Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość__231

Dziewczyna zachowała się okropnie, nie wiem co myśleć

Polecane posty

Od 3ch miesięcy dokładnie co dzień i prawie całymi dniami piszę z dziewczyną którą spotkałem na badoo. Oczywiście liczyłem na związek po dłuższym czasie, dogadujemy się też świetnie i wszystko jest niestety tylko niby dobrze ...... nie jesteśmy jeszcze parą ale to co zrobiła jest po prostu nie w porządku 

Wszystko było fajnie, ona dużo pracuję i choć to że ma bardzo mało czasu wolnego to udało nam się kilka razy spotkać i na spotkaniach też było super, nawet sama ciągle chciała by spotykać się jeszcze. Jednak to nie ważne bo od dziś wydaję mi się że nastąpił koniec :( 

Ostatnio ciągle jeździ gdzieś ze swoimi "znajomymi", oczywiście wszystko dobrze i fajnie, przecież nie zabronię jej mieć znajomych i nawet fajnie że ma, ale nie takich :( 

Jeździ na wycieczki z jakąś grupą znajomych, sama mi wysyła zdjęcia i pokazuję ale tylko siebie, jednak na fb jak wiadomo widać tych których się oznaczy. I oznacza ją jakiś chłopak, niby piszę że jest z nią i 3ma innymi w jakiś tam miejscu, (ogólnie jeżdżą na plaże).

Najgorsze jest to co widziałem dziś, aż mnie to przeraża :( jest ona i jakiś gość (niby jej znajomy) na fotkach i się można powiedzieć przytulają. A te dwie inne to jakieś dziewczyny z tej grupy jej "znajomych", ale do tych dziewczyn on się tak nie przytula, tylko z tą co ja się umawiam.

To jest straszne aż się trzęsę z przerażenia co teraz, ja wierzyłem że powoli ja i ona będziemy czymś więcej w końcu spotykaliśmy się ze sobą i wydawaliśmy się być czymś więcej niż tylko znajomymi

Teraz nie wiem co mam zrobić, nie wiem nawet czy jej nie zablokować i nigdy się z nią nie odzywać, ale coś do niej niestety czuję, co byście zrobili? bo ja już nie wiem, czuję się jak by ktoś strzelił mi w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od znajomego niestety się zaczyna..... Ja osobiście wiele takich znam przypadków i bardzo przykro mi to mówić ale według mnie skoro już do tego dochodzi to kwestia czasu i będzie z tym niby jej znajomym o którym autor piszę

7 minut temu, Kulfon napisał:

Ale ze co, ze jakis znajomy ja przytula?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kulfon napisał:

Ale ze co, ze jakis znajomy ja przytula?

Niestety tylko ją i wygląda na to że chyba ją lubi, tego własnie bardzo się boje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość__231 napisał:

Niestety tylko ją i wygląda na to że chyba ją lubi, tego własnie bardzo się boje 

Spóźniłeś się a trzeba było ją przytulać szybciej niż inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

😂 pardom, ale nie mogłam się powstrzymać. Czy Ty se nie możesz poszukać normalnej, zwykłej panny? Tylko od razu ładujesz się w nie wiadomo co? I po co? 

Ale ona nie była zajęta, jeśli by była to oczywiście że bym to tak zostawił, najgorsze jest to że już trochę przywiązałem się do niej a teraz to już raczej na pewno jest koniec bo chyba nic już się nie da zrobić. Teraz niby jeszcze się spotykają w grupie znajomych a jeśli tylko się spotkają sami to już na pewno będzie koniec. Nie mam ochoty szukać inne,j tak szczerze, chciałem być z nią jednak w życiu nie spodziewałem się że zrobi coś takiego 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Neymar_XD napisał:

Od znajomego niestety się zaczyna..... Ja osobiście wiele takich znam przypadków i bardzo przykro mi to mówić ale według mnie skoro już do tego dochodzi to kwestia czasu i będzie z tym niby jej znajomym o którym autor piszę

 

no nie 😞  a pewnie jeszcze piszą że sobą 😞 

13 minut temu, Olinda napisał:

Spóźniłeś się a trzeba było ją przytulać szybciej niż inny.

chyba faktycznie nie mam już na nic szans, mogłem starać się o to wiele bardziej  a ja czekałem bo nie chciałem się narzucać i chyba wszystko zepsułem 😞 

Edytowano przez Gość__231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
48 minut temu, Gość__231 napisał:

ma bardzo mało czasu wolnego to udało nam się kilka razy spotkać

Mało czasu powiadasz? 👇

48 minut temu, Gość__231 napisał:

Ostatnio ciągle jeździ gdzieś

Dla mnie normalnym jest spędzanie czasu osobno, wypady solo tu i tam, ale priorytetem ma być związek i partner, a nie znajomi. Nic kosztem związku. Odpuściłabym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
55 minut temu, Gość__231 napisał:

nie jesteśmy jeszcze parą

Nie doczytałam. To może czas zacząć. Jak będziecie razem ma być normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Kulfon napisał:

Przeciez oni nie sa jeszcze para. Na takim etapie znajomi sa wazniejsi.

Jakie synchro, właśnie zawróciłam poprawić się, bo blond trybiki przetworzyły tę informację 😉 Być może związek to jego pobożne życzenie, a ona niekoniecznie może poważnie to traktować. Działaj kolego👍

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrouzm, 3 miesiace I trzymany jestes jako opcja, skoro nie poznaje cie ze znajomymi, to jest w tej grupie drugi, I was dwoch razem to dla niej za wielkie ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...że zrobi coś takiego."

Masz racje, ze sie trzesiesz, poniewaz popelnila wrecz przestepstwo. Twoja znajoma przytulil do zdjecia jakis znajomy. Podaj ja do sadu za doznana krzywde, niech nie mysli, ze takie zachowanie w ciemonogrodzie uchodzi komus na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 godziny temu, Gość__231 napisał:

Od 3ch miesięcy dokładnie co dzień i prawie całymi dniami piszę z dziewczyną którą spotkałem na badoo. Oczywiście liczyłem na związek po dłuższym czasie, dogadujemy się też świetnie i wszystko jest niestety tylko niby dobrze ...... nie jesteśmy jeszcze parą ale to co zrobiła jest po prostu nie w porządku 

Wszystko było fajnie, ona dużo pracuję i choć to że ma bardzo mało czasu wolnego to udało nam się kilka razy spotkać i na spotkaniach też było super, nawet sama ciągle chciała by spotykać się jeszcze. Jednak to nie ważne bo od dziś wydaję mi się że nastąpił koniec 😞

Ostatnio ciągle jeździ gdzieś ze swoimi "znajomymi", oczywiście wszystko dobrze i fajnie, przecież nie zabronię jej mieć znajomych i nawet fajnie że ma, ale nie takich 😞

Jeździ na wycieczki z jakąś grupą znajomych, sama mi wysyła zdjęcia i pokazuję ale tylko siebie, jednak na fb jak wiadomo widać tych których się oznaczy. I oznacza ją jakiś chłopak, niby piszę że jest z nią i 3ma innymi w jakiś tam miejscu, (ogólnie jeżdżą na plaże).

Najgorsze jest to co widziałem dziś, aż mnie to przeraża 😞 jest ona i jakiś gość (niby jej znajomy) na fotkach i się można powiedzieć przytulają. A te dwie inne to jakieś dziewczyny z tej grupy jej "znajomych", ale do tych dziewczyn on się tak nie przytula, tylko z tą co ja się umawiam.

To jest straszne aż się trzęsę z przerażenia co teraz, ja wierzyłem że powoli ja i ona będziemy czymś więcej w końcu spotykaliśmy się ze sobą i wydawaliśmy się być czymś więcej niż tylko znajomymi

Teraz nie wiem co mam zrobić, nie wiem nawet czy jej nie zablokować i nigdy się z nią nie odzywać, ale coś do niej niestety czuję, co byście zrobili? bo ja już nie wiem, czuję się jak by ktoś strzelił mi w twarz

Do puki nie jesteście w związku a to ty powinieneś się pierwszy określić i wtedy ona się godzi lub nie. Nie powiedziałeś jej o swoich uczuciach, to ona może robić co żywnie jej się podoba. Kto pierwszy, ten lepszy-życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość__231 napisał:

chyba faktycznie nie mam już na nic szans, mogłem starać się o to wiele bardziej  a ja czekałem bo nie chciałem się narzucać i chyba wszystko zepsułem 

Kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, uzyszkodnik napisał:

Powiedz mi, po ilu miesiacach a moze latach zamierzales sie z nia spotkac i jesli sie dogadacie, zwiazac? Bo dla mnie po takim czasie bez inicjatywy z Twej strony zladowalbys w pudelku „frajer do gadania w wolnym czasie, jak nie ma lepszej opcji”.

To znaczy spotykałem się z nią czasem ale mało bo była zajęta z tą pracą ale planowałem jakoś bardziej ją poznać jeszcze by mnie polubiła, nawet było tak że miała w planie mnie odwiedzić bo mieszkam około godzinę dalej a teraz to już chyba całkowity koniec bo być może jego lubi a mnie nie, choć fajnie nam się spotykało i zawszę śmialiśmy się dużo i mieliśmy wiele wspólnych tematów

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, expresis verbis napisał:

"...że zrobi coś takiego."

Masz racje, ze sie trzesiesz, poniewaz popelnila wrecz przestepstwo. Twoja znajoma przytulil do zdjecia jakis znajomy. Podaj ja do sadu za doznana krzywde, niech nie mysli, ze takie zachowanie w ciemonogrodzie uchodzi komus na sucho.

nie no, po prostu czuję że tym pokazuję to że lubi jego a nie mnie i że do mnie nic nie czuję, choć liczyłem że coś będzie pomiędzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak bardzo się różnisz od tamtego drugiego? wyglądem i osobowością? może jego lubi bardziej od ciebie i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jej ,że  chciałbyś czegoś więcej i zobaczysz co ona na to?  Moze chciała w Tobie wzbudzić zazdrość bo dobrze wie, że mogłeś ja  zobaczyć z tamtym po oznaczeniu na fejsie ..Jednak skoro ciągle wymiguje się pracą ,a dla nich ma czas to sam sobie odpowiedz.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Sang napisał:

a jak bardzo się różnisz od tamtego drugiego? wyglądem i osobowością? może jego lubi bardziej od ciebie i to wszystko

Nie znam go ale z tego co widziałem po jego fb bo zerknąłem to się różnie i to bardzo, on zresztą jest starszy o jakieś 5 lat. Z wyglądu to ja normalnie wyglądam i mam krótkie ciemno brązowe włosy ale nie aż tak krótkie a on łysy ale ma taki kogut na głowie po środku, taki szczerze mówiąc trochę cwaniaczkowaty po tym co widać. Na prawdę nie wiem czemu by miała go tak lubić  bo ona jest bardziej cichą i wrażliwą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jest straszne i niestety wygląda na to że już wybrała jego zamiast ciebie, pomyśl sobie, jakby coś do ciebie czuła to ukrywała by te zdjęcia i bała by się byś ich nie widział i nie ważne co ona tłumaczy że to znajomy

Edytowano przez zzz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×