Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ToiTobeznazwy

Uwaga! Kasują moje tematy! Prawdę kasują! Ale się nie poddam.

Polecane posty

5 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

Jak można ! To moje pieniądze !! Pochodzą z mojej pochwwy.

Piękne słowa😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

W dawnych czasach większości kobiet nie wolno było pracować, szukały bogatego, bo to był ich "pracodawca" na resztę życia. Miłość w małżeństwie to wymyśl dziewietnastowiecznego romantyzmu. Podobnie jak miłość macierzyńska.

Nareszcie! Ktoś coś czyta i wie! Chwała Tobie! Ukłon! Dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBestia napisał:

Jak dobrze ze są tu inne wariatki. Na stosie byś już płonęła za te herezje. 

 No, zabijalii takie kobiety, a podobno nie zabijaj. Kto tu robił te herezje? No razczej ten co zabijjal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

TAKIE PRZEMĄDRZAŁE KURRWY TRZEBA OBRAŻAĆ!!!

I co kolejna bzdura się utarła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Jak dobrze ze są tu inne wariatki. Na stosie byś już płonęła za te herezje. 

Nie plonelabym. Polecam "Historię miłości macierzyńskiej" Elizabeth Badinter. Co do miłości małżeńskiej, to sorry zwykle książki historyczne, "Kobieta w czasach katedr" cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KermitZaba napisał:

Prostytucja w Polsce jest legalna. O ile się orientuje, to w Polsce prostytucja nie jest opodatkowana podatkami bezpośrednimi np. PIT. Uzasadnione jest to właśnie tym, że państwo nie jako nie chce być sutenerem. Przykład Polski ilustruje, że jednał legalność, nie zobowiązuje do opodatkowania.

A co do Niemców, to na pewno jest naród, bardzo przedsiębiorczy. Kto by pomyślał, by z ludzkich włosów robić filc, z ludzkich kości nawóz czy próby przemysłowej produkcji mydła z ludzkiego tłuszczu jak nie Niemcy?

No... czytało i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kasia12345677 napisał:

TAKIE PRZEMĄDRZAŁE KURRWY TRZEBA OBRAŻAĆ!!!

Po pierwsze ja się nie wymądrzam to trzeba sobie w główkę wbić. Jak ktoś coś wie to nie znaczy, ze się wymądrza. Mówię co wiem, a wiem ze to co (dokładnie teraz) pisze jest dobre, bo to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Nareszcie! Ktoś coś czyta i wie! Chwała Tobie! Ukłon! Dziękuje!

Ilona, nie chcę Cię martwić, ale ja jestem za opodatkowaniem prostytucji w Polsce... wkurza mnie hipokryzja i czarny rynek usług, który zachęca do nadużyć

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KermitZaba napisał:

Nie mogę, na to są artykuły. Zresztą przed chwilą w innym temacie pisałem jak bardzo lubię nudę, a zamordowanie drugą istotę nieważne czy człowiek, czy jakieś inne zwierze, do nudnych na pewno nie należy. 

Ze co? Jak można użyć do kogos zwrotu typu ,,podpal mnie’’ ! Dzisiejsza młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Ilona, nie chcę Cię martwić, ale ja jestem za opodatkowaniem prostytucji w Polsce... wkurza mnie hipokryzja i czarny rynek usług, który zachęca do nadużyć

Nie ma podatku z moje ...dy! Won. Jestem przeciwko takim ludziom jak Ty. Co to oznacza! To oznacza, no właśnie! Moja pizzzda i nie maja prawa się wtrącać! Won! Myslalam po tym co pisałaś ze to... rozumiesz. Podatek to okup. To dla nich łaska z naszej strony jak by coś od nas dostali jakieś datki. Z naszej woli , a nie z ich. Brać i siedzieć na stołku każdy potrafi. Ja tez mogę siedzieć i wymyślać listę przepisów i się do nich nie stosować jak oni. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

no widzę jedyna normalna, oczywiście że tak lepiej żeby zarabiało państwo niż Alfonsi

Żadna z tych opcji. Moje money. Won! Nie krasc! Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kasia12345677 napisał:

i co popierasz to? skoro prostytutka pracuje to powinna płacić podatki jak każdy pracujący człowiek i to jest uczciwe dla wszystkich.

taksamo kościół jeebany w Niemczech podatki płaci w Polsce nie...

Polaczki to idiooci dlatego zawsze będziemy biedniejszym krajem od Niemiec

Nie. Nikt nie ma płacić podatków. My decydujemy co robimy z naszym dobrem/ rzeczami ciałem. My. Nasza sprawa. Teraz będą na naszej łasce. Won od mojego ciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

a co na ćpanie ci z kurrestwa nie wystarcza że podatków nie chcesz płacić

Nie ćpam. Nie kłam. Nie wiesz to się nie wypowiadaj. Sio z tymi klamczuchami. Mówię tez o Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kasia12345677 napisał:

no widzę jedyna normalna osoba,

oczywiście że tak powinno być lepiej żeby zarabiało państwo niż Alfonsi

Nie normalna jak tak myśli. Co to znaczy: sprecyzuje: ma nie dobry tok mylenia. 666 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KermitZaba napisał:

Kochana napisz proszę, jak będziesz miała chwilę, kilka ciekawych pozycji książek o roli kobiet, oraz jak one się zmieniały na przestrzeni wieków. Bo chyba prawdopodobnie troszkę się orientujesz w temacie i jesteś w stanie zarekomendować coś dobrego 😛

Interesuje mnie zwłaszcza konfrontacja pozycji kobiety w Polsce i na zachodzie, bo wiem ze akurat był rozdzwięk i chyba kobietą w Polsce na ogół lepiej się żyło.

Ok, jak coś znajdę to Ci podeślę na priv. Z takich popularnonaukowych, lekkich łatwych i przyjemnych, polecam "Córki Ewy" Kaari Utrio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaska jak coś daje! Każdy zawód! Dla nich to łaska! Ale jak tak mnie traktują! Won! Won jak najdalej ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

Nie ma podatku z moje ...dy! Won. Jestem przeciwko takim ludziom jak Ty. Co to oznacza! To oznacza, no właśnie! Moja pizzzda i nie maja prawa się wtrącać! Won! Myslalam po tym co pisałaś ze to... rozumiesz. Podatek to okup. To dla nich łaska z naszej strony jak by coś od nas dostali jakieś datki. Z naszej woli , a nie z ich. Brać i siedzieć na stołku każdy potrafi. Ja tez mogę siedzieć i wymyślać listę przepisów i się do nich nie stosować jak oni. 

Nie ma potrzeby, żebyś mnie tak wyzywala. Mam zupelnie inne poglądy na gospodarkę niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla nich na NIBY wyższych stolkach( ale kim oni są wraz ze mna w porównaniu do kosmosu) ileś lat świetlnych stad? A... to jest łaska, ze cokolwiek od nas dostaną! Łaska! Rozumiecie to? Łaska! Nasza harówa i nasza praca! Zobaczcie jak się wycwanili! Jak nami niewolnikami manipulują! Won! Nikt nie ma prawa robić ze mnie niewolnika, nikt! Won! Zły system, złe utarte... wszystko roz...ziaj jest ! Łaska!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Nie ma potrzeby, żebyś mnie tak wyzywala. Mam zupelnie inne poglądy na gospodarkę niż Ty.

Nie wyzywam! Mówię tylko, ze Twój tok myślenia jest nielogiczny! Nie ma mowy o wyzwiskach! Ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kasia12345677 napisał:

do czego to doszło żeby kurrwa obrażała normalnych ludzi, powinna dostać wpierrdol aż by się zessrała

Nie obrażam! Tok myślenia! Ludzie! Wiecie o co th chodzi! Nie no, nie daje z wami rady! Nie daje! Czy wy wogole coś czytacie? Nie jestem tu po to aby obrażać tylko mówić prawdę! Bywa, ze prawda w oczy kole. Pozatym... naśladuje was w niektórych momentach, a wiec... muszę się podstosowac. Jak wejdziesz między wrony ... ta! Jasne! Won= ( znaczy u mnie- nie taki tok myślenia) dla wyjaśnień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Won!( uświadom to sobie, ale jak chcesz mnie krzywdzić to nie zbliżają się do mnie) całe znaczenie/ to co mam na myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Nie wyzywam! Mówię tylko, ze Twój tok myślenia jest nielogiczny! Nie ma mowy o wyzwiskach! Ludzie!

