Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Czerwone korale

Dziewczyny???

Polecane posty

Facet mnie kiedyś olal. Ale gdy się widzimy odzywa sie normalnie i pyta czy wszystko ok. Nie znosze takich dwulicowych typów. Wkurza mnie przez to, bo nie zamierzam z nim wchodzić w żadne konwersacje ale nie chce mu pokazać  z drugiej strony że mnie to dotknęło. Odpowiadam mu cześć i ide w swoja stronę. Bardzo męczące są to dla mnie sytuacje. Wolalabym, żeby mnie nie zauważal. Jak się zachowujecie dziewczyny??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Czerwone korale napisał:

Facet mnie kiedyś olal. Ale gdy się widzimy odzywa sie normalnie i pyta czy wszystko ok. Nie znosze takich dwulicowych typów

To, że nie był zainteresowany Tobą jako partnerką nie oznacza, że jest dwulicowy tylko dlatego, że zagada coś z uprzejmości do Ciebie. Znajoma, koleżanka- nie uwierzysz, ale są jeszcze inne opcje przed kobietą życia. Wyluzuj i nie unoś już się tak😉 Nie odpowiadaj mu na powitanie to odpuści. Szczyt chamstwa go na pewno zniechęci, więc będziesz mieć spokój. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Czerwone korale napisał:

Facet mnie kiedyś olal. Ale gdy się widzimy odzywa sie normalnie i pyta czy wszystko ok. Nie znosze takich dwulicowych typów. Wkurza mnie przez to, bo nie zamierzam z nim wchodzić w żadne konwersacje ale nie chce mu pokazać  z drugiej strony że mnie to dotknęło. Odpowiadam mu cześć i ide w swoja stronę. Bardzo męczące są to dla mnie sytuacje. Wolalabym, żeby mnie nie zauważal. Jak się zachowujecie dziewczyny??? 

Tak z ciekawości zapytam, co to znaczy że Cię,, olał "? Może sobie nie zdaje z tego sprawy że Cię,, olał" kiedyś 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Magda13 napisał:

Tak z ciekawości zapytam, co to znaczy że Cię,, olał "? Może sobie nie zdaje z tego sprawy że Cię,, olał" kiedyś 🤔

Koleś zdaje sobie sprawę doskonale ze mnie olal. Najgorsze jest dla mnie to że też doskonale wie, że nie chce się do niego odzywać. To robi to specjalnie, żeby mnie wkurzyc i pokazać jaki z niego jest zajebisty gość bo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Czerwone korale napisał:

Koleś zdaje sobie sprawę doskonale ze mnie olal. Najgorsze jest dla mnie to że też doskonale wie, że nie chce się do niego odzywać. To robi to specjalnie, żeby mnie wkurzyc i pokazać jaki z niego jest zajebisty gość bo. 

A to zmienia kolej rzeczy 🙄 w takim razie trzeba znaleźć sposób żeby mu utrzeć nosa. Jakoś jestem dziwnie spokojna, że znajdzie się okazja 🧐na cwaniaczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden ignor. Najpierw kilka słów a w zasadzie siedem. " Nigdy więcej się do mnie nie odzywaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Olinda napisał:

Żaden ignor. Najpierw kilka słów a w zasadzie siedem. " Nigdy więcej się do mnie nie odzywaj".

Albo spadaj ty taki i owaki🤭. Albo gdybyś miała jeszcze jakiś kubeczek kawy pod ręką to możesz np. całkiem przypadkiem pochlapać mu koszulę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Magda13 napisał:

Albo spadaj ty taki i owaki🤭. Albo gdybyś miała jeszcze jakiś kubeczek kawy pod ręką to możesz np. całkiem przypadkiem pochlapać mu koszulę 😄

a może kubkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Magda13 napisał:

Albo spadaj ty taki i owaki🤭. Albo gdybyś miała jeszcze jakiś kubeczek kawy pod ręką to możesz np. całkiem przypadkiem pochlapać mu koszulę 😄

Nie warto być cynicznym i gburowatym. Ewentualnie można takiemu opluć buty i narka.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Olinda napisał:

Nie warto być cynicznym i gburowatym. Ewentualnie można takiemu opluć buty i narka.

nasikać, nie no normy są?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

nasikać, nie no normy są?

Chciałbyś się ze mną całować teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Olinda napisał:

Żaden ignor. Najpierw kilka słów a w zasadzie siedem. " Nigdy więcej się do mnie nie odzywaj".

Nieeee, absolutnie , całkowita ignorancja😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę odpowiedz, najlepiej być sobą, nie stwarzać fanaberii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Olciaa napisał:

Nieeee, absolutnie , całkowita ignorancja😉

Ignorancja działa jak czerwona płachta na byka i to się nie sprawdza. Tylko konkretne cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Olinda napisał:

Ignorancja działa jak czerwona płachta na byka i to się nie sprawdza. Tylko konkretne cięcia.

jakie cięcia 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Olinda napisał:

Ignorancja działa jak czerwona płachta na byka i to się nie sprawdza. Tylko konkretne cięcia.

Tzn? Twoim zdaniem powinna mu powiedzieć żeby się odprd ,to dopiero dałoby mu satysfakcję , nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z mojego punktu widzenia to facet sobie dalej pogrywa😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

32 minuty temu, Olinda napisał:

Chciałbyś się ze mną całować teraz?

ja tylko tutaj odpisuje, nie znam żadnej Olindy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Olciaa napisał:

Tzn? Twoim zdaniem powinna mu powiedzieć żeby się odprd ,to dopiero dałoby mu satysfakcję , nie sądzisz?

Tak właśnie trzeba zrobić. Naucz się oddychać piaskiem wtedy nic Cię nie powstrzyma od tego czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, *Piotr* napisał:

 

ja tylko tutaj odpisuje, nie znam żadnej Olindy

Stałoby Ci się coś jakbyś sobie pobrudził usta cudzymi ustami? Raczej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×