Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anika87

Wrześniowe mamusie

Polecane posty

Czy są tu jakieś przyszłe wrześniowe mamusie? Na którego macie termin? Chłopiec dziewczynka? Macie już wybrane imię? Bo ja kompletnie nie mogę znaleźć dla córeczki tego jedynego wyjątkowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja ma termin na wrzesień i chyba tylko ja😳🙈 bo kiedyś sama założyłam temat, ale nikt nie odpisał 🤔

ciesze się ze chociaz jedna jest👍
mam termin na 4 września, u nas będzie 3 dziewczynka, co do imienia to niby mamy ale nie jestem Na 100% pewna.

u nas ma być Mia... chyba ze jeszcze zmienię do porodu zdanie, maz dał mi wolna rękę, on wybierał imię dla 2 córki a ja dla pierwszej i wtedy imię miałam wybrane i nie było problemu 🤷‍♀️
teraz wybór jest trudniejszy, bo mieszkamy w Niemczech i chciałabym żeby imię było międzynarodowe...🤔

a ty ?? Napisz coś o sobie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Milkyway38 napisał:

Hej ja ma termin na wrzesień i chyba tylko ja😳🙈 bo kiedyś sama założyłam temat, ale nikt nie odpisał 🤔

ciesze się ze chociaz jedna jest👍
mam termin na 4 września, u nas będzie 3 dziewczynka, co do imienia to niby mamy ale nie jestem Na 100% pewna.

u nas ma być Mia... chyba ze jeszcze zmienię do porodu zdanie, maz dał mi wolna rękę, on wybierał imię dla 2 córki a ja dla pierwszej i wtedy imię miałam wybrane i nie było problemu 🤷‍♀️
teraz wybór jest trudniejszy, bo mieszkamy w Niemczech i chciałabym żeby imię było międzynarodowe...🤔

a ty ?? Napisz coś o sobie😊

Hej super ze jesteśmy chociaż dwie 😉 według miesiączki mam termin na 22 września a wg usg na 15 września 😁 u nas też tak jak pisałam wyżej będzie to druga dziewczynka z tym że mamy też dwóch chłopaków. I mam to samo co ty, wolna rękę z imieniem a nie mogę się zdecydować. Myślałam nad Laurą, Inga, Kająa i jeszcze nad Nastią ale partner mówi że Nastia już zbyt wymyślna. Od początku ciąży przewinęło mi się już tyle imion ale żadne mnie nie uchwyciło. Też myślałam żeby imię było międzynarodowe. To najlepiej chyba Laura albo Kaja. A jak w Niemczech z Ingami? Są tam jakieś Ingi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ingi nie znam żadnej ale Laura bardzo piękne imię a Nastia to skrót tutaj od Anastazji 😊
napewno coś wybierzesz, masz trochę czasu jeszcze👍 U mnie jest jeszcze imię Isabella albo Antonia w zanadrzu, ale tak jak mówię na 100% decyzja nie jest podjęta 🤷‍♀️ Z rodzina nawet nie rozmawiam na ten temat, bo każdy ma inne propozycje😏muszę sama podjąć decyzje mam jeszcze pare tygodni....


macie spora rodzinkę 😊 fajnie ze masz chłopców i dziewczynkę już ... a jak wyprawka u ciebie?? Gotowa?? My dzisiaj łóżeczko składamy dla malutkiej i czekam jeszcze na komodę z przewijakiem ... a tak to już prawie wszystko mamy😅 dobrze się czujesz??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Milkyway38 napisał:

Ingi nie znam żadnej ale Laura bardzo piękne imię a Nastia to skrót tutaj od Anastazji 😊
napewno coś wybierzesz, masz trochę czasu jeszcze👍 U mnie jest jeszcze imię Isabella albo Antonia w zanadrzu, ale tak jak mówię na 100% decyzja nie jest podjęta 🤷‍♀️ Z rodzina nawet nie rozmawiam na ten temat, bo każdy ma inne propozycje😏muszę sama podjąć decyzje mam jeszcze pare tygodni....


macie spora rodzinkę 😊 fajnie ze masz chłopców i dziewczynkę już ... a jak wyprawka u ciebie?? Gotowa?? My dzisiaj łóżeczko składamy dla malutkiej i czekam jeszcze na komodę z przewijakiem ... a tak to już prawie wszystko mamy😅 dobrze się czujesz??? 

A ja się nawet rodzinki nie pytam bo każdy to ma zupełnie inny gust. Chyba jak urodzę i zobaczę małą to dopiero poznam imię. Z wyprawki to jeszcze nie mam nic chyba zacznę szykować pod koniec sierpnia. Mam tylko ubranka po starszej córeczce bo różnica między nimi to 2 latka. A tak to muszę wszystko nowe kupić łóżeczko wózek itd. A jak Twoje starsze córeczki mają na imię?... A co do samopoczucia to ostatnio ciągle jestem zmęczona i senna. A jakieś 2 tyg temu byłam pełna energii. Jeszcze 2 miesiące. A jak ty się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Anika😊 Jak tam samopoczucie?? Właśnie się położyłam, bo od rana coś robię i końca nie widac... powiem ci ze jak się narobie to muszę się położyć z nogami w gorze, bo mnie plecy i nogi bolą🙄 dobrze ze takich upałów nie ma bo nie wiem, chyba wiedziałabym w piwnicy 😅 u mnie już 34 tydzień i te ostatnie tygodnie są mega ciężkie... następna wizytę mam w poniedziałek- teraz co 2 tygodnie... w nocy ciezko mi zasnąć, budzę się na siku pare razy i gorąco mi strasznie, ze śpię bez kołdry tylko z moja poduszka do karmienia😬

moje córki maja na imię Wiktoria i Gabrysia a twoje dzieciaczki??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam dokładnie te wszystkie objawy co ty. Nie mogę spać w nocy raz przez to że jest mi już niewygodnie a dwa że ciągle wstaje na siku. No i właśnie leżę nogami w górze, przeszłam 3 ciążę i przy żadnej nie miałam żylaków aż do teraz. Pogoda też mnie cieszy, upały w czasie ciąży to najgorsze co może być. Moja córcia to Nela 😊 Wiktoria piękne imię, bardzo mi się podoba. Ale chcę jakieś krótkie imię że względu na Nele, natomiast na drugie natomiast na drugie na pewno będzie właśnie Wiktoria 😊 jejku jeszcze 2 miesiące nie przespanych nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2020 o 16:16, Milkyway38 napisał:

Hej Anika😊 Jak tam samopoczucie?? Właśnie się położyłam, bo od rana coś robię i końca nie widac... powiem ci ze jak się narobie to muszę się położyć z nogami w gorze, bo mnie plecy i nogi bolą🙄 dobrze ze takich upałów nie ma bo nie wiem, chyba wiedziałabym w piwnicy 😅 u mnie już 34 tydzień i te ostatnie tygodnie są mega ciężkie... następna wizytę mam w poniedziałek- teraz co 2 tygodnie... w nocy ciezko mi zasnąć, budzę się na siku pare razy i gorąco mi strasznie, ze śpię bez kołdry tylko z moja poduszka do karmienia😬

moje córki maja na imię Wiktoria i Gabrysia a twoje dzieciaczki??? 

Hej jak się czujesz? Dzieje się coś już u ciebie? Masz jakieś wczesne objawy nadchodzącego porodu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej niestety ja jeszcze w dwupaku😊

mala nie chce wyjść, dzisiaj jest 40+3 i wyczekuje jakiś oznak porodu...

chodze teraz co 2 dzień na KTG, mała wazy ok 3.500kg, czop powoli już odchodzi, rozwarcie mam na 2 cm takze mysle ze do końca tygodnia coś się ruszy😊 a ty jak tak samopoczucie???

udzielam się na październikowych to zaglądaj tam😜 na kiedy mas termin??

imie już masz??? Czy dalej niezdecydowana jesteś ?? U nas będzie Mia🥰 zdecydowane Już , mężowi się podoba chociaz dzieci Chciały Antosie... no ale ja wybrałam ostatecznie😊 dziadkom się nie podoba bo takie niepolskie ale mam to gdzies😜 teraz siedzą pod telefonem i czekają kiedy pojawi się mala😁👶 ehh te ostatnie dni są najgorsze, 2 rzeczy tylko na mnie pasują, przytyłam już 17 kg i ledwo chodze😒 no ale najwazniejsze ze malutka jestzdrowa🤰🏻Odzywaj się ci tam u ciebie??? Torba już spakowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Milkyway38 napisał:

Hej niestety ja jeszcze w dwupaku😊

mala nie chce wyjść, dzisiaj jest 40+3 i wyczekuje jakiś oznak porodu...

chodze teraz co 2 dzień na KTG, mała wazy ok 3.500kg, czop powoli już odchodzi, rozwarcie mam na 2 cm takze mysle ze do końca tygodnia coś się ruszy😊 a ty jak tak samopoczucie???

udzielam się na październikowych to zaglądaj tam😜 na kiedy mas termin??

imie już masz??? Czy dalej niezdecydowana jesteś ?? U nas będzie Mia🥰 zdecydowane Już , mężowi się podoba chociaz dzieci Chciały Antosie... no ale ja wybrałam ostatecznie😊 dziadkom się nie podoba bo takie niepolskie ale mam to gdzies😜 teraz siedzą pod telefonem i czekają kiedy pojawi się mala😁👶 ehh te ostatnie dni są najgorsze, 2 rzeczy tylko na mnie pasują, przytyłam już 17 kg i ledwo chodze😒 no ale najwazniejsze ze malutka jestzdrowa🤰🏻Odzywaj się ci tam u ciebie??? Torba już spakowana??

Ooo jak czop ci odchodzi to rzeczywiście lada dzień urodzisz. Drugie dziecko urodziłam w dzień wypadnięcia czopa. Teraz póki co tonę w upławach 😄 czasem czuje takie rwanie w dół brzucha no ale u mnie jest jeszcze czas bo termin mam na 22 września. Jutro kończę 38 tydzień. Imienia wciąż nie mam. Myślę że jak urodzę to imię samo się wybierze. A co do imienia Mia to tak jak mi się kiedyś nie podobało tak teraz mi się podoba 👍😍 torbę już mam spakowana i też praktycznie nie mam już co ubrać 😭😂 jak wychodzę z domu to tylko w ...enkach bo tylko ...enki zakrywające mi brzuch 😂 daj znać jakie masz oznaki porodu. A mała mocno ci się rusza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To urodzisz niedlugo Po mnie😊 

dzisiaj zahaczyłam jeszcze po drodze ze sklepu po jakaś koszulkę i sweter taki luzniejszy😁 oczywiscie oversize, u nas chlodno ostatnio To chodze slbo w dresach Albo w leginsach ( chociaz ich nie Lubie) Powiem Ci Ze u mnie każdy porod jest inny🤔

przy pierwszej córce w nocy odeszły mi wody i zaczęły się bóle, u drugiej miałam tylko bóle - pęcherz płodowy przebili mi przed partymi już a teraz ten czop sluzowy, gdzie wczesniej tego nie miałam ... ale każdy porod po terminie 5-6 dni, takze mam jeszcze chwile.. tu czekają 10 dni, jak dalej nic to idę na wywołanie 😒chociaz wole urodzić spontanicznie😏

będę dawać znac, w środę mam znowu wizytę..To się odezwę co tam u nas...malutka od paru dni rusza się rzeczywiście mniej ale to ponoć przed porodem normalne 🤰🏻 To z imieniem rzeczywiście masz problem, wybierzesz jej coś w szpitalu😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Milkyway38 napisał:

To urodzisz niedlugo Po mnie😊 

dzisiaj zahaczyłam jeszcze po drodze ze sklepu po jakaś koszulkę i sweter taki luzniejszy😁 oczywiscie oversize, u nas chlodno ostatnio To chodze slbo w dresach Albo w leginsach ( chociaz ich nie Lubie) Powiem Ci Ze u mnie każdy porod jest inny🤔

przy pierwszej córce w nocy odeszły mi wody i zaczęły się bóle, u drugiej miałam tylko bóle - pęcherz płodowy przebili mi przed partymi już a teraz ten czop sluzowy, gdzie wczesniej tego nie miałam ... ale każdy porod po terminie 5-6 dni, takze mam jeszcze chwile.. tu czekają 10 dni, jak dalej nic to idę na wywołanie 😒chociaz wole urodzić spontanicznie😏

będę dawać znac, w środę mam znowu wizytę..To się odezwę co tam u nas...malutka od paru dni rusza się rzeczywiście mniej ale to ponoć przed porodem normalne 🤰🏻 To z imieniem rzeczywiście masz problem, wybierzesz jej coś w szpitalu😊

To na wywołanie idziesz jakby co 14 września? Będę trzymać kciuki żeby poród sam się zaczął... Co do pogody to u nas też już niezaciekawie ale w nic innego się nie mieszczę niż ...enki 😭 chociaż póki co przytyłam 8kg. Daj jutro znać co powiedział lekarz i pisz na bieżąco czy masz jakieś nowe objawy i jak się czujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×