Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Emma_Scott

Usuwające się kontakty

Polecane posty

Witam! Nie wiem na jakim forum to dać, więc będzie tu. XD Mam nowy telefon (Xiaomi) i kiedy dodam jakiś numer, to on dodaje się też na moim starym telefonie (Samsungu). A kiedy chcę go usunąć że starego, to usuwa się też na nowym. Co mam zrobić? 

Dodam, że na starym jestem zalogowana na innym koncie Google, niż na nowym i mam różne numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam podobny problem. I strasznie mnie to wkurza. Przejelam telefon od syna i nagle wszystko mamy razem. Ja widze jego powiadomienia. On moje maile. Wylaczylam synchronizacje i nic to nie dalo. Jak usune u siebie to usune tez jemu wiec nie probuje. Widzimy swoja historie wyszukiwan...mamy rozne numery.

Moze ktos madry nam tu cos poradzi.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2020 o 15:18, Emma_Scott napisał:

Witam! Nie wiem na jakim forum to dać, więc będzie tu. XD Mam nowy telefon (Xiaomi) i kiedy dodam jakiś numer, to on dodaje się też na moim starym telefonie (Samsungu). A kiedy chcę go usunąć że starego, to usuwa się też na nowym. Co mam zrobić? 

Dodam, że na starym jestem zalogowana na innym koncie Google, niż na nowym i mam różne numery.

bo nie zapisujesz numeru w telefonie - tylko na chmurze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety też mam powiązane kontakty, ale z własnej winy bo wyraziłam zgodę przy pierwszym uruchomieniu nowego telefonu  na synchronizację 🙄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×