Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 godziny temu, Molta napisał:

Nie mówiąc o prostych życiowych sprawach, nie słuchałam ostatniego podcastu do końca  ale ludzie jej tłumnie w komentarzach tłumaczyli, jak wygląda książeczka czynszowa????

Ile lat ma Justyna?

10 godzin temu, Nieznam napisał:

A co myślicie o Jaśmin? Z tego co widzę, ma mnóstwo zagorzałych fanów. W weekend na swojej grupie wrzuciła info, że będzie nowy odcinek i oczywiście się nie pojawił bez słowa wyjaśnienia. Z tego co widzę, że są pojedyncze jednostki mające z tym problem. Bo kurde, babka coś ogłasza, po czym pisze "jak będzie to będzie", robi z siebie taką divę. Psychofani cisza to się, że ich idolka cokolwiek do nich pisze. Tylko czy takie pseudo-interakcja ma sens?

Uwielbiam. Jak dla mnie najlepsze "podcasty" o tematyce kryminalnej. Grupy nie śledzę, więc nie wiem co tam się dzieje. Wiem za to, że Jaśmin ma swoje życie i absorbującą pracę, a youtube traktuje mocno dorywczo. Więc niczego nie oczekuję i po prostu cieszę się jak coś wrzuci.

Wolę raz na pół roku dostać dobry materiał, niż co tydzień jakieś popłuczyny zrobione po łebkach. 

• Like 1
  • Thanks 4

4 godziny temu, Szambonurek napisał:

Ile lat ma Justyna?

Chyba 34

5 godzin temu, lang napisał:

Uwielbiam. Jak dla mnie najlepsze "podcasty" o tematyce kryminalnej. Grupy nie śledzę, więc nie wiem co tam się dzieje. Wiem za to, że Jaśmin ma swoje życie i absorbującą pracę, a youtube traktuje mocno dorywczo. Więc niczego nie oczekuję i po prostu cieszę się jak coś wrzuci.

Wolę raz na pół roku dostać dobry materiał, niż co tydzień jakieś popłuczyny zrobione po łebkach. 

Według mnie Jaśmin to niekwestionowana królowa polskiego true crime. Ja akurat wolę sprawy z Ameryki, mają w sobie coś tajemniczego, od razu wyobrażam sobie te niezamieszkane tereny, autostrady ciągnące się setkami kilometrów. Polskie sprawy też są ciekawe, ale nie wszystkie, np. sprawa Briana omawiana niedawno przez Justynę nie zainteresowała mnie. Ludzka tragedia i smutne wydarzenia, ale nie jest to fascynujące w formie podkastu. Wolę sprawy nie z Polski, bo ich nie znam, nigdy o nich nie słyszałam, jak przypadki poruszane w Kryminalnej Skanydnawii czy Wschodnich Zbrodniach. Poszerza to moją wiedzę o świecie.

Jaśmin nie opowiada o swoim prywatnym życiu, nie narzeka w socjal mediach, nie dzieli się informacjami o swoim życiu rodzinnym. Jeśli wpuści się obcych ludzi za daleko za próg swojego życia prywatnego, to oni zaczynają wymagać coraz więcej i traci się ten autorytet. Paradoksalnie, im więcej pokazuje się prywaty, tym więcej traci się zaufania i autorytetu. Takie moje zdanie. Poza tym, biorąc pod uwage tematykę, to jest nawet niebezpieczne. Mało to zwyrodnialców?

Poza tym, Jaśmin ma po prostu tę charyzmę 🙂

• Like 9
  • Thanks 1

2 godziny temu, Etażerka napisał:

Według mnie Jaśmin to niekwestionowana królowa polskiego true crime. Ja akurat wolę sprawy z Ameryki, mają w sobie coś tajemniczego, od razu wyobrażam sobie te niezamieszkane tereny, autostrady ciągnące się setkami kilometrów. Polskie sprawy też są ciekawe, ale nie wszystkie, np. sprawa Briana omawiana niedawno przez Justynę nie zainteresowała mnie. Ludzka tragedia i smutne wydarzenia, ale nie jest to fascynujące w formie podkastu. Wolę sprawy nie z Polski, bo ich nie znam, nigdy o nich nie słyszałam, jak przypadki poruszane w Kryminalnej Skanydnawii czy Wschodnich Zbrodniach. Poszerza to moją wiedzę o świecie.

Jaśmin nie opowiada o swoim prywatnym życiu, nie narzeka w socjal mediach, nie dzieli się informacjami o swoim życiu rodzinnym. Jeśli wpuści się obcych ludzi za daleko za próg swojego życia prywatnego, to oni zaczynają wymagać coraz więcej i traci się ten autorytet. Paradoksalnie, im więcej pokazuje się prywaty, tym więcej traci się zaufania i autorytetu. Takie moje zdanie. Poza tym, biorąc pod uwage tematykę, to jest nawet niebezpieczne. Mało to zwyrodnialców?

Poza tym, Jaśmin ma po prostu tę charyzmę 🙂

Właśnie to mi się podoba gdy podcaster nie robi za dużo prywaty albo nie robi jej wcale. Wtedy dla mnie to jest profesjonalizm

15 minut temu, Molta napisał:

Właśnie to mi się podoba gdy podcaster nie robi za dużo prywaty albo nie robi jej wcale. Wtedy dla mnie to jest profesjonalizm

Nie bez powodu najmniej szanowane osoby na yt to twórcy daily vlogów, w których pokazują wszystko.

• Like 1

7 minut temu, Etażerka napisał:

Nie bez powodu najmniej szanowane osoby na yt to twórcy daily vlogów, w których pokazują wszystko.

Oczywiście.

Ej, a ja właśnie fenomenu Jaśmin do końca nie czuję. Charyzmy nie można jej odnówić, ale przesłuchałam 1,5 odcinka i dla mnie brakuje tu suspensu, klimatu, takiego jak u Justyny. Opowiada bardziej tak luźno, spoiluje zakończenie od razu na początku, nie udało minsię przesłuchać ciągiem, bo jakoś mnie nie porywają te historie. Sprawia wrażenie fajnej babki, ale na razie jej sposób opowiadania mnie nie porwał. 
Jaki jest Wasz ulubiony jej odcinek? Może muszę trafić na jakiś ciekawszy.

5 minut temu, Goldgold napisał:

Ej, a ja właśnie fenomenu Jaśmin do końca nie czuję. Charyzmy nie można jej odnówić, ale przesłuchałam 1,5 odcinka i dla mnie brakuje tu suspensu, klimatu, takiego jak u Justyny. Opowiada bardziej tak luźno, spoiluje zakończenie od razu na początku, nie udało minsię przesłuchać ciągiem, bo jakoś mnie nie porywają te historie. Sprawia wrażenie fajnej babki, ale na razie jej sposób opowiadania mnie nie porwał. 

Ja najbardziej lubię odcinek o Natashy Kampusch, Tania Head i dzieci z Kurim. 

• Like 1

14 minut temu, Goldgold napisał:

Przyjaźń Skylar Neese, Sprawa o kryptonimie Skóra.

Ja szczerze powiem ze bardzo lubię jaśmin. Ale słucham tylko jej podkastow kryminalnych. Inne mnie nie interesują. Moje ukochane filmy to ten o Arisas i o Neese. Ten ostatni mi nie przypadł do gustU. Ale ogólnie lubię 🙂

• Like 1

1 minutę temu, xyz12333 napisał:

Mój ulubiony to o Jodi Arias

Widziałaś przesłuchanie Arias z aresztu? Pewna siebie cwaniara i intrygantka

Przed chwilą, Chitza napisał:

Widziałaś przesłuchanie Arias z aresztu? Pewna siebie cwaniara i intrygantka

tak, "najlepszy" moment kiedy policjant pokazuje jej zdjęcia na których ją widać a ona dalej twierdziła, że to nie ona 😄

Ogólnie oglądałam na youtubie jakieś fragmenty z rozpraw no i faktycznie niezła intrygantka, zmienia zdanie w 2 sekundy w zależności od tego co działa na jej korzyść ;D

2 godziny temu, xyz12333 napisał:

tak, "najlepszy" moment kiedy policjant pokazuje jej zdjęcia na których ją widać a ona dalej twierdziła, że to nie ona 😄

Ogólnie oglądałam na youtubie jakieś fragmenty z rozpraw no i faktycznie niezła intrygantka, zmienia zdanie w 2 sekundy w zależności od tego co działa na jej korzyść ;D

Jak widziałam zdjęcia zwłok Travisa to stwierdzam ze trzeba mieć niezłe jaja żeby go tak zasztyletować nożem i jeszcze mu w glowe strzelić. Jak widziałam jego zwłoki to byłam w szoku. Dobrze wiedziała ze zostawia go w cieplej temperaturze co przyczyniło się do szybszego gnicia ciała. Hitem było to jak na komisariacie śpiewała i stawała na głowie 😄 je.bn.i.ęta 😄

5 godzin temu, Chitza napisał:

Jak widziałam zdjęcia zwłok Travisa to stwierdzam ze trzeba mieć niezłe jaja żeby go tak zasztyletować nożem i jeszcze mu w glowe strzelić. Jak widziałam jego zwłoki to byłam w szoku. Dobrze wiedziała ze zostawia go w cieplej temperaturze co przyczyniło się do szybszego gnicia ciała. Hitem było to jak na komisariacie śpiewała i stawała na głowie 😄 je.bn.i.ęta 😄

Też widziałam niestety. Plus na tym komisariacie miałam wrażenie, że ona próbuje flirtować z tym policjantem 😄

12 godzin temu, Goldgold napisał:

Przyjaciółki Sklyar Neese, Sprawa Tary Calico, Dziewczyny zaginione w Panamie (po tym serio nie mogłam spać), Wilkołak i rodzina Richardson, Namiot nr 8.

