Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JackDaniels

szukam mężczyzny

Polecane posty

Szukam faceta , który chciałby pieścić i seksować sie z moją żoną w mojej biernej obecmości jak obserwatora. Spotkanie planowane w końcu sierpnia. Chętnych proszę o wiadomość na mail : mid123@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, JackDaniels napisał:

Szukam faceta , który chciałby pieścić i seksować sie z moją żoną w mojej biernej obecmości jak obserwatora. Spotkanie planowane w końcu sierpnia. Chętnych proszę o wiadomość na mail : mid123@tlen.pl

hm.... nieziemski nabór na bull'a ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, JackDaniels napisał:

Szukam faceta , który chciałby pieścić i seksować sie z moją żoną w mojej biernej obecmości jak obserwatora. Spotkanie planowane w końcu sierpnia. Chętnych proszę o wiadomość na mail : mid123@tlen.pl

Ty jej nie chcesz a inym chcesz wcisnąć.

Każdy jakiś błąd w życiu popełnił ale nie każdy musi z nim sypiać.

  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

A ja nie mógłbym być obserwatorem, jak Ty ją będziesz????

Mnie zawsze w relacji cuckold ciekawi czy rogacz tylko patrzy, czy wyjmuje członka i masturbuje się. A może hotka decyduje, co mu wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

O tak ...cuckold to jest to

Tutaj przedstawiona jest akurat inna sytuacja 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ddt60 napisał:

A to?

Te twarze mężczyzn są naprawdę upiorne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Te twarze mężczyzn są naprawdę upiorne...

Dla mnie cuckold jest w jakimś sensie upokarzajacy i upiorny. Być może autor tych rysunków miał podobne odczucia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Onkosfera napisał:

Te twarze mężczyzn są naprawdę upiorne...

Ale czy twarze są tu najważniejsze? 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcin40 napisał:

Ale czy twarze są tu najważniejsze? 😆

Wiesz... no jednak trochę są. Inaczej moglyby być po prostu dwa dilda.😁Różnej wielkości i koloru. Poza tym, kurde ten rysunek jest naprawde kiepskiej jakości, jak na profesjonalną ilustrację😏

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Onkosfera napisał:

Wiesz... no jednak trochę są. Inaczej moglyby być po prostu dwa dilda.😁Różnej wielkości i koloru. Poza tym, kurde ten rysunek jest naprawde kiepskiej jakości, jak na profesjonalną ilustrację😏

Nic nie zastąpi dwóch żywych ptaszków 😆😆😉

Czy ja wiem czy taka profesjonalna 😆

To do jakiejs publikacji naukowej była? 😆

Ja obstawiam jednak, że taki styl rysunku autora. W sztuce współczesnej juz nawet nie chodzi o estetyke a o to by się czyms wyróżnić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Otóż to, wyróżnić! A ten rysunek wygląda jakby go uczeń III klasy podstawówki namalował w paint'cie. 😌

No to bądź w końcu sobą i namaluj to zdecydowanie lepiej 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Marcin40 napisał:

Nic nie zastąpi dwóch żywych ptaszków 😆😆😉

 

jeden - bulla - bo ptaszek rogacza jest w klatce i nie ma prawa z niego korzystać tylko patrzeć. Hotka uprawia seks tylko z bullem - na tym polega chyba cuckold. Chodzi o upokorzenie i upodlenie rogacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, ddt60 napisał:

jeden - bulla - bo ptaszek rogacza jest w klatce i nie ma prawa z niego korzystać tylko patrzeć. Hotka uprawia seks tylko z bullem - na tym polega chyba cuckold. Chodzi o upokorzenie i upodlenie rogacza

Dokladnie.

Uważam, że o takiej zabawie musi mezyć facet który albo czuje się naprawdę kiepski w łóżku, albo taki, który już wszystko przeżył i szuka teraz nowych, perwersyjnych doznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalam kiedyś artykulik biograficzny o pisarzu DH Lawrence, że on miał żonę, taką hotke. Raz, aby zrobić mu na złość, Frieda przepłynela przez rzeczkę (on nie umiał pływać) i na jego oczach uprawiała seks z drwalem pracujacym na drugim brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Onkosfera napisał:

Czytalam kiedyś artykulik biograficzny o pisarzu DH Lawrence, że on miał żonę, taką hotke. Raz, aby zrobić mu na złość, Frieda przepłynela przez rzeczkę (on nie umiał pływać) i na jego oczach uprawiała seks z drwalem pracujacym na drugim brzegu.

