Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cham Nieskrobany

Dlaczego facet bez prawka i auta jest nikim na rynku matrymonialnym

Polecane posty

21 godzin temu, Pani Agatka Czepek napisał:

Tak

O super, brawo ja!

13 godzin temu, pari napisał:

Pytanie retoryczne chyba? Jesteś kierowcą zawodowym, więc jesteś kumaty i bez zaburzeń (zazwyczaj)🙂

Tak retoryczne, trochę przekpiewcze, co sugeruje złamanie przechwałkowego tonu, zaznaczeniem leciwości auta, a więc jego prawdopodobnej taniości i brakiem wyjątkowości. Nie skłamałem co do trzech kategorii, ale nie jestem kierowcą zawodowym, nigdy nim nie byłem i nigdy nie planowałem być. Z zawodu jestem informatykiem i na tym wieloznacznym określeniu pozostańmy.

Tak już w poważniejszym tonie, to osobiście jestem odległy mierzyć wartość kogoś na podstawie prawka czy jego braku, lub samochodu. Jak już bym miał wyciągać jakieś wnioski z tego faktu związanym z prawkiem, to tylko bazując na tym czy ktoś pomimo usilnych prób nie był w stanie zdobyć, ewentualnie był, ale było to np. za 20 razem, wtedy można zaryzykować stwierdzenie, że ktoś nie ma zdolności psychomotorycznych do prowadzenia pojazdów silnikowych.

• Like 1
  • Haha 1

16 godzin temu, Ivy🎀 napisał:

Ciekawe ile ci zostaje z wyplaty po takich miesiecznych dojazdach? 200 zl 😄

Gdyby mi się nie opłacało to bym nie dojeżdżała 🙂 wolę wydać 200 zł na paliwo niż zarobić tyle co kot napłakał 🙂

Dnia 13.07.2020 o 13:34, Cham Nieskrobany napisał:

chcę zrobić prawko ale mam astygmatyzm i nie noszę okularów, dopuszcza mnie do egzaminu? 

tak. o ile potraktujesz rondo jako skrzyżowanie światła czerwonego z zielonym  to ci wyjdzie nic z tego ale mimo przeciwności losu zdasz to prawo jazdy 🙂 powodzenia 

Dnia 13.07.2020 o 23:25, KermitZaba napisał:

Hmm, jeśli by tak było, to mam rozkminę. Bo czy to znaczy, że posiadanie trzech uprawnień na pojazdy na prawku i pełnoletnia beemka czyni ze mnie dobrą partię?

masz trzy uprawnienia? czyli na benzynę, olej i naftę 🙂 no to myślę że przynajmniej miss okolicy cię łyknie. bo ona ma uprawnienia na robienie trzeciej linii zjazdu na nartach pod narciarzem - startuj...

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, portki. napisał:

masz trzy uprawnienia? czyli na benzynę, olej i naftę 🙂 no to myślę że przynajmniej miss okolicy cię łyknie. bo ona ma uprawnienia na robienie trzeciej linii zjazdu na nartach pod narciarzem - startuj...

Miss okolicy? Tylko? Z reguły z poniżej miss kraju nie schodzę... W końcu tyle mam do zaoferowania.

Bardziej pasuje określenie "kategorie", ale wypadło mi z głowy kiedy odpowiadałem.

Edytowano przez KermitZaba

nie no jasne, dzielisz po równo w pierwszej piątce. 🙂 no coż popełniasz błędy, ale szybko robisz korekty. Nie schodź więc. Chociaż czasem zalecany jest odpoczynek 🙂 Innym również. Od siebie. 

14 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Jeśli jest przystojny, to nie musi mieć auta ani prawka.

Jak jest przystojny, to nie musi mieć nawet p3n1sa. Myślisz, że zawartość portek Kena (tego od Barbie), to przypadek?

• Haha 2

1 minutę temu, portki. napisał:

nie no jasne, dzielisz po równo w pierwszej piątce. 🙂 no coż popełniasz błędy, ale szybko robisz korekty. Nie schodź więc. Chociaż czasem zalecany jest odpoczynek 🙂 Innym również. Od siebie. 

Dzięki, skorzystam z tej rady i udam się teraz na odpoczynek od kafe. Dobranoc 😉

14 godzin temu, Onkosfera napisał:

To jak do pracy dojedzie? Kochanki go zawiozą?

Jak to jak? Niesiony na rękach adoratorek.

1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Jak jest przystojny, to nie musi mieć nawet p3n1sa. Myślisz, że zawartość portek Kena (tego od Barbie), to przypadek?

barbie odmieniała przypadki w formie dopełniacza 😉 gramatycznie to mijało się z celem, ale Ken podkresłał walor w formie wołacza eheheh O losie, czemu ja! 🙂  Ja mu nie zazdroszczę, a Barbie tym bardziej. Układ nieco skomplikowany ehehehe

3 godziny temu, KermitZaba napisał:

O super, brawo ja!

Tak retoryczne, trochę przekpiewcze, co sugeruje złamanie przechwałkowego tonu, zaznaczeniem leciwości auta, a więc jego prawdopodobnej taniości i brakiem wyjątkowości. Nie skłamałem co do trzech kategorii, ale nie jestem kierowcą zawodowym, nigdy nim nie byłem i nigdy nie planowałem być. Z zawodu jestem informatykiem i na tym wieloznacznym określeniu pozostańmy.

Tak już w poważniejszym tonie, to osobiście jestem odległy mierzyć wartość kogoś na podstawie prawka czy jego braku, lub samochodu. Jak już bym miał wyciągać jakieś wnioski z tego faktu związanym z prawkiem, to tylko bazując na tym czy ktoś pomimo usilnych prób nie był w stanie zdobyć, ewentualnie był, ale było to np. za 20 razem, wtedy można zaryzykować stwierdzenie, że ktoś nie ma zdolności psychomotorycznych do prowadzenia pojazdów silnikowych.

ja pierdziu...pragmatyczny programista, a oni się dziwią dlaczego ich związki głównie opierają się na układzie qwerty 🙂 

Przed chwilą, portki. napisał:

barbie odmieniała przypadki w formie dopełniacza 😉 gramatycznie to mijało się z celem, ale Ken podkresłał walor w formie wołacza eheheh O losie, czemu ja! 🙂  Ja mu nie zazdroszczę, a Barbie tym bardziej. Układ nieco skomplikowany ehehehe

Jakiś czas temu spotykałem się z dziewczyną, która uczyła mnie gramatyki, ale jak widać... Poległa. Poprawiaj mnie, może w końcu coś zakumam, jak na żabę przystało.

Dobranoc.

To, że stawiasz kropkę na końcu nie oznacza, że zawsze musisz kończyć Ty? 😉 nie zamierzam. robić nic, z tobą, lub bez ciebie . to przypadek i pstryk 🙂 miłego tam ci i tu 🙂

Przed chwilą, portki. napisał:

ja pierdziu...pragmatyczny programista, a oni się dziwią dlaczego ich związki głównie opierają się na układzie qwerty 🙂 

Pozostańmy przy informatyku. Poza tym kto ma być pragmatyczny, chłodny i logiczny jak nie osoby z umysłem ścisłym/zacięciem technicznym?

A te związki poza qwerty to w jakim układzie?

32 minuty temu, KermitZaba napisał:

Pozostańmy przy informatyku. Poza tym kto ma być pragmatyczny, chłodny i logiczny jak nie osoby z umysłem ścisłym/zacięciem technicznym?

A te związki poza qwerty to w jakim układzie?

Układ zeza zbieżnego z rozbieżnym, a który jest bliższy twojemu logicznemu spojrzeniu?😆😝

technicznie nie do przyjęcia chyba ze staniesz z tyłu... a pragmatyczna chęć poznawcza z pozycji daleko zachowanego dystansu 😄

dlatego, że na rynku matrymonialnym do większości bab trzeba podjechać

poza tym jak nie ma się gdzie, to może się w samochodzie

a jak nie chce się w samochodzie, to i tak łatwiej podjechaćxd

No a to jakiś wielki problem, żeby bezdzietny kawaler zrobił prawo jazdy i kupił samochód? Na co on wydaje 💵? Znam kilka SAMOTNYCH MATEK (bez alimentów), które zrobiły prawko i kupiły jakieś auto... A tutaj jakieś ...amenty. Żenada. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się