• Like 4

12 godzin temu, Goldgold napisał:

Też nie jest tak, że wszyscy muszą uwielbiać Jaśmin. Różne są gusta 😉

Dnia 16.07.2020 o 23:14, Kwiatekszmatek napisał:

Hej. Jakie kanały o tematyce kryminalnej polecacie? Interesują mnie polski sprawy. Na razie słucham Justyny Mazur, ale już przesluchalam wszystkie podcasty.

KrymiLand polecam ciekawa narracja i sprawy, o których osobiście nie słyszałam. 

Z nowych kanałów polecam Ostatnia sprawa podcast jest na yt. A z tych popularnych to Jaśmin - dla mnie nr 1, Aga Rojek i No nie gadaj. 

Moje nowe odkrycie to True Crime Story. Największy plus za nieoklepane sprawy. Znacie ten kanał?

Napisano (edytowany)

Ktos z was sledzil watek o Iwonie Wieczorek na gp24? Dlugo byl zablokowany, a teraz zniknal?

Edytowano przez Wpadłam na chwilę

Noo Jaśmin jest super, najbardziej ją lubię, a jej długie materiały wcale mi się nie dłużą. 

• Thanks 1

Dnia 16.09.2020 o 12:24, Wpadłam na chwilę napisał:

Ktos z was sledzil watek o Iwonie Wieczorek na gp24? Dlugo byl zablokowany, a teraz zniknal?

Ja podczytywalam ale bez wypowiadania się ale ja w ogóle teraz nie mogę znaleźć forum gp24, wiesz gdzie w nie wejść?? Wpisuje w Google forum gp24 i pokazuje mi niby adres ale jak tam klikam to mnie odsyła do normalnej strony gazety 

5 godzin temu, Molta napisał:

Ja podczytywalam ale bez wypowiadania się ale ja w ogóle teraz nie mogę znaleźć forum gp24, wiesz gdzie w nie wejść?? Wpisuje w Google forum gp24 i pokazuje mi niby adres ale jak tam klikam to mnie odsyła do normalnej strony gazety 

No wlasnie wyglada, jakby zniknelo wszystko 😞

Dnia 7.09.2020 o 22:41, Nieznam napisał:

A co myślicie o Jaśmin? Z tego co widzę, ma mnóstwo zagorzałych fanów. W weekend na swojej grupie wrzuciła info, że będzie nowy odcinek i oczywiście się nie pojawił bez słowa wyjaśnienia. Z tego co widzę, że są pojedyncze jednostki mające z tym problem. Bo kurde, babka coś ogłasza, po czym pisze "jak będzie to będzie", robi z siebie taką divę. Psychofani cisza to się, że ich idolka cokolwiek do nich pisze. Tylko czy takie pseudo-interakcja ma sens?

Ona nie utrzymuje się z jutuba więc równie dobrze mogły dojść jej jakieś niespodziewane obowiązki w pracy bądź cokolwiek innego co miało priorytet przed yt. Osoby, które się cieszą że coś napisała/wrzuciła to nie psychofani a po prostu zwykli ludzie którzy rozumieją, że podkaster ma własne życie i nie oczekują od niego dostępności i interakcji 24/7 🤦‍♀️

Dla mnie Jaśmin może dodawać jeden podcast na pół roku bo one są solidnie opracowane, to wymaga czasu i uwagi, szczególnie gdy człowiek ma do tego normalne życie. Mam tylko żal ze zrobiła tylko 1 część o Waco. 

Lubię słuchać podkastów kryminalnych, ale drażni mnie to, że twórcy rosną jak grzyby po deszczu, a jakość często szału nie robi. Lubię Jaśmin, ale wkurza mnie już powoli ta cała otoczka wokół niej, ale nie przez nią samą, ale przez jej fanów. Justyny Mazur nie słucham, za dużo dramatów, za dużo egzaltacji, nie mój gust. Kryminatorium już się skończył, te słuchowiska to strzał w kolano. Kristof z kolei próbuje kopiować styl Marcina, hulaj dusza Jaśmin. Aga Rojek i Kryminalne Historie mówią dla mnie za spokojnie i za wolno. Potencjał miałyby wschodnie zbrodnie, bo tematy ciekawe, ale research pozostawia wiele do życzenia, nie mówiąc już o warstwie językowej. Szeptanki, Coś Strasznego, Nagle Ostatniej Nocy - tym daje DUŻY kredyt zaufania i czekam na więcej materiałów żeby móc ocenić. Ogólnie wiadomo, do każdego można się przyczepić o większe, czy mniejsze rzeczy, ale to jest moje zdanie.

• Like 1

Lupus in fabuła jest ok moim zdaniem ma potencjał,głos mi pasuje treści też ciekawe polecam zajrzeć 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się