Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

Gosia sacała i jej piosenka

Polecane posty

to co stawiamy zakłady czy następny film będzie 3 piosenką czy wreszcie spojrzy widzom w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze Gosia miala na produkcje tej plyty taki wplyw, co zwyciezcy the voice, czyli zaden. O wszystkim decydowala za nia wytwornia, poczawszy od tekstu, muzyki, wokalu, wykonania a skonczywszy na teledysku. Zeby tworzyc swoje autorskie projekty to trzeba miec rozpoznawalnosc i wplywy. Gosia jest tylko jakas tam you tuberka, wiec zgodzila sie na taki uklad, bo kazdy jakos musi zaczac. To mial byc wlasnie taki kiczowaty dance, najtaniej wykonany, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wpisze gosia sacala na fb to wyskakuje post z jakiejs grupy, w ktorym szukala producentow muzyki elektronicznej, jakos w kwietniu. Czyli juz wiemy kto stoi za produkcja pierwszej piosenki. Jakis typ z fejsbuka xD Pewnie po kosztach. Gdzie tam profesjonalne studio

Edytowano przez Sylwia76682
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dark Evil napisał:

No właśnie. Profesjonalnej wytwórni zaleźy na tym żeby piosenka(płyta) się sprzedawała więc robią ją dopieszczoną, w porządnym studio

Znam miejscowy zespol, ktory nagral tak ch@wy material (z winy ich umiejetnosci, nie studia), ze studio powiedzialo, ze sie pod tym nie podpisze swoim nazwiskiem(czy tam nazwą). Jak ktos kocha ten zawod rezalizatora, czy jak to tam sie nazywa to nie wypuszcza chlamu

Edytowano przez Sylwia76682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, obie piosenki to raczej rozczarowanie. ale to nie zmienia mojej opinii o gosi, uważam, że ma talent, zna się na rzeczy i jest przesympatyczna. tylko piosenki ma ujowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju, niektórzy to chyba nagrywają filmy o Gosi tylko po to, żeby wrzucić na kanał jakikolwiek materiał. XANSANA (ta, która wcześniej nagrała film o pierwszej piosence) nagrała właśnie film o Skin Deep. W skrócie, 3 minuty wstępu po to, aby powiedzieć, że nie podoba jej się tak wysoka tonacja i że lubi bawienie się linią wokalną w piosence. Dosłownie. Nagrała film po to by wypowiedzieć 10 sekund opinii o piosence. Ani to reaction video (leci może 15 sekund piosenki), ani analiza wokalna.

Edytowano przez chhmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie Gosię, lubie jej filmy, natomiast robi sobie duża krzywdę brnąc w "kariere muzyczna", przykre jest to, że nikt z jej bliskich nie powie jej szczerze, ze technika to za malo i zwyczajnie nie ma talentu, bywa. Ja bym tego oczekiwala od mojej rodziny, przyjaciół. Jeszcze bradziej przykry jest fakt, ze jako trenerka wokalu nie jest w stanie obiektywnie ocenic swoich mozliwosci.

Nie rozczarowalo mnie w niej to, że nie potrafi spiewac, czy ze chciala sprobowac swoich sil i wydala poosenke i "teledysk", rozczarowalo mnie to, że najwyrazniej totalnie brak jej samokrytyki, spojrzenia z boku na swoją męczącą barwę, na wymowe swojego angielskiego, moze to byloby do zaakceptowania u nastolatki a nie dorosłej kobiety. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dark Evil napisał:

Hmm, Gosia w jednym ze swoich filmów opowiadała, że musiała bardzo duźo ćwiczyć żeby dojść do tego poziomu śpiewania, jaki ma teraz. I technicznie na pewno śpiewa poprawnie. Ale masz rację- barwa głosu nie jest zbyt przyjemna a słabe piosenki jeszcze bardziej to pokazują. Plus jej wymowa angielskiego- taka niezbyt. 

Widać, ze sie stara, nawet w tym pierwszy fatalnym teledysku czuc bylo ze wklada w niego serce (alee kto doradził jej wodospad powinien wyleciec). Ja jestem ostatnią osobą, któa twierdzi, że każdy absolutnie powinien miec tylko amerykanski lub angielski akcent, sama nie mam idealnego ale...nie porywam sie na spiewanie piosenek w tym jezyku. Kurcze no, jestem rozczarowana u niej tym brakiem obiektywizmu w stosunku do siebie. Jeszcze głos to jedno, ale najwyrazniej poczula, ze  jest na silach wydac swoj singiel po angielsku, naprawde tego nie słyszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi z tym angielskim, ale serio pytam nie zlosliwie? Co ona zle wymawia? Bo ja nic takiego nie slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu obserwuje na insta taką niewidomą dziewczynę. @martajedrzejczykofficial Ostatnio mówiła na livie, że nigdy nie uczyła się śpiewać a uważam, że śpiewa dużo lepiej od Gośki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Sylwia76682 napisał:

O co wam chodzi z tym angielskim, ale serio pytam nie zlosliwie? Co ona zle wymawia? Bo ja nic takiego nie slysze

Dla mnie brzmi po prostu bardzo nienaturalnie, tak jakby sama nie czula sie pewnie w tym jezyku. Ma tez bardzo zauwazalny polski akcent - w "Skin Deep" slychac to zwlaszcza, gdy spiewa slowa street czy polite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale odjechała w filmiku. Wychodzi na to, ze krytykować można tylko innych a nie ja. Nazywanie się samozwanczo - artystka tylko dlatego ze tworzy coś co w jej mniemaniu na takie miano zasługuje? Ależ buta i arogancja! Nawet Beksinski nie mówił o sobie artysta. 
za to Gosia - sama się tak określa pomimo ze odbiorcy twierdzą ze na to miano nie zasługuje. 
strasznie straciła w moich oczach. Nie kiepska piosenka, tylko właśnie obecna postawa. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
17 minut temu, Demanufactur napisał:

Ale odjechała w filmiku. Wychodzi na to, ze krytykować można tylko innych a nie ja. Nazywanie się samozwanczo - artystka tylko dlatego ze tworzy coś co w jej mniemaniu na takie miano zasługuje? Ależ buta i arogancja! Nawet Beksinski nie mówił o sobie artysta. 
za to Gosia - sama się tak określa pomimo ze odbiorcy twierdzą ze na to miano nie zasługuje. 
strasznie straciła w moich oczach. Nie kiepska piosenka, tylko właśnie obecna postawa. 

Byłam w szole artystycznej i zawsze każdy nauczyciel powtarzał, że na miano artysty trzeba sobie zaśłużyć i że potrzeba wielu lat pracy i wielu potknięć. Teraz każda dziunia na yt nazywa siebie artystką.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artysta i sztuka powinna wnosić cokolwiek. 
Witkacy przewidział upadek sztuki. Teraz sztuka jest wsadzenie peta w gowno. 

gosia - jeśli to czytasz - popracuj nad sobą - bo naprawdę - odjechałas. Serio - wyśmiewała sie z disco polo, taka odrealniona - nic nie widziała nic nie słyszała. A to dla tych twórców tez sztuka! 
Pokazala swoją prawdziwa twarz - A raczej wybujałe ego. 

Edytowano przez Demanufactur
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze szuka własnego stylu i do końca nie wie, w czym czuje się dobrze. Ale właśnie dlatego muzycy pierwsze piosenki piszą ,,do szuflady", dopóki nie odnajdą siebie i nie stworzą czegoś naprawdę do poziomie. Gosia najwidoczniej wyleciała z projektem na pał ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze spiewem mam niewiele wspólnego, trafiłam na jej kanał przez te filmiki z ocenianiem arystow. Jeśli chodzi o poosenki, dla mnie mało znośne. Nie z tej stroby technicznej, na ktorej się nie znam, po prostu ze strony przecietnego słuchacza.

Nie zapominajmy, ze na sukces w tej dziedzinie składa sie też charyzma, osobowość... Ile jest osob, które mająswietny glos, a nie potrafią porwać słuchaczy. No trzeba miec to coś, co sprawi, ze ludzie będą odtwarzać twoje piosenki w kolko, chodzić na koncerty itp. To tak jak z krytykiem filmowym, czy literackim... Ktos moze znać się świetnie na literaturze, ale to nie sprawi, że nagle napisze dzieło, które inni będą pochłaniać po nocach. 

Dla mnie własnie jej piosenki są takie..hmm. Poprawne, na siłę jakby trochę. Męczące. Moze czasami zbyt duza znajomość teorii przeszkadza. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cover piękny, aż musiałam wrócić do oryginału, bo nie byłam w stanie sobie przypomnieć jak to brzmiało w wykonaniu Gośki. Sama technika to nie wszystko, jej niestety brakuje tego "czegoś", charyzmy... No i ta pretensjonalna postawa mnie zniechęciła kompletnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! W komentarzach pod nowym filmem Gosi fani nadal wyjasniaja, ze brakuje jej pokory i usilnie broni swojego artyzmu. To chyba pierwszy przypadek fandomu, ktory nie idzie slepo za swoja idolka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosia miała fajnie rozwijający się kanał. Ludzie odbierali ja pozytywnie. I nagle cala pracę przekreslila raz- publikując kiepska piosenkę i teledysk dziwaczny. Potem nagrywajac kiepskie tłumaczenie.

Jak na osobę żyjącą z oceniania innych, bardzo kiepsko. Straciła wiarygodność.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, teraz mi jej zal. Mam wrazenie, ze jak zrobi ocenę kogokolwiek, to ludzie beda sie odnosic do tego ze GOSIA SPIEWA GORZEJ. Juz z tego nie wybrnie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wizerunkowy strzał w stopę. Jej piosenki nie spotkały się z pozytywnym odbiorem więc zrobiła z siebie Artystkę której głupi plebs nie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za Ciebie żeby to wybranie. Nie takie afery znikały na Youtube. Nikt już nie pamięta o nich. Gosia musi wziąć się w garść, zacisnąć zęby i nagrywać dalej. Ona jest trenerem głosu, czy ona musi umieć śpiewać? Poza tym są takie osoby jak Natasza Urbańska- utalentowana  A nie udaje jej się przebić. Nie każdy może żyć z występów. Gosia może dobrze żyć z bycia trenerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchalismy, juz byla wspomniana 🙂

eee tam sie nastawilam. Mialo byc tragicznie, a tu przeszlo bez echa. Pod filmem o reakcji na alicje nikt nie wspomina o piosenkach gosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenie jest takie iż Gosia nie do końca sobie odpuściła, chyba ciągle ma kompleks na punkcie tego, że "nie ma tak jak naturszczyk". Problem u niej może polegać na tym że cały czas myśli i analizuje jak coś zrobić zamiast po prostu dać się ponieść, może nie ufa swojej intuicji i emocjom tylko wciąż uważa, że musi skupiać się nad techniką. Niedawno na jej kanał trafiłam, wybiórczo oglądam filmiki ale to właśnie najbardziej rzuca mi się w oczy. Szukałam w sieci kim jest jej mama o której nie raz wspominała jak to się do niej porównywała ale już z tym skończyła. Jednak chyba nigdy nie przestała i te jej kompleksy wciąż w niej tkwią. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dopiero po ponad 3 latach posłuchałam tych jej piosenek, bo też trafiłam na nią nie tak dawno. 

Ale nie widzę filmu, w którym tłumaczy się ze swojej twórczości. Czyżby go usunęła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×