Napisałaś do mnie "won" i że jesteś przeciwko takim ludziom jak ja. Won, czyli co, skąd mnie wyrzucasz, z wątku?

Widzisz, ja nie jestem przeciwko "takim ludziom" jak Ty, tylko stoję w opozycji do Twoich poglądów gospodarczych, bo mam przekonania lewicowe i, pomijając "system" czy "układ", uważam że podatki powinny być płacone dla naszego wspolnego dobra (edukacja, infrastruktura drogowa itp). Natomiast zgadzam się, że każdy powinien sam dysponować swoją piz.zda i jestem przeciwko ostracyzmowi wobec osób wykonujacych pracę sexworkerow

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Napisałaś do mnie "won" i że jesteś przeciwko takim ludziom jak ja. Won, czyli co, skąd mnie wyrzucasz, z wątku?

Widzisz, ja nie jestem przeciwko "takim ludziom" jak Ty, tylko stoję w opozycji do Twoich poglądów gospodarczych, bo mam przekonania lewicowe i, pomijając "system" czy "układ", uważam że podatki powinny być płacone dla naszego wspolnego dobra (edukacja, infrastruktura drogowa itp). Natomiast zgadzam się, że każdy powinien sam dysponować swoją piz.zda i jestem przeciwko ostracyzmowi wobec osób wykonujacych pracę sexworkerow

 

Won!( znaczy, boje się was, chce od was uciec i ratując własne siedzenie - chce się od takich ludzi, którzy mnie ranią się odsunąć, aby uniknąć niepotrzebnego cierpienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToiTobeznazwy napisał:

Won!( znaczy, boje się was, chce od was uciec i ratując własne siedzenie - chce się od takich ludzi, którzy mnie ranią się odsunąć, aby uniknąć niepotrzebnego cierpienia)

Jeżeli ranią Cię osoby takie jak ja (czyli wypowiadające swoje zdanie w dyskusji na forum), to rozważ, czy publiczne udzielanie się w formie filmików i komentarzy pisemnych, jest w ogóle opcją dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Won! No właśnie. Niby  ma jedno znaczenie: tzw. Dowodzenia, czy tez spadaj... no jak oni sobie takie coś popisali... no te przenośnie czy tez u mnie skrót... no to macie jego rozszerzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Jeżeli ranią Cię osoby takie jak ja (czyli wypowiadające swoje zdanie w dyskusji na forum), to rozważ, czy publiczne udzielanie się w formie filmików i komentarzy pisemnych, jest w ogóle opcją dla Ciebie.

Ranią, ale prawda musi być napisana! Co z następnemi pokoleniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Ty tak poważnie z tą nomenklaturom typu "sexworkery", bo ja ostatnio użyłem tego słowa, w postaci żartów... Nie wiem, po co tworzyć takie wygibasy językowe, prostytucja jest w miarę neutralnym określeniem, to nie ze słowami jest problem, tylko z tą profesją.

Spoko, nie chcialam użyć w jednym zdaniu dwa razy słowa "prostytucja"😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Jak chceie( pewnie będą to kasować, przypuszczam) jak bym robiło skriny, pamięci by mi zbraklo. To są ważne informacje, ale jak teraz patrzę... to chyba tylko dla mnie ta prawda jest ważna i tylko ja chce słuchać tej prawdy i nikt... chyba... tracę już nadzieje poprostu... ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Ranią, ale prawda musi być napisana! Co z następnemi pokoleniami?

Gdzie jest powiedziane że musi? I że akurat Ty musisz ją głosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×