Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jeszcze zaginięcie Roberta Wójtowicz. Podobno jest zakopany gdzieś na plantach. Ciekawe czy to prawda i dlaczego musiał zginąć. Smutne to nagranie jak gra na gitarze i śpiewa "bardzo smiesznie jest umierać, kiedy żyć byś chciał". A zaraz potem zginął w tak młodym wieku. 

• Like 3

23 godziny temu, pimponia napisał:

Karolina Anna nagrywa dla dzieci. Recytuje jak prezentacje z wikipedii w szkole.

i do tego glosem jak syntezator mowy iwona 😄

• Like 3
  • Haha 5

No hej co tam u was slychac? Chyba nie uda nam sie ze soba zsynchronizowac na tyle, zeby o czyms konretnym popisac 🙄

Dnia 27.07.2020 o 21:17, laureatka napisał:

i do tego glosem jak syntezator mowy iwona 😄

Prawda. Nie mogę jej zdzierżyć.

Ktoś z Was kojarzy zaginięcie Tomka Deseskiego? Bardzo mnie to intryguje, pierwszy raz przeczytałam na ziginionych sprzed laty na fb, są też dwa materiały na yt poświęcone Tomkowi

9 minut temu, Gość1414 napisał:

Ktoś z Was kojarzy zaginięcie Tomka Deseskiego? Bardzo mnie to intryguje, pierwszy raz przeczytałam na ziginionych sprzed laty na fb, są też dwa materiały na yt poświęcone Tomkowi

Pierwszy raz o nim slysze, ale widze ze jest podcast na ten temat, nawet zamknieta grupa na fejsie? I pod filmikiem ktos napisal jakis komentarz o tajemniczym mnichu....i ze podobno Jackowski go szukal. Biedny chlopak....

Jak dla mnie klimat tego zaginięcia wskazuje jednak na to, że sam coś sobie zrobił.

• Like 1

58 minut temu, Gość1414 napisał:

Myślę, że czuł się nierozumiany i uciekł. Wydawał się być bardzo wrażliwy, dojrzały i inteligentny. Chyba nie do końca pasował do swojej rodziny. Wiem, że to brzydko brzmi. Ale często się zdarza, że w prostych rodzinach rodzą się dzieci, które znacznie przewyższają wrażliwością i inteligencją pozostałych. Wydaje mi się, że się tam dusił i chciał pójść inną drogą. Dziś może nie chce wracać albo powadzi jakieś nietuzinkowe życie. To by pasowało do niego. Jest też opcja, że wpadł w ręce sekty i już nie żyje. Bardzo ciekawa osoba. Artystyczna dusza. Pewnie dla przeciętnego zjadacza chleba to nie do pomyślenia, że mógł porzucić rodzinę na rzecz jakiejś pustelni albo życia  w jakimś zakonie. Chociaż możliwe, że zaaranżował tak swoje samobójstwo. I w sumie nie wykluczam też, że rodzina coś narozrabiała i ukartowali całą resztę. Jakiś nieszczęśliwy wypadek, albo nerwy.

• Like 2

1 godzinę temu, omg napisał:

Jak dla mnie klimat tego zaginięcia wskazuje jednak na to, że sam coś sobie zrobił.

Też tak myślę.

A co sądzicie o Jaśmin? 
bo przyznam szczerze ze od jej powrotu jakoś nie mam do niej aż takiej sympatii. Jak się nawinie sponsor to nagrywa film od razu, a tak to inne obiecane filmy czy Waco napoczniete i rozgrzebane leży i się kurzy. Zawiodłam się trochę na niej, a podczas jej nieobecności na yt pojawiło się na tyle twórców true crime, ze według mnie już zostaje sporo w tyle. No i ta jej toksyczna grupa na fb🤯

• Like 1

Na Jasmin to muszę mieć nastrój i CZAS przede wszystkim. Mnie trochę zniechęcają te długie nagrania,ale wiadomo, co kto lubi. 

Poza tym ma specyficzny sposób mówienia i w ogóle narracji, co na początku bardzo mnie irytowało. Do tej pory tak naprawdę mam do niej neutralny stosunek. 

Duży plus za szczegółowe opracowania tematów , ale nie zawsze potrafię i chcę jej słuchać. 

56 minut temu, Wiktor_krum napisał:

A co sądzicie o Jaśmin? 
bo przyznam szczerze ze od jej powrotu jakoś nie mam do niej aż takiej sympatii. Jak się nawinie sponsor to nagrywa film od razu, a tak to inne obiecane filmy czy Waco napoczniete i rozgrzebane leży i się kurzy. Zawiodłam się trochę na niej, a podczas jej nieobecności na yt pojawiło się na tyle twórców true crime, ze według mnie już zostaje sporo w tyle. No i ta jej toksyczna grupa na fb🤯

Nie mam takich oczekiwań wobec twórców, więc też zero rozczarowań. Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet jak coś obieca, to może jej coś wypaść i nie ma np. czasu. To w końcu tylko hobby. Jedynie przed patronami twórca powinien się tłumaczyć, jeśli decyduje się na jakąś regularność za wpłaty. Ale Jaśmin chyba nie korzysta z patronite. A tak jak coś wrzuci to obejrzę jako tło. Mówi spokojnie i pozwala mi się to skupić np. w pracy. Nie zawsze zgadzam się z jej komentarzami, ale to i tak jeden z nielicznych głosów, który mnie nie rozprasza. Plus nagrywa długie filmy, więc można się wkręcić np. w pracę.

• Like 4

Jasmin ma te sluchowiska troche za dlugie, jak na moj gust. Ale trzeba przyznac, ze to od niej zaczal sie szal na polskim yt na true crime. Jak zaczynala to byla tylko ona i niediegetyczne. I wydaje mi sie, ze to wlasnie Jasmin zapoczatkowala mode na podcasty. A teraz jest ich tyle, ze stracilam rachube, wiecej niz na anglojezