Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ostatnio przeprowadzałam dużo rozmów na ten temat i mam pytanie... Co sądzicie o LGBT - transgender, biseksualizm, homoseksualizm? Chciałabym zobaczyć jak wygląda u nas w kraju kwestia tolerancji. Proszę o kulturalne odpowiedzi, bo często spotykam się z wulgarnymi opiniami.

Osobiście podziwiam, popieram takich ludzi, wspaniałe jest dla mnie to, że nie boją się pokazać światu i że odnajdują siebie 🥰

Może ten temat nie pasuje do kategorii „Życie uczuciowe” ale nie wiedziałam gdzie to wrzucić 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, deathstate napisał:

jest mi obojętne co dorośli ludzie robią ze sobą za zamkniętymi drzwiami.

 

nie podoba mi się finansowanie tego typu akcji z publicznych pieniędzy, więc jestem przeciwny wszelkim rodzajom akcji afirmacyjnych.

Zgadzam się z kwestią akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kamikadze napisał:

to ludzie chorzy psychicznie i szukający atencji, nikt normalny nie robi pochodów i nie macha flagami bo jest hetero,  ci ludzie wymagają leczenia

Uważam, że to machanie flagami i wielkie parady to lekka przesada, lecz nie każdy homoseksualista tak robi, nie uogólniajmy.

Chorych psychicznie znajdziesz także wśród hetero ((:

Edytowano przez HotAnonymous<33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, HotAnonymous<33 napisał:

Chciałabym zobaczyć jak wygląda u nas w kraju kwestia tolerancji

Jestem tolerancyjna dopóki nie wyskakują z dzikimi paradami i dopóki ktoś w tęczowy piątek nie chce przekonywać moje dzieci, że to normalne. 

Widziałam wiele par homoseksualnych, oczywiście nie w Polsce. W miejscach publicznych zachowywali się najzwyczajniej w świecie, nie obnosili się z orientacją, coś fantastycznego. Obawiam się, że gdyby Polska była tolerancyjnym krajem takie obrazki byłyby rzadkością, za to byłaby prowokująca obsceniczność.

Transseksualizm? Mózg ma inną płeć niż ciało. Tacy urodzili się, dlaczego mam mieć z tym problem?

Biseksualizm. Ha, ciekawostka, bo tu mam problem. O ile homoseksualizm i transseksualizm traktuje w kategoriach (przepraszam, ale będę szczera🙆‍♀️) psikusa natury, o tyle tu już niekoniecznie.

Moje dzieci bez obaw będą mogły przyjść powiedzieć mi, że są homoseksualne. Nie wyrzeknę się ich, nie zamówię egzorcyzmów. Tylko gdy przyjdą to obwieścić... niech wezmą pół litra😅😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 godziny temu, elektryzująca napisał:

Jestem tolerancyjna dopóki nie wyskakują z dzikimi paradami i dopóki ktoś w tęczowy piątek nie chce przekonywać moje dzieci, że to normalne. 

Widziałam wiele par homoseksualnych, oczywiście nie w Polsce. W miejscach publicznych zachowywali się najzwyczajniej w świecie, nie obnosili się z orientacją, coś fantastycznego. Obawiam się, że gdyby Polska była tolerancyjnym krajem takie obrazki byłyby rzadkością, za to byłaby prowokująca obsceniczność.

Transseksualizm? Mózg ma inną płeć niż ciało. Tacy urodzili się, dlaczego mam mieć z tym problem?

Biseksualizm. Ha, ciekawostka, bo tu mam problem. O ile homoseksualizm i transseksualizm traktuje w kategoriach (przepraszam, ale będę szczera🙆‍♀️) psikusa natury, o tyle tu już niekoniecznie.

Moje dzieci bez obaw będą mogły przyjść powiedzieć mi, że są homoseksualne. Nie wyrzeknę się ich, nie zamówię egzorcyzmów. Tylko gdy przyjdą to obwieścić... niech wezmą pół litra😅😜

To samo myślę ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadzaliby mi jako sąsiedzi, chyba, że byliby uciążliwy, jak menelscy Kowalscy, raczej im współczuję, bo są kozłem ofiarnym, wylewa się na nich pomyje; a że raz w roku przejdą ulicą, żeby zamanifestować swoje istnienie światu, niech przejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie, o tym, że takie pary mogą brać śluby i adoptować dzieci?

Ja uważam, że śluby (cywilne oczywiście) powinny być wprowadzone, bo takie pary żyją razem i gdyby byli małżeństwem łatwiej byłoby im prawnie - wspólne pieniądze, majątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, HotAnonymous<33 napisał:

A co sądzicie, o tym, że takie pary mogą brać śluby i adoptować dzieci?

Ja uważam, że śluby (cywilne oczywiście) powinny być wprowadzone, bo takie pary żyją razem i gdyby byli małżeństwem łatwiej byłoby im prawnie - wspólne pieniądze, majątek...

Jeśli chodzi o kwestię adopcji... jeśli para jest normalna, nie obnosząca się z niczym i stworzy dziecku kochającą rodzinę, to też jestem za tym.

Wiem, że w tej kwestii wiele ludzi się nie zgodzi ze mną bo jak to „chłop i chłop dziecko ma wychować”. Uwierzcie mi w Polsce wiele ludzi hetero dzieci nie powinno mieć, u mnie w tym tygodniu u sąsiadów była opieka społeczna, bo patologia - ojciec piję, matka ucieka na imprezy i po tygodniu wraca, a dzieci same w syfie zostają. To są dopiero osoby, które nie powinny mieć dzieci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ruch LG-BT co pokazują w tv - to zagrywki polityczne, to tak samo jak wszech-polska młodzież. normalny przeciętny kowalski nie przyznaje sie ani do tej ani do tej grupy ludzi, siedzi w domu przed telewizorem i myśli sobie co za szopka... kogo obchodzi to z kim śpię? z kim się bzy-knęłam wczoraj? i jak to zrobiłam? nikogo.. więc czy moja koleżanka/ czy mój kolega przs-pal się z kolegą czy z koleżanką czy miała blond czy rude włosy to nie jest ważne, to nic nie mówi o człowieku.. najważniejsze jaki ma charakter  znałam super parę chłopaków we Wroclawiu (wyjechali zza granicę bo tu czuli sie nikim) a byli kimś, zakochani w sobie. Jeden informatyk programista, drugi elektromechanik, kasy potąd, wykształceni, z mieszkaniem, płacący podatki, z poczuciem humoru, i dlaczego ktoś może decydować ze oni nie mogą wziąć ślubu cywilnego? być mężem i mężem dlaczego nie?! albo inny kolega. skończył szkołe wizarzu na Akademi Sztuk Pięknych i pracował w zawodzie we Wrocławiu, miał chłopaka, cudowne życie, pracę. Ale pochodził ze wsi i co? tato go nie zakceptował bo nie chce przejąć rolnictwa?! ale czy to jest wina że był gejem? nie on po prostu nie czuł tego rolnictwa, czuł że ma we krwi artyzm, i na tej wsi marnował by swój talent, powiedzmy że miał na imię Marcin, i kogoś to interesuje czy rucha-ł kogoś w du-pę? nie był wykształcony, pracującym człowiekiem, chodzącym do koscioła co niedziele, ma dużo znajomych, jest takim przyjladowym kowalskim oglądających wiadomości i te szopki polityczne, dlaczego oni nie mają prawa być kim chcą, i czuć się wolnymi ludzmi w otaczającym ich świcie? dlaczego ja mogę wziąć ślub z Adamem, a Marcin z Piotrem nie może? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, BoniBluBestia napisał:

A czemu tak cię to interesuje akurat? Adopcja to raczej kiepski pomysł ale możliwość legalizacji powinien mieć każdy. 

Zainteresowałam się ostatnio tematem po prostu i chciałam zobaczyć zdanie innych na ten temat ((: Nie zmuszam nikogo do odpowiedzi, chciałam tylko zobaczyć trochę jaki jest poziom tolerancji w naszym kraju ☺️ Chyba tu na kafeterii nie jest źle bo jak rozmawiałam z rodziną na ten temat słyszałam tylko odpowiedzi, że to choroba, że to nienormalne i określenia takie jak peda** i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×