślcie jak bardzo zblazowana mogłaby być mając dostęp do takich pieniędzy rodziców. A ona sobie korzysta z życia tak jak chce. Jarają ją podróże to przed 30 zwiedziła kawał świata i to nie tylko jeździła do drogich hoteli i tam siedziała w basenie z drinkiem all inclusive plus fotka na insta tylko faktycznie z jej podróżniczych vlogów można coś wyciągnąć innego niż zakupy. Jak zainteresuje się czymś inny to ma ten komfort że nie będzie musiała martwić się o koszta. Co w tym złego? 

A kto mówi, że coś jest złego w podróżowaniu? 

1 godzinę temu, mojnick napisał:

Czepianie to jest o jej klamstwa, ze z dorywczej pracy kelnerskiej i tlumaczen mogla pozwolic sobie na takie zycie. Nie ma nic zlego w byciu bogata, ale w sciemnianiu jaka to ona jest zaradna i pracowita i wszystko sama, sama juz tak 🤷‍♀️

• Like 1

Czytam tu, że to córka milionerów, wchodzę na jej insta a tam i tak reklama Hochlandu 😂

• Haha 2

1 godzinę temu, Sloikpowidel napisał:

Czepianie to jest o jej klamstwa, ze z dorywczej pracy kelnerskiej i tlumaczen mogla pozwolic sobie na takie zycie. Nie ma nic zlego w byciu bogata, ale w sciemnianiu jaka to ona jest zaradna i pracowita i wszystko sama, sama juz tak 🤷‍♀️

No tak, ja to rozumiem, bo przecież nie ona jedna jest bogata na świecie i ogólnie tak już świat jest skonstruowany, ze są biedni i bogaci, oczywiście ona nie ma obowiązku przedstawiać wyciągu z konta taty, tyle ze lepiej po prostu całkowicie omijać temat, bo mówienie ze to co ma zawdzięcza pracy kelnerki jest mało wiarygodne, bo na taka ilość luksusowych torebek, butów, biżuterii, podróże kilka razy w roku i to nie do Bułgarii za 2 tysiące zł musiałaby pracować chyba już od pierwszej komunii 

• Like 1

Ludzie przecież ona nigdy nie mówiła że wszystko zawdzięcza pracy kelnerki co wy się tego tak czepiliście. Mówiła że jak była nastolatka to pracowała jako kelnerka żeby zarobić sobie na dodatkowe kieszonkowe to było już chyba z 4 lata temu a wy dalej ciągniecie temat 

a o finansach rodziców chyba mówić nie musi. Tym się ce...ą bogaci ludzie tacy bogaci od zawsze oni o kasie nie mówią wiec ona została bardzo dobrze wychowana tylko nowobogaccy trąbią o pieniądzach i udają luksus u niej ani razu nie widziałam filmu z tytułem wydałam 20k na to czy na to 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się