Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ToiTobeznazwy

Uwaga! Kasują moje tematy! Prawdę kasują! Ale się nie poddam.

Polecane posty

1 minutę temu, kasia12345677 napisał:

to pisz gdzie indziej bo tu nikt cię nie.chce

To jest rozkaz, zdanie twierdzące, czy co? Czy powinność? Czy nakaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Gdzie jest powiedziane że musi? I że akurat Ty musisz ją głosić?

Chce pomoc... to w głowie i nie wiem jakich sposobów nie próbuje wy to bierzecie jako np. żart, czy tez ( nie to nie to... ludzie! Litości!) jakaś obrazę i nikt nie rozumie co chce przekazać! Prawie... ale co niektórzy się Skapneli już powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Ludzie. Jak chceie( pewnie będą to kasować, przypuszczam) jak bym robiło skriny, pamięci by mi zbraklo. To są ważne informacje, ale jak teraz patrzę... to chyba tylko dla mnie ta prawda jest ważna i tylko ja chce słuchać tej prawdy i nikt... chyba... tracę już nadzieje poprostu... ach.

Chwila. Słucham Cię, ale czy muszę się zgadzać? Nie wolno mi mieć wlasnych poglądów na sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Chwila. Słucham Cię, ale czy muszę się zgadzać? Nie wolno mi mieć wlasnych poglądów na sprawę?

Oczywiście, tylko ja już zostało tak skrzywdzone. Pozatym wiem, ze to co mówię jest prawda! I owszem, szanuje poglady, ale niektóre są tak nielogiczne, ze głowa mała. Nie przyjmij tego źle, ale ja poprostu to wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToiTobeznazwy napisał:

Chce pomoc... to w głowie i nie wiem jakich sposobów nie próbuje wy to bierzecie jako np. żart, czy tez ( nie to nie to... ludzie! Litości!) jakaś obrazę i nikt nie rozumie co chce przekazać! Prawie... ale co niektórzy się Skapneli już powoli...

Dzieki za pomoc, ale chyba wiesz, że ludzi nie zmusisz, żeby wierzyli dokladnie w to samo co Ty? Mają wolną wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KermitZaba napisał:

Można było użyć eufemizmu "Pani do towarzystwa".

Taa, ale to może być też taka dama do towarzystwa jak Terenia przy pani Emilii Korczyńskiej😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Dzieki za pomoc, ale chyba wiesz, że ludzi nie zmusisz, żeby wierzyli dokladnie w to samo co Ty? Mają wolną wolę.

Nikogo do niczego nie zmuszam! Co jedynie mogę coś wytłumaczyć i w każdym wpisie ( w nieskończoność i tak w kolko) wasz wybór! Ludzie! A czy to przymiesz czy nie to każdego indywidualna sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w kolko i nieskończoność:

powinno sie

nie powinno sie

jak mnie krzywdzisz/ chcesz skrzywdzić to ratuje moja pupę i (pisze Won! Sio!) Nie chce cierpienia i być zraniona

Twoj wybór! 

Ja tylko tlumacze

ja tylko uswiadamiam

ja mówię prawdę i Twój wybór czy ja przyjmiesz czy nie

to co mam w głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Nikogo do niczego nie zmuszam! Co jedynie mogę coś wytłumaczyć i w każdym wpisie ( w nieskończoność i tak w kolko) wasz wybór! Ludzie! A czy to przymiesz czy nie to każdego indywidualna sprawa. 

To się tak nie piekl. Oswiecaj lud a kto przyjmie, ten przyjmie, jego zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Nie znam typiary, to jakaś gwiazda TVN?

A tak poważnie, to nigdy sobie nie zrobiłem tej przyjemności, z przeczytaniem "Nad Niemnem".

Za dużo opisów tego krajobrazu było w tej książce. Nie dało rady. Lalkę uwielbia Prusa, ale to? Za dużo. Wystarczy ze na łąkę wyszło i mogłam mieć podobny opis. No ale każdy ma własny smak. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Nie znam typiary, to jakaś gwiazda TVN?

A tak poważnie, to nigdy sobie nie zrobiłem tej przyjemności, z przeczytaniem "Nad Niemnem".

Nie myśl że ja zrobiłam. Starczą fragmenty. Na szczęście był film. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Za dużo opisów tego krajobrazu było w tej książce. Nie dało rady. Lalkę uwielbia Prusa, ale to? Za dużo. Wystarczy ze na łąkę wyszło i mogłam mieć podobny opis. No ale każdy ma własny smak. 

Lalkę też lubilam. I Emancypantki😏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Lalkę też lubilam. I Emancypantki😏

Najbardziej wkurzało mnie jak Wokulski chciał ja umoralniac, a ona lubiła jej ,,prace’’. Wtrącał się do niej to się odgryzła. Niepotrzebnie się wrtracal.Nie chciała zrezygnować ze swojego, a ten chciał ja przekonać do zmian. Tez bym było wkurzone i zniesmaczone oraz sfrustrowane na jej miejscu. Na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Lalkę uwielbiałem, genialna lektura. Czytałem ją z podniesionym tętnem, utrwalając się w swojej niechęci do głupich próżnych lasek i ich głupszych adoratorów.

Biedny Wokulski, tak się z nim załatwiłes...

 

2 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Najbardziej wkurzało mnie jak Wokulski chciał ja umoralniac, a ona lubiła jej ,,prace’’. Wtrącał się do niej to się odgryzła. Niepotrzebnie się wrtracal.Nie chciała zrezygnować ze swojego, a ten chciał ja przekonać do zmian. Tez bym było wkurzone i zniesmaczone oraz sfrustrowane na jej miejscu. Na.

Nie pasowali do siebie. Wokulski powinien lyknac panią Stawską. Ale byla za stara, za brzydka, nie dziewica... no wypisz wymaluj nasz forumowy Smutny 41letni intelektualista księgowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ta dyskusja pędzi jak oszalały koń. Już nie mogę. Idę spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, kasia12345677 napisał:

wiem że jest chora ale po jej oczach widać że ćpa

ja jej wierzę nie,  chora jest, ogólnie jest uprzejma za to ma duży + przy rożnych narkotynach było odwrotnie 

 

 

 

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Biedny Wokulski, tak się z nim załatwiłes...

 

Nie pasowali do siebie. Wokulski powinien lyknac panią Stawską. Ale byla za stara, za brzydka, nie dziewica... no wypisz wymaluj nasz forumowy Smutny 41letni intelektualista księgowy.

Dla mnie to tzw. Dzisiejsza młodzież. Kobiety liczą na księcia na białym koniu, a mężczyźni na jakaś księżniczkę, no ale life...  Izabela była realistka, widziała otaczająca ja rzeczywistość. Myśle, ze postąpiła dobrze. Jej prywatne sprawy z kim się chciała zadawać. Ale ze się ktoś chciał wtrącać. I to już nie chodziło zapewne o pochodzenie( bo ,,podobno była prostytutka...’’ ) ale no. Patrzyła się realnie, aby nie stracić tego co ma. Zapewne klepać biedy nie chciała, być z jednym mężczyzna tez nie, a już napewno nie z tym, może ja zranił, ze chciał niby ja przekabacić na inna robotę.

No takie tam... dopiski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony wziąć pod uwagę czytane tematy na forum

i sposób wyrażania się tutejszych osobników,  mogła  stworzyć inny świat do poziomu Kafe 

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Będę pisało dalej cała prawdę. Jak jest tak mówię i pisze. To żaden spppam, ani żart. Nie! Nie wiem jak oni tam to widza, ale to nie jest żartem! Do diaska! Usunęli tamten temat o prostytucji. Powtarzam co się dzieje w Niemczech.

Sutenerstwo – czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inną osobę.

Ty będziesz dalej pisała prawdę, ja będę dalej zgłaszała spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, HotAnonymous<33 napisał:

Ty będziesz dalej pisała prawdę, ja będę dalej zgłaszała spam.

Ok. Twój wybór, tak jak mój pisania prawdy. Tyle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToiTobeznazwy napisał:

Ok. Twój wybór, tak jak mój pisania prawdy. Tyle.:)

ilonka

Prostytucja w Polsce nie jest zabroniona prawnie, jednak w polskim kodeksie karnym wymieniono trzy rodzaje przestępstw związanych z prostytucją: stręczycielstwo, sutenerstwo i kuplerstwo.

Kuplerstwo – zachowanie polegające na ułatwianiu innej osobie uprawiania prostytucji. 

znowu zbanują mają podstawę 

radze zmienić temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, *Piotr* napisał:

ilonka

Prostytucja w Polsce nie jest zabroniona prawnie, jednak w polskim kodeksie karnym wymieniono trzy rodzaje przestępstw związanych z prostytucją: stręczycielstwo, sutenerstwo i kuplerstwo.

Kuplerstwo – zachowanie polegające na ułatwianiu innej osobie uprawiania prostytucji. 

znowu zbanują mają podstawę 

radze zmienić temat

Można ułatwiać komuś dostęp do czegoś. Do seksu nie ma być dostępu? Może być! Tylko zależy teraz od traktowania. Tylko, ze nie można mieć z takiej osoby wyzysku. Tak, podkresle to. Oni zrobili tak. No, są te burdele... plus wyzysk... to przeszli samych siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Można ułatwiać komuś dostęp do czegoś. Do seksu nie ma być dostępu? Może być! Tylko zależy teraz od traktowania. Tylko, ze nie można mieć z takiej osoby wyzysku. Tak, podkresle to. Oni zrobili tak. No, są te burdele... plus wyzysk... to przeszli samych siebie!

Forum ogólnie dostępne, administrator serwisu umożliwia zajmowanie  się profesją,  nie dział dla do dorosłych 18+ czytają też dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, *Piotr* napisał:

Forum ogólnie dostępne, administrator serwisu umożliwia zajmowanie  się profesją,  nie dział dla do dorosłych 18+ czytają też dzieci.

Dzieci powinny ogółem wiedzieć skąd są i co się dzieje na świecie, takie jest moje zdanie. Matki taja... jakby nie taiły to by nie było tych ciaz w wieku 14 lat. Zwracam uwagę. Może przynajmniej (PRZYNAJMNIEJ) ode mnie się dowiedzą młode dziewuchy co się dzieje i ze trzeba się zabezpieczać itp. Chce jak najlepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, *Piotr* napisał:

Forum ogólnie dostępne, administrator serwisu umożliwia zajmowanie  się profesją,  nie dział dla do dorosłych 18+ czytają też dzieci.

Nie powinno to być tajemnica! Żadna! Powinni się domyśleć! Nie chce żadnych złych rzeczy tylko dobrych. Niech się dowiedzą skąd się wzięły. I ze np. Droga płciowa , bez zabezpieczeń no... choroby itd. Można się nabawić, w ciąże zajść... myśle, ze jest ok, to co pisze, czy jak? Maja co niektóre taic i dalej mieć te ciąże w wieku 14 lat. Poto są takie fora, jak któraś nie uświadamia...tak wiec no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Nie powinno to być tajemnica! Żadna! Powinni się domyśleć! Nie chce żadnych złych rzeczy tylko dobrych. Niech się dowiedzą skąd się wzięły. I ze np. Droga płciowa , bez zabezpieczeń no... choroby itd. Można się nabawić, w ciąże zajść... myśle, ze jest ok, to co pisze, czy jak? Maja co niektóre taic i dalej mieć te ciąże w wieku 14 lat. Poto są takie fora, jak któraś nie uświadamia...tak wiec no.

To forum lewackie będziesz uczyła LGBT  🙂  uczą jak zajmować się własnymi organami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, *Piotr* napisał:

To forum lewackie będziesz uczyła LGBT  🙂  uczą jak zajmować się własnymi organami ?

No... ja co mogę zrobic to dać podpowiedzi, aby czegoś uniknąć. Co oni zrobią z ta wiedza/ dobra rada? Ich wybór. Ich wyłącznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

No... ja co mogę zrobic to dać podpowiedzi, aby czegoś uniknąć. Co oni zrobią z ta wiedza/ dobra rada? Ich wybór. Ich wyłącznie. 

Jestem umiarkowanym prawicowcem bez fanatyzmu inni się wypowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, ToiTobeznazwy napisał:

Nie. Nikt nie ma płacić podatków. My decydujemy co robimy z naszym dobrem/ rzeczami ciałem. My. Nasza sprawa. Teraz będą na naszej łasce. Won od mojego ciała!

A emerytute skad bedziesz brala? Bo rozumiem, ze np za sluzbe zdrowia mozesz sobie w tej chwili zaplacic, ale co na stare lata? Albo jak zlamiesz noge czy zlapiesz jakiegos syfa i nie bedziesz mogla pracowac, to bedzie dla ciebie ok zdechnac z glodu lub isc mieszkac pod most?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolka1975 napisał:

A emerytute skad bedziesz brala? Bo rozumiem, ze np za sluzbe zdrowia mozesz sobie w tej chwili zaplacic, ale co na stare lata? Albo jak zlamiesz noge czy zlapiesz jakiegos syfa i nie bedziesz mogla pracowac, to bedzie dla ciebie ok zdechnac z glodu lub isc mieszkac pod most?

No pracowało, mogło odkładać na dodatek te 15 euro, ale ze mnie kradli, to pracować mi się odechciało! Won mi z tymi złodziejami! Ja się ich boje co jeszcze nowego wymyśla! Za prawdę i wiarę karaja! To jest koniec, gorzej być nie mogło. Rozpizzzdziaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×