Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kitsune

Powrót do pracy po wychowawczym

Polecane posty

Czy znacie dziewczyny którym się udało z sukcesem wrócić do pracy/lub znaleźć inną pracę po 3 latach (lub więcej) wychowawczego?

Nie pytam o prace, które można zdobyć bez wykształcenia lub doświadczenia np. praca w handlu lub rejestratorka medyczna tylko o prace z możliwością awansu lub uznawane za dobre.

Mam wrażenie, że jeśli się nie wróci od razu po macierzyńskim do pracy (lub branży- w innej firmie) to z reguły  już nie ma powrotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jeden, może dwa przypadki z budżetówki. Reszta albo się przebranżawiała, albo od razu po macierzyńskim wracała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie znam takich przypadkow. Najczesciej dluga nieobecnosc wiaze sie z utrata stanowiska i problemem ze znalezieniem pracy podobnej do poprzedniej. Nie dotyczy to budzetowki, z tym, ze tam mimo tego luksusu nie zarabia sie jakos wyjatkowo dobrze. Nikt jednak nie wywali koniety bo byla na wychowawczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo na sensownym stanowisku kto był na wychowawczym, może właśnie dlatego co piszecie wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że powrót do pracy po wychowawczym do dobrze płatnej pracy wiąże się właśnie z pieniędzmi. Wychowawcze jest niepłatne, a jak ktoś zarabia 4-5 tys i więcej, to trudno, żeby z tego rezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam 2-3 kobiety, które wykorzystały pełen wymiar wychowawczego i wróciły do pracy, na poprzednie stanowiska. Reszta albo nie wróciła wcale, albo nie szła na wychowawczy. Ja byłam tylko 3 miesiące na wychowawczym to się nie liczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×