Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
alicjakrol

Relacja po kilku miesiącach

Polecane posty

2 minuty temu, alicjakrol napisał:

Jasne, też o tym mówię. To nie jest zły facet. Ale najwidoczniej nie dla mnie.

Tak, właśnie. Tak miałam w przeszłości. Praktycznie nie wychodziło się z łóżka. Jak tego nie ma na początku, to kiedy będzie?

Raczej nie zakładam, że to będzie koleżeństwo w przyszłości. Przymierzam się do tego, aby tą relację zakończyć. Choć nie jest to łatwe, bo jest przyzwyczajenie, bo są fajne momenty.

Tak, rozumiem, ale czym pozniej tym gorzej.

Jest jeszcze jedna opcja, facet jest bardzo religijny lub tradycyjny i uwaza, ze seks powinien sluzyc glownie do prokreacji, a kobiety powinny sie "szanowac". Jednak do takiego faceta bedzie pasowac tylko kobieta z podobnymi pogladami, jesli lubisz sie cieszyc seksem i nie uwazasz tego za zlo to tez z takim nie wytrzymasz.

• Like 1

6 minut temu, Kulfon napisał:

Jest jeszcze jedna opcja, facet jest bardzo religijny lub tradycyjny i uwaza, ze seks powinien sluzyc glownie do prokreacji, a kobiety powinny sie "szanowac". Jednak do takiego faceta bedzie pasowac tylko kobieta z podobnymi pogladami, jesli lubisz sie cieszyc seksem i nie uwazasz tego za zlo to tez z takim nie wytrzymasz.

Szanowanie kobiety to jedno. Uprawianie seksu w związku to drugie. Z tego co on mówił, to dla niego na równi jest pójście na spacer czy rower z drugą osobą, jak seks.

Uwielbiam seks i lubię się nim cieszyć. Nie jestem zwolenniczką zbyt wczesnego pójścia do łóżka. Ale po kilku miesiącach znajomości i kilku dobrych tygodniach relacji myślę, że czas najwyższy.

3 minuty temu, alicjakrol napisał:

Szanowanie kobiety to jedno. Uprawianie seksu w związku to drugie. Z tego co on mówił, to dla niego na równi jest pójście na spacer czy rower z drugą osobą, jak seks.

Uwielbiam seks i lubię się nim cieszyć. Nie jestem zwolenniczką zbyt wczesnego pójścia do łóżka. Ale po kilku miesiącach znajomości i kilku dobrych tygodniach relacji myślę, że czas najwyższy.

No to raczej macie do tego inne podejcie. Poza tym mowi, ze seks jest jak pojscie na spacer, ale na spacer z Toba chodzi, a seksu nie uprawia. Byc moze czegos sie wstydzi, moze ma jakis defekt czy cos, trudno powiedziec.

Napisano (edytowany)

Dwa miesiące to dość krótka znajomość, może nadal jest na etapie analizowania czy chce z Tobą być... a jeśli ma wątpliwości to tym bardziej nie powinno to brnąć jeszcze dalej żebyś później nie mówiła, że zostałaś wykorzystana... w sytuacji gdyby jemu się odwidzialo : )

Edytowano przez marawstala

8 minut temu, marawstala napisał:

Dwa miesiące to dość krótka znajomość, może nadal jest na etapie analizowania czy chce z Tobą być... a jeśli ma wątpliwości to tym bardziej nie powinno to brnąć jeszcze dalej żebyś później nie mówiła, że zostałaś wykorzystana... w sytuacji gdyby jemu się odwidzialo : )

Święte słowa. ☝️

każda relacja się zienia to chyba nieuniknione ale jeśli już tak szybko gdzie powinniście za soba tesknić chocby ze wgledu na odleglosc no to dziwnie i tez tego nie widze moze szkoda marnowac czasu na taka relacje co nic nie wnosi a tylko ci przeszkadz

46 minut temu, alicjakrol napisał:

Raczej nie zakładam, że to będzie koleżeństwo w przyszłości. Przymierzam się do tego, aby tą relację zakończyć. Choć nie jest to łatwe, bo jest przyzwyczajenie, bo są fajne momenty

Będziesz marnowała najlepszy czas swojego życia bo przyzwyczaiłaś się do "kolegi" i czasami "było miło"???

Naprawdę myślisz że będziesz żyła 150 lat?

42 minuty temu, Bimba napisał:

Będziesz marnowała najlepszy czas swojego życia bo przyzwyczaiłaś się do "kolegi" i czasami "było miło"???

Naprawdę myślisz że będziesz żyła 150 lat?

Piękne słowa, dziękuję.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować