Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ciety wzial sie za podcasty kryminalne....

Sluchalam dzis ostatniego odcinka 5 nie zabijaj. Ostatnie 2 odcinki sa jakby nagrane na szybko, strasznie duzo bledow I takiego haosu. One nie sa zle, ale w porownaniu do jej poprzednich niestety slychac, ze jest wiecej niedociagniec. Szkoda 

• Like 1

5 godzin temu, Huest napisał:

Ciety wzial sie za podcasty kryminalne....

Hahaha, to musi być dobre 🤣 Pewnie pseudo rapsy o najpopularniejszych i rozdmuchanych przez media sprawach a do tego nie podejrzewam go o dokładny research.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Na jej grupce ktoś wytknął jej, że ostatni odcinek jest chaotyczny, bo cały czas czegoś zapominała, musiała dopowiadać, to odpisała, że "Nie, nie był chaotyczny"😂 

Edytowano przez shoehart
  • Like 1
  • Haha 3

7 godzin temu, shoehart napisał:

Na jej grupce ktoś wytknął jej, że ostatni odcinek jest chaotyczny, bo cały czas czegoś zapominała, musiała dopowiadać, to odpisała, że "Nie, nie był chaotyczny"😂 

Sorry, ale byl i byla przepasc w jakosci w porownaniu z poprzednimi. Ostatnie 2 odcinki to jakby w 15 minut powstawaly nagrywane na odp****l, zeby sie ludzie nie czepiali ze nic nie dodaje.

• Like 1

Ja akurat sprawe Poznanskiego znam b. dobrze i nic nowego sie od Justyny nie dowiedzialam. Ale czy to jej wina? Nie wiem. Mysle, ze jednak najbardziej wychodza jej sprawy malo znane. Zastanawiam sie w zwiazku z tym czy podcaster dzialajacy w przestrzeni publicznej ma prawo do informacji dla prasy? W podcascie "na tematpl" podaja nowe informacje o sprawie K.P.  i mowia, ze np. skontaktowali sie z prokuratora itd. I jesli mialabym sie do czegos przyczepic to brakuje mi w tych znanych sprawach przemyslen ze strony Justyny. Mam wrazenie, ze ona czesto skupia sie na malo istotnych kwestiach, a te wazniejsze pomija. Ale to tylko moje zdanie.

Np. w sprawie Poznanskiego mogla skupic sie troche bardziej na jego profilu psychologicznym, skoro juz zatytuowala odcinek "samodoskonalenie sie". Mogla wtracic przemyslenia z zakresu psychologii, by troche bardziej przyblizyc jego psychike i psychiczny rozpad. Np. swego czasu byly w necie wywiady z wlascicielka pensjonatu na Malcie, w ktorym mieszkal Kajetan. Justyna ten watek kompletnie pominela. Nie powiedziala tez o tym, ze w jego zatrzymanie byli zaangazowani "Lowcy cieni", specjalna grupa antyterrorystyczna, ktora od poczatku wspolpracowala z policja w calej Europie. I ze namierzyli go wlasnie po telefonie, ktory kilka razy wlaczal w czasie ucieczki, ale podali to do wiadomosci publicznej dopiero po jego zatrzymaniu, co jest czesta taktyka, by zmylic sprawce. Justyna powiedziala, ze nie mogli go namerzyc, bo odrazu wylaczyl telefon, co nie jest prawda. Pominela tez to, ze Poznanski byl zafascynowany Afryka polnocna i wczesniej spedzil juz 3 miesiace w Maroku, wiec znal te klimaty i Tunezja nie byla wyborem przypadkowym. I o tym wiedzieli sledczy od samego poczatku, ze prawdopodobnie bedzie staral sie uciec w tamte regiony. Poza tym Justyna pomylila fakty mowiac, ze zalozyli mu kask w czasie powrotu samolotem do Polski, bo uznali, ze jest niebezpieczny. W rzeczywistosci Poznanskiemu zostal zalozony kask dopiero po tym jak w trakcie lotu ugryzl jednego z funkcjonariuszy, a to duza roznica, bo zmylil nawet doswiadczonych lowcy cieni. Co do czasu tez nie jest konsekwetna, raz podaje konkretne daty, raz nie. Chyba, ze to ja czegos nie dosluchalam. Wiem, ze sie czepiam 🙃

• Like 3

1 godzinę temu, zebra zebrzynska napisał:

Np. w sprawie Poznanskiego mogla skupic sie troche bardziej na jego profilu psychologicznym, skoro juz zatytuowala odcinek "samodoskonalenie sie". Mogla wtracic przemyslenia z zakresu psychologii, by troche bardziej przyblizyc jego psychike i psychiczny rozpad.

Niech laicy lepiej trzymają się z daleka od takich psychoanaliz i "psychologicznych przemysleń".

• Like 1

1 godzinę temu, Etażerka napisał:

Niech laicy lepiej trzymają się z daleka od takich psychoanaliz i "psychologicznych przemysleń".

Właśnie nie mogła bo ona się na tym nie zna

• Haha 1

Czepiacie się Justyny, a taka Karolina Anna robi 15 minutowe filmiki i ma ponad sto tys wyświetleń. Równie dobrze mogę przeczytać jeden artykuł o danej sprawie i wiem wszystko. Widzę jakąś nagonkę na Justynę, może właśnie jej błąd, polega na tym, że bierze się za te "popularne tematy", które są już przewalkowane. 

• Like 1

I jak komuś podcast " Piąte nie zabijaj" się nie podoba lub ma uwagi, niech poszuka czegoś innego. 

• Haha 1

1 godzinę temu, Kwiatekszmatek napisał:

Czepiacie się Justyny, a taka Karolina Anna robi 15 minutowe filmiki i ma ponad sto tys wyświetleń. Równie dobrze mogę przeczytać jeden artykuł o danej sprawie i wiem wszystko. Widzę jakąś nagonkę na Justynę, może właśnie jej błąd, polega na tym, że bierze się za te "popularne tematy", które są już przewalkowane. 

Karolina Anna mnie od początku nie interesowała, nie rozumiem jej fenomenu. Justyna to inna liga ale za bardzo zaczyna gwiazdorzyc. Oby jej przeszło bo naprawdę trzymała poziom

• Like 3

Dnia 21.07.2020 o 13:00, omg napisał:

Też myślała o tym, ale wtedy właśnie zaczął się u niej problem z regularnym wrzucaniem tych podcastów, więc stwierdziłam, że sory not sory, ale chyba ten kanał nie jest dla niej priorytetem, więc czemu dla mnie ma być.

To wystąpienie instagramowe mnie zażaenowało. Wyobrażacie sobie jakiegoś autora, aktora, twórcę, który żali się w internecie do widzów, bo nie spodobał się im jego ostatni występ? To bardziej przypominało jakieś celebryckie dramy nakręcane na w social mediach. I do tego to ostatnie zdanie o tym, że teraz będzie sie stresować i to jest wina widzów na zasadzie macie co chcieliscie, patrzcie jak mnie skrzywdziliscie. No szok po prostu. To, że za bardzo uwierzyła w swoją wielkość to jedno i da sie to zrozumieć, ale te pełne pretensji wystąpienie do widzów, dzięki którym udało jej się zdobyć szerszą popularnośc i dodatkowe możliwości zarobkowania jest po prostu przykre. A co tu dużo mówić, jakość i tematyka podcastów wyraźnie dołuje i nie wiem czy to jest kryzys twórczy, zawalenie pracą czy lenistwo, bo po tym co ona wrzuca do swoich social mediów trudno wysnuć jednoznaczny wniosek.

Ona ma jakiś problem ze sobą, oglądałam wywiad z Justyną dotyczący depresji. Opowiadała o tym, jak ona ją przechodziła. Ja chętnie śledziłam podcasty do momentu, gdy wrzuciła film o rysiach, tytułując go jak normalny kolejny odcinek "Piąte...". Posypały się słowa krytyki, natomiast Justyna swoim widzom odpowiadała wg mnie chamsko i lekceważąco. Od tego momentu mam wrażenie, że jakość publikacji idzie w dół, a ona ma znów jakiś problem psychologiczny. Dziewczyna jest roszczeniowa, przekonana o swoim fenomenie, wchodzi w rolę ofiary, gdy jest krytykowana. Dla mnie straciła wiarygodność, tym bardziej, że podejrzewam, że nie robi podcastów od a do zet sama pod kątem technicznym. Ponadto jakość nagrań pozostawia wiele do życzenia - brak płynności, pomyłki, yyyyyyy, eeeee, mlaskanie. Coś jest nie tak.

• Like 2
  • Thanks 1

4 godziny temu, Kwiatekszmatek napisał:

Widzę jakąś nagonkę na Justynę

Piszemy teraz o niej, w zwiazku z tym shitstormen po filmiku z Bala. Moze i jest to troche nagonka, moze tak to wyglada 😫😳 Ale mozemy przeciez pisac tez o innych podcastach, ciekawych sprawach kryminalnych, ksiazkach true crime. Taka moja propozycja ♨️

• Like 1

4 minuty temu, zebra zebrzynska napisał:

Piszemy teraz o niej, w zwiazku z tym shitstormen po filmiku z Bala. Moze i jest to troche nagonka, moze tak to wyglada 😫😳 Ale mozemy przeciez pisac tez o innych podcastach, ciekawych sprawach kryminalnych, ksiazkach true crime. Taka moja propozycja ♨️

Ok.To jaka sprawa najbardziej zapadla Wam w pamieć? Czy może wstrząsnęła?

4 godziny temu, Kwiatekszmatek napisał:

Karolina Anna nagrywa dla dzieci. Recytuje jak prezentacje z wikipedii w szkole.

• Like 1

14 minut temu, Kwiatekszmatek napisał:

Historia Oli B. Dziewczynka została uparowana i rzucona na pożarcie świniom. Wcześniej była molestowana. I to wszystko przez sąsiada, znajomego matki. Okropna historia. Biedna Ola. 

• Like 2

8 minut temu, Kwiatekszmatek napisał:

Wiele bylo takich spraw. Moglabym chyba ksiazke na ten temat napisac 😉 Z takich nowszych to sprawa Jensa Söringa i Elisabeth Haysom, ktorzy po 33 latach zostali zwolnieni z amerykanskiego wiezienia. Jens wrocil do Niemiec tuz przed swietami bozego narodzenia i zaraz po tym wyplynal do mediow raport brytyjskiego sledczego, swiadczacy o jego winie. Czytalam rowniez jego ksiazke "jeden dzien z zycia 179212"  (bardzo ciekawa) i bylam w kinie na filmie dokumentalnym o tej sprawie (bardzo stronniczy). Tragiczna sprawa, mnostwo klamstw, obsesyjna milosc, pikanterii dodaje fakt, ze Jens jest synem niemieckiego dyplomaty i teraz bedzie wiodl zycie pisarza. I takie tam...

Poza tym fascynuja mnie sprawy ludzi niewinnie oskarzonych o morderstwo, ktorzy spedzili w wiezieniu wiele lat i wyszli na wolnosc.

Jest tych spraw troche..... Ale narazie nie podaje, bo nie chce podstawiac pod nos pomysly innym podcasterom hehe 😉 Ale jak sie wywiaze dyskusja na temat konkretnej sprawy, ktora znam to sie chetnie przylacze. Dobranoc 🤠

12 minut temu, pimponia napisał:

Historia Oli B. Dziewczynka została uparowana i rzucona na pożarcie świniom. Wcześniej była molestowana. I to wszystko przez sąsiada, znajomego matki. Okropna historia. Biedna Ola. 

Kto robił o tym podcast?

12 minut temu, pimponia napisał:

OMG straszne ☹️ Nie znam sprawy

2 minuty temu, zebra zebrzynska napisał:

OMG straszne ☹️ Nie znam sprawy

Jest dużo podcastów o sprawie Oli, ale polecam na początek dokument "Przyszedł człowiek i wziął". 

5 godzin temu, Kwiatekszmatek napisał:

Jest publicznym twórcą, jako odbiorcy mamo prawo komentować jej poczynania. Coś jest na rzeczy skoro kilka przypadkowych osób w internecie na przypadkowym forum ma takie same spostrzeżenia. Trochę pokory z jej strony, więcej zaangażowania i może ten kiepski czas w jej twórczości sie skończy.

Mną ostatnio wstrząsnęła historia przedstawiona u tego Krzysztofa z Historie na faktach, słyszałam już o niej wczesniej, ale teraz bardziej szczegółowo, a mianowicie historia Bianki z Zakopanego, która zaginęła na Kubie. Szokujące, że nikt z wycieczki nie zrobił z nic z faktem, że dziewczyna zniknęła z hotelu. W dzisiejszych czasach i standardach biur turytycznych to niedopomyślenia. Co miała w głowie ta pilotka zabierając jej torbę z hotelu wiedząc, ze dziewczyna zniknęła jak kamień w wodę. Szokujące.

• Like 1

Dnia 26.07.2020 o 07:54, Sloikpowidel napisał:

Sorry, ale byl i byla przepasc w jakosci w porownaniu z poprzednimi. Ostatnie 2 odcinki to jakby w 15 minut powstawaly nagrywane na odp****l, zeby sie ludzie nie czepiali ze nic nie dodaje.

Dokładnie. Przez cały odcinek miałam miałam wrażenie, że ona się nudzi tą sprawą. Na zakończeniu nie byłam pewna czy to ona jest bardziej zmęczona opowiadaniem czy ja słuchaniem. Ciągłe pomyłki, jakieś przerwy, chaos. Szkoda. 

• Like 2

Mnie najbardziej najbardziej bolą historie, gdzie giną dzieci z rąk rodziców i to są często wielotygodniowe horrory, to jest wielomiesieczne znecanie się psychiczne i fizyczne. Szczególnie odkąd zostalam 5 lat temu mama, chociaz nie jestem typową matka Polką ale i tak. Nienawidzę ludzi, którzy robią takie rzeczy dzieciom i w tej sytuacji jestem absolutnie za KŚ. Natomiast jakby w drugiej kolejności strasznie mną poruszają zabójstwa w rodzinach, mąż żonę, żona męża. Wczoraj była jedna z wielu powtórek Polskich prywatnych zbrodni i przypomnieli sprawę sp. Elizy Łopacińskiej. Zginela z rąk męża który chciał sobie dlugi posplacać pieniędzmi za ubezpieczenie. Jest też sprawa,.która do dziś mi nie daje spokoju, ale to innego typu trochę, choć też zginęła kobieta. Z okolic Jastrowia, Okonka. Kobieta wyszła z pracy i nie wróciła do domu. Znalazł ja tego samego wieczoru mąż, który wyjechał szukać ją, w lesie, już nieżywą. nawet chwilę był podejrzany bodajże ale oczyscili go z zarzutów. Zamiast pojechać autobusem, kobieta prawdopodobnie pojechała okazją albo ktoś ja podwiozl. No tajemnicza sprawa I jakos zapadła mi w pamięć. Zastanawiam się też jak w końcu  było w sprawie Ewy Tylman.

• Like 1

Dużo spraw jest naprawdę wstrząsających, przygnębiających itd. 

Dla mnie nr 1 w tym całym chorym bagnie jest morderstwo 2 letniego Jamesa Bulgera. 

Nie potrafiłam o Nim przestać myśleć przez długi czas. Zresztą, mój syn był chyba w podobnym wieku gdy pierwszy raz przeczytałam o tej zbrodni, więc emocje dodatkowe. 

Poza tym Junko Furuta

Masa tego.. . Ilu popaprańców, psychopatów jest na świecie 🙄

Mi jeszcze nie daje spokoju sprawa 13-letniej Izy. Zamordowanej blisko domu i giełdy. Dziewczynka wracała wieczorem od koleżanki. Podobno ludzie słyszeli jak krzyczała: mamusiu, ratuj. Zawsze jak o tym pomyślę to mam ciarki... Bardzo go smutne, jak ona się musiała bać. I jak ktoś może takie zło robić. W dodatku nikt z giełdy jej nie pomógł, a sprawca do dziś jest na wolności. Czytałam też teorię, że matka ten napad widziała. Bo potem to ona niby przypadkiem znalazła ciało córki. I dlatego Iza wołała, żeby jej pomogła. Myślę, że to już na zawsze pozostanie tajemnicą co się tam wydarzyło. Jeśli natka faktycznie była tego świadkiem i nie mogła pomóc córce, to tym bardziej współczuję. Dziewczynka była lubiana, spokojna, ambitna, grzeczna... Ogromna tragedia :( zaledwie 13 lat na tym świecie i taki straszny koniec. I ten brak sprawiedliwości, bo sprawca jest wolny. 

1 godzinę temu, Molta napisał:

Mnie najbardziej najbardziej bolą historie, gdzie giną dzieci z rąk rodziców i to są często wielotygodniowe horrory, to jest wielomiesieczne znecanie się psychiczne i fizyczne. Szczególnie odkąd zostalam 5 lat temu mama, chociaz nie jestem typową matka Polką ale i tak. Nienawidzę ludzi, którzy robią takie rzeczy dzieciom i w tej sytuacji jestem absolutnie za KŚ. Natomiast jakby w drugiej kolejności strasznie mną poruszają zabójstwa w rodzinach, mąż żonę, żona męża. Wczoraj była jedna z wielu powtórek Polskich prywatnych zbrodni i przypomnieli sprawę sp. Elizy Łopacińskiej. Zginela z rąk męża który chciał sobie dlugi posplacać pieniędzmi za ubezpieczenie. Jest też sprawa,.która do dziś mi nie daje spokoju, ale to innego typu trochę, choć też zginęła kobieta. Z okolic Jastrowia, Okonka. Kobieta wyszła z pracy i nie wróciła do domu. Znalazł ja tego samego wieczoru mąż, który wyjechał szukać ją, w lesie, już nieżywą. nawet chwilę był podejrzany bodajże ale oczyscili go z zarzutów. Zamiast pojechać autobusem, kobieta prawdopodobnie pojechała okazją albo ktoś ja podwiozl. No tajemnicza sprawa I jakos zapadła mi w pamięć. Zastanawiam się też jak w końcu  było w sprawie Ewy Tylman.

Wczoraj w moim mieście mąż zabił nożem żonę, a potem wyskoczył z okna i popełnił samobójstwo. Podobno od dawna była tam przemoc i alkohol. I nikt nie reagował. Niestety, to miejsce dobrze znam. Przechodziłam tamtędy na praktyki na studiach i spacerowałam tam z pierwszą miłością. A teraz to miejsce takiej tragedii. 

• Sad 1

Z polskich spraw bardzo mnie poruszyła sprawa Tomka Jaworskiego, to była taka głupia, okrutna, bezsensowna smierć. Podobnie zbrodnia połaniecka - to moje okolice rodzinne i to tez działa na wyobraźnie. Z zagranicznych do dziś często myśle o Trójce z Memphis. Często tez myśle o Andrew Gosdenie. Byłam w podobnym wieku kiedy on w momencie zaginięcia, słuchaliśmy podobnej muzyki. Nie wiem czemu, ale mam przeczucie ze ten chłopak dalej żyje.

• Like 2

Dzieci z Kurim. Totalny "czeski film". 

O Mansonie i Przełęczy Diatłowa mogę słuchać godzinami. 

• Like 1

4 minuty temu, Wiktor_krum napisał:

Z polskich spraw bardzo mnie poruszyła sprawa Tomka Jaworskiego, to była taka głupia, okrutna, bezsensowna smierć. Podobnie zbrodnia połaniecka - to moje okolice rodzinne i to tez działa na wyobraźnie. Z zagranicznych do dziś często myśle o Trójce z Memphis. Często tez myśle o Andrew Gosdenie. Byłam w podobnym wieku kiedy on w momencie zaginięcia, słuchaliśmy podobnej muzyki. Nie wiem czemu, ale mam przeczucie ze ten chłopak dalej żyje.

Jesteś z Połańca :)? 

O tak Tomek Jaworski, potworne. 

Polaniec to samo. 

Przytłaczające ile tego zła jest, było i będzie. 

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się