istota cuckold chyba polega na upokorzeniu i poniżeniu. Mężczyzna musi być tak uległy, że akceptuje to wszystko i  patrzy. Uczestniczy biernie przyglądając się w seksie hotki z bullem. Często musi też sam powstrzymywać się przed seksem w ogóle (bywa, że członek zamykany jest w klatce czyli pasie cnoty a hotka jest keyholderem) . Formą upokorzenia czasami ma też być konieczność wylizania spermy obcego mężczyzny wypływającej z pochwy hotki oraz sprzątanie pokoju po seksie z obcym mężczyzną. Z tego, co czytałem na forach angielskojęzycznych bywa, że wiąże się to też z innymi praktykami sado-macho - czyli rogacz jest związywany, zamykany do klatki lub traktowany jako "human toilet" - hotka i bull oddają na niego mocz, w skrajnych przypadkach nawet kał. Nierzadko jest bity, poniżany słownie. Co ciekawe są tacy mężczyźni, którzy z własnej woli, bez przymusu godzą się na takie praktyki. Zdarza się też, że rogacz akceptuje to, że żona-hotka zostanie zapłodniona spermą bulla i dziecko będzie bulla (bywa, że małżeństwo jest białe a bull czarnoskóry, więc urodzi się dziecko rasy mieszanej) - nazywa się to "bull wife breeding", najczęściej jednak jest to zabawa (sperma dostaje się do pochwy hotki ale ona jest zabezpieczona środkami antykoncepcyjnymi). Sam do końca nie umiem zrozumieć postaw takich mężczyzn (a także kobiet) ale wygląda, że to się jednak w niektórych parach dzieje na prawdę.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ddt60 napisał:

istota cuckold chyba polega na upokorzeniu i poniżeniu. Mężczyzna musi być tak uległy, że akceptuje to wszystko i  patrzy. Uczestniczy biernie przyglądając się w seksie hotki z bullem. Często musi też sam powstrzymywać się przed seksem w ogóle (bywa, że członek zamykany jest w klatce czyli pasie cnoty a hotka jest keyholderem) . Formą upokorzenia czasami ma też być konieczność wylizania spermy obcego mężczyzny wypływającej z pochwy hotki oraz sprzątanie pokoju po seksie z obcym mężczyzną. Z tego, co czytałem na forach angielskojęzycznych bywa, że wiąże się to też z innymi praktykami sado-macho - czyli rogacz jest związywany, zamykany do klatki lub traktowany jako "human toilet" - hotka i bull oddają na niego mocz, w skrajnych przypadkach nawet kał. Nierzadko jest bity, poniżany słownie. Co ciekawe są tacy mężczyźni, którzy z własnej woli, bez przymusu godzą się na takie praktyki. Zdarza się też, że rogacz akceptuje to, że żona-hotka zostanie zapłodniona spermą bulla i dziecko będzie bulla (bywa, że małżeństwo jest białe a bull czarnoskóry, więc urodzi się dziecko rasy mieszanej) - nazywa się to "bull wife breeding", najczęściej jednak jest to zabawa (sperma dostaje się do pochwy hotki ale ona jest zabezpieczona środkami antykoncepcyjnymi). Sam do końca nie umiem zrozumieć postaw takich mężczyzn (a także kobiet) ale wygląda, że to się jednak w niektórych parach dzieje na prawdę.

Cóż, gra łóżkowa, jak inne. Tyle, że jest o tyle dziwna, że choć wiadomo, że swiat seksu i podniecenia to jednocześnie swiat szalonych fantazji, to jednak zazwyczaj nie przenikają one do naszego normalnego życia, ale zostają za zamknietymi drzwiami sypialni (metaforycznej). Tymczasem jeśli kobieta rodzi dziecko bulla (zwlaszcza czarnoskorego), to jest wypuszczanie tych fantazji na światło dzienne i realny wpływ na resztę życia pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, JackDaniels napisał:

.......trzeba coś takiego przezyć żeby miec o tym stuprocentowe pojęcie

 

to niewątpliwie nie dla mnie ale z uwagi na dość duże zainteresowanie poczytałem na ten temat w tym relacje innych. Wydaje się jednak, że trzeba rozróżnić sytuację, kiedy kobieta jest uległa a mąż udostępnia ją jak alfons innym i sam wybiera mężczyzn - czasami robi nawet z własnej żony prostytutkę i bierze za to kasę. W tym przypadku mężczyzna chwali się innym, że ma taką żonę i okazyjnie ją udostępnia innym aby też zaznali troszkę "tego miodu". Natomiast jednak prawdziwa relacja cuckold to głównie taka, gdy jest trzech aktorów - wyzwolona hotka, rogacz oraz bull. Same nazwy wskazują, że osobami dominującymi w tej relacji jest hotka i bull a rogacz jest uległy. Odpada z zawodów bo jest słaby ale tak bardzo kocha żonę - hotkę, że godzi się na takie upokorzenia. Owszem, hotka może kazać mu wybrać bulla ale to ona ostatecznie decyduje czy ten bull jej odpowiada. W skrajnych sytuacjach także hotka może zdecydować, że zamiast jej mąż rogacz zapłodni ją bull. W reddit na forach poświęconych cuckold zdarzają się takie sytuacje. Oczywiście rogacz czasami będzie sobie tłumaczył , że to on panuje nad sytuacją i wszystko to z jego inicjatywy ale cwana hotka i tak wywiedzie go w pole i nawet jak na początku relacji tak jest po czasie bardzo często rogacz musi uznać dominacje hotki i pogodzić się z tym, że ona jest dysponentem własnego ciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×