Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
magdsz

Hifu Gdańsk

Polecane posty

Interesuje mnie zabieg hifu, ktoś coś o tym wie? ktoś coś słyszał? Zalezy mi głównie na modelowaniu ciała. A konkretnie dolnej części ciala. Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi tutaj na poleceniu gabinetu z Gdańska ale jesli robiłyście gdzieś indziej to rownież będe wdzięczna za informacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam dzisiaj pierwszy raz, własnie w Gdańsku, robiłam w Clinica Cosmetologica. Trudno powiedzieć coś po jednym razie, szczególnie, ze na rezultaty będe musiała poczekać (nie ma ich od razu ale jak czytałas o zabiegu to na pewno to wiesz). Znajoma robiła podbródek i brzuch, a dodatkowo na te same partie ciała wzięła lipo kontur. Obie czekamy na efekty bo robiłyśmy w zeszłym tygodniu a trzeba poczekać przynajmniej miesiąc 😉 Aż się to wszystko obkurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekt super 😛 ! Jestem po zabiegach ramion, teraz dołożyłam zabiegi na twarz, który miałam dopiero raz, wcześniej na ramiona robiłam hifu 2 razy Chyba się uzależniłam, mam ochotę w następnej kolejności zrobić sobie uda i brzuch. Polecam, z tym że ważna jest cierpliwość do efektów ale efekty są i to bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cennik clinica cosmetologica, co na stronie jest wszystko opisane: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu/ Ja jestem naprawdę bardzo zadowolona, dodatkowo zdecydowałam się na inne zabiegi, ale to już dotyczy twarzy. W gabinecie są darmowe pierwsze konsultacje, warto jest skorzystać, powinni Ci doradzić odpowiednie zabiegi bo wszystko tak naprawde jest indywidualne, zależy od problemu oraz od tego jakie masz oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż, nie jest to tani zabieg, niedługo pójdę pewnie z torbami przez te zabiegi. Ale przynajmniej będę piekna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×