Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mazowszanin11

Chiny zalewają powodzie, zalało m.in. Wuhan gdzie został stworzony i wypuszczony covid-19, karma wraca Chiny są karane za terror komunistycznego rządu wypuszczenie covid-19 i przeprowadzane aktualnie ludobójstwo na mniejszości Ujgurów

Polecane posty

Napisano (edytowany)

komunistyczny chiński rząd terroryzuje mniejszość Ujgurów i próbuję doprowadzić do wyeliminowania tej mniejszości etnicznej a masoński rząd światowy nie reaguje bo robią interesy z komunistycznymi chinami xi jinpinga.

Ujgurzy na wiki: wikipedia.org/wiki/Ujgurzy

ludobójstwo na Ujgurach:

polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2541432,Demograficzne-ludobojstwo-Chiny-zmuszaja-muzulmanki-do-sterylizacji-i-antykoncepcji

nczas.com/2020/07/06/46-panstw-wsparlo-polityke-represji-komunistycznych-chin-wobec-ujgurow/

wpolityce.pl/swiat/506058-trump-broni-praw-ujgurskich-wyznawcow-islamu

Powodzie w Wuhan (filmy):

youtube.com/watch?v=729lL91a_HM

youtube.com/watch?v=jCSVcAZ8iIE

youtube.com/watch?v=77Dq9HKdlDA

Edytowano przez Mazowszanin11

htt

ps:/

/youtu.be/sG0hL0S0KU4

takie tam nieporozumienia przez języki i ogółem NIBY bogatych i no... tych z niższych KAST... kto wymyśla takie bzdury o kastach i pochodzeniu? Bzdury!

Mówiło, karma się zwraca. W postaci natury również. Jak naukowcy coś wypuścili/ sklecili tam, tak, właśnie tam... no... a tamtym krzywda stać się wogole nie miała... to się wyrówna!

Ja się spotkałem z określeniem covid-19 to cow id, znakowanie bydła. Ile w tym prawdy?

7 minut temu, Argen napisał:

Ja się spotkałem z określeniem covid-19 to cow id, znakowanie bydła. Ile w tym prawdy?

Nazwa COVID-19 to skrot od "Coronavirus disease 2019".

Ujgurzy są wysyłani do obozów koncentracyjnych to są te same techniki jakie stosowały faszystowskie Niemcy czy CCCP

rp.pl/Spoleczenstwo/181219383-Chiny-Obozy-dla-Ujgurow-jak-obozy-koncentracyjne.html

32 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

htt

ps:/

/youtu.be/sG0hL0S0KU4

takie tam nieporozumienia przez języki i ogółem NIBY bogatych i no... tych z niższych KAST... kto wymyśla takie bzdury o kastach i pochodzeniu? Bzdury!

Komunistyczny rząd Chin chce wybić 11 milionową społeczność Ujgurów, bo chcą żeby te tereny na których mieszkają Ujgurzy, chcą komuniści osiedlić zwykłych chińczyków han 

34 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Mówiło, karma się zwraca. W postaci natury również. Jak naukowcy coś wypuścili/ sklecili tam, tak, właśnie tam... no... a tamtym krzywda stać się wogole nie miała... to się wyrówna!

bardzo możliwe, że powodzie to zemsta natury za covid-19 i chore nawyki chińczyków smażenia żywcem np. psów w celu ich spożycia, czy też innych zwierząt chinczycy nawet szczury żywcem gotują i jedzą oni jedzą wszystko co się rusza...

27 minut temu, Argen napisał:

istnieje taka teoria, może ziarenko prawdy w tym jest, a na pewno już covid-19 nie powstał bo jakiś chińczyk zjadł zupę z nietoperza, tylko to jest wirus który został stworzony przez człowieka w laboratorium, w Wuhan nad tym pracowali w laboratoriach.

1 minutę temu, Mazowszanin11 napisał:

Komunistyczny rząd Chin chce wybić 11 milionową społeczność Ujgurów, bo chcą żeby te tereny na których mieszkają Ujgurzy, chcą komuniści osiedlić zwykłych chińczyków han 

bardzo możliwe, że powodzie to zemsta natury za covid-19 i chore nawyki chińczyków smażenia żywcem np. psów w celu ich spożycia, czy też innych zwierząt chinczycy nawet szczury żywcem gotują i jedzą oni jedzą wszystko co się rusza...

istnieje taka teoria, może ziarenko prawdy w tym jest, a na pewno już covid-19 nie powstał bo jakiś chińczyk zjadł zupę z nietoperza, tylko to jest wirus który został stworzony przez człowieka w laboratorium, w Wuhan nad tym pracowali w laboratoriach.

Tyle tego jedli i nic się nie stalo. Wirusa można od razu w laboratorium sklecić i od razu wymyślić szczepionkę jak się ktoś zna na budowie. Oni są do porzodu z technologia przynajmniej 100 lat dalej, (przynajmniej), a zreszta... dobrze wiedza, co zrobili. Znasz budowę samochodu i potrafisz go złożyć? Tak samo mozesz go rozłożyć. Jak znasz wszystko części i co z czym. Niech nikt tam już nie kłamie! A wy się nie dajcie na to nabrać! Myśleli, ze mogą nas kłamać. Ta .

• Thanks 1

4 minuty temu, Mazowszanin11 napisał:

To nie teoria jak już dla nie tylko prawda, ze jakiś syf wypuścili.

1 minutę temu, suoviaczi napisał:

Bóg leje na Chiny 😁

Jak wyrządzają coś złego to i to otrzymają/otrzymują. Nie musieli długo czekać... 

Przed chwilą, ToiTobeznazwy napisał:

Tyle tego jedli i nic się nie stalo. Wirusa można od razu w laboratorium sklecić i od razu wymyślić szczepionkę jak się ktoś zna na budowie. Oni są do porzodu z technologia przynajmniej 100 lat dalej, (przynajmniej), a zreszta... dobrze wiedza, co zrobili. Znasz budowę samochodu i potrafisz go złożyć? Tak samo mozesz go rozłożyć. Jak znasz wszystko części i co z czym. Niech nikt tam już nie kłamie! A wy się nie dajcie na to nabrać! Myśleli, ze mogą nas kłamać. Ta .

To prawda, że mają technologię o wiele bardziej zaawansowaną niż to co nam pokazują. Nie mogą nawet tego pokazać, bo zwykły szary człowiek nie jest jeszcze na to gotowy, dla przeciętnego człowieka rozwojem technologicznym jest co roku nowy lepszy smartfon czy telewizor. Polecam poczytać o Nikoli Tesli, z jego osiągnięć do dzisiaj korzysta rząd światowy. Fun Fact Nikola Tesla ponad 100 lat temu przewidział smartfony xD

• Thanks 1

Prawda zawsze wyjdzie na jaw. Czasem po czasie. Karma wraca, nawet w postaci natury... a wiec no. Trzeba uważać. Co do tego gooowna na chodnikach. Jak wejdziesz to bądź szczęśliwy. To takie przypomnienie, ze trzeba uważać. I co nadal będą wlepiać karę za przypomnienie, aby być bardziej uważnym? Won z takimi przepisami tylko po to aby mieć zysk. Mówiło, chyba to po pijaku ktoś pisał albo się nie znał albo TAK BYŁ KTOŚ TAM CHCIWY I PAZERNY NA KASĘ, ze do psiej kuuupy nawet się przyczepił.

Przed chwilą, Mazowszanin11 napisał:

To prawda, że mają technologię o wiele bardziej zaawansowaną niż to co nam pokazują. Nie mogą nawet tego pokazać, bo zwykły szary człowiek nie jest jeszcze na to gotowy, dla przeciętnego człowieka rozwojem technologicznym jest co roku nowy lepszy smartfon czy telewizor. Polecam poczytać o Nikoli Tesli, z jego osiągnięć do dzisiaj korzysta rząd światowy. Fun Fact Nikola Tesla ponad 100 lat temu przewidział smartfony xD

Oni robią to powoli. Dlaczego. A na samym początku drożej, jak stanieje to znowu. Rozumiecie to? Biznes się kręci i maja większy hajs. Jakby wszystko było od razu to by zysku na sprzedaży nie było. 

I co? Znowu skasują i zatuszują prawdę? No mogą... robią z nami co chcą. Ale to się zwróci. Podkreślam. Zwróci. Ale i tak ludzie będą sobie to przekazywać. Róbcie skriny( jak ktoś chce i przesyłać cały czas do siebie, bo tamci to no...mogą znowu usunąć)

1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Oni robią to powoli. Dlaczego. A na samym początku drożej, jak stanieje to znowu. Rozumiecie to? Biznes się kręci i maja większy hajs. Jakby wszystko było od razu to by zysku na sprzedaży nie było. 

Dlatego nawet nie chodzi w sumie o to że ludzie jeszcze nie są gotowi żeby poznać technologię jaką rząd światowy już ma, tylko właśnie to jest biznes i elitom wystarcza taki stan jaki teraz jest, bo robią kasę plus ludzie są nieświadomi czyli lepiej dla elity gdy ludzie są nieświadomymi i potulnymi grzecznie wykonującymi rozkazy owieczkami 

2 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

I co? Znowu skasują i zatuszują prawdę? No mogą... robią z nami co chcą. Ale to się zwróci. Podkreślam. Zwróci. Ale i tak ludzie będą sobie to przekazywać. Róbcie skriny( jak ktoś chce i przesyłać cały czas do siebie, bo tamci to no...mogą znowu usunąć)

Zatuszują prawdę, tak jak to robią od tysięcy lat, niszczą niewygodną prawdę i zmieniają historię tego świata tak jak im wygodnie, ale nawet zmienioną historię 2 tysiące lat temu można odkopać i czasami całkiem przypadkiem. Aktualna historia może zostać zapomniana i zmieniona, ale nawet wtedy kiedyś ktoś odkryje co zrobiły Chiny z Ujgurami i historia zapamięta rząd Chin tak jak należy 

4 minuty temu, Mazowszanin11 napisał:

Dlatego nawet nie chodzi w sumie o to że ludzie jeszcze nie są gotowi żeby poznać technologię jaką rząd światowy już ma, tylko właśnie to jest biznes i elitom wystarcza taki stan jaki teraz jest, bo robią kasę plus ludzie są nieświadomi czyli lepiej dla elity gdy ludzie są nieświadomymi i potulnymi grzecznie wykonującymi rozkazy owieczkami 

Zamiast się rozwijać to oni budują bombki. Nie sadze ze są mądrymi ludźmi. Wogole nie są. Dla mnie wogole. Owszem znają się na ich budowie, ale nic  pozatym. Nic poza zniszczeniami i biznesem i gluupppta tam nie ma. To należy do ziemi. My tylko jej używamy. Drzewa i natura się wścieknie. Wiem to. Złe użycie naszych przyjaciół... jakbym była takim drzewem a tam zapiski jak zniszczyć kogos tam... to byś się niezłe wkurzyła na taka jednostkę/ jednostki. Wszystko co żyje ma To i To bez nazwy!

No to niezłe się wku...a te drzewka i natura jak coś im zrobią, moim przyjaciołom. Ostrzegam. Sami na siebie będą później narzekać.

4 minuty temu, .🌀, napisał:

A EteraTv policja zawinela 😕

Niestety, bardzo lubiłem oglądać jego filmy, fajny pozytywny człowiek. Podejrzewam, że zawinęli go dlatego, że pokazywał prawdę o polskich elitach celebrytów i ktoś wysoko postawiony się wkurzył i służby odwiedziły Etera. Np. Eter pięknie pokazał skąd się wziął Kuba Wojewódzki i kim był jego tatuś :) Drugą opcją jest, że za gadanie o koronawirusie służby mu zrobiły nalot. 

4 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Zamiast się rozwijać to oni budują bombki. Nie sadze ze są mądrymi ludźmi. Wogole nie są. Dla mnie wogole. Owszem znają się na ich budowie, ale nic  pozatym. Nic poza zniszczeniami i biznesem i gluupppta tam nie ma. To należy do ziemi. My tylko jej używamy. Drzewa i natura się wścieknie. Wiem to. Złe użycie naszych przyjaciół... jakbym była takim drzewem a tam zapiski jak zniszczyć kogos tam... to byś się niezłe wkurzyła na taka jednostkę/ jednostki. Wszystko co żyje ma To i To bez nazwy!

3 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

No to niezłe się wku...a te drzewka i natura jak coś im zrobią, moim przyjaciołom. Ostrzegam. Sami na siebie będą później narzekać.

Jak człowiek igra z natura, to prędzej czy później natura zabawi się z człowiekiem tak już jest.

• Thanks 1

namysłów nie mogę cię cytować bo mi ukrywa posty do ciebie nie wiem dlaczego xD Miłego zwiedzania w takim razie życzę.

9 minut temu, Mazowszanin11 napisał:

Niestety, bardzo lubiłem oglądać jego filmy, fajny pozytywny człowiek. Podejrzewam, że zawinęli go dlatego, że pokazywał prawdę o polskich elitach celebrytów i ktoś wysoko postawiony się wkurzył i służby odwiedziły Etera. Np. Eter pięknie pokazał skąd się wziął Kuba Wojewódzki i kim był jego tatuś 🙂 Drugą opcją jest, że za gadanie o koronawirusie służby mu zrobiły nalot. 

Nie sadzilem Tosziro ze bedziesz przebudzonym. Swiat jest taki jak byl pokazany w filmie matriks

• Like 1

10 minut temu, Mazowszanin11 napisał:

Niestety, bardzo lubiłem oglądać jego filmy, fajny pozytywny człowiek. Podejrzewam, że zawinęli go dlatego, że pokazywał prawdę o polskich elitach celebrytów i ktoś wysoko postawiony się wkurzył i służby odwiedziły Etera. Np. Eter pięknie pokazał skąd się wziął Kuba Wojewódzki i kim był jego tatuś 🙂 Drugą opcją jest, że za gadanie o koronawirusie służby mu zrobiły nalot. 

Ale eter przesadzal. Stwierdzil ze JKM i J zagurski to zydzi ktorzy chca niszczyc polske. Eter to schizofrenik. 

Przed chwilą, .🌀, napisał:

Nie sadzilem Tosziro ze bedziesz przebudzonym. Swiat jest taki jak byl pokazany w filmie matriks

Pamiętam jak za dzieciaka oglądałem Matrixa w telewizji i wtedy to był dla mnie film typu: goście w śmiesznych płaszczach latają i robią pif paf i bawią się w bruce'a lee a niedawno obejrzałem trylogię Matrixa i jak zobaczyłem te wszystkie nawiązania który jako dziecko nie mogłem dostrzec... ten film ma dwie strony medalu, jedna dla nieświadomych gojów i druga dla tych którzy widzą więcej 

4 minuty temu, .🌀, napisał:

Ale eter przesadzal. Stwierdzil ze JKM i J zagurski to zydzi ktorzy chca niszczyc polske. Eter to schizofrenik. 

Może czasami zdarzyło mu się przesadzić, co do Korwina nie wiem teoretycznie Korwin może mieć korzenie żydowskie, ale nawet jeśli to on w planie nie miał niszczenia Polski, a Zagórski to jego środowisko alternatywne chyba teraz bierze z dużym dystansem bo podobno zaczął się zajmować głupotami na które nie ma żadnych dowodów, sam osobiście nie śledzę za bardzo jego poczynań.

A co ja mogę sądzić o twojej wycieczce? :D Chyba fajnie że sobie pozwiedzałeś xD

ciekawe tylko dlaczego w żadnej telewizji o tym nie mówią co się dzieję w Chinach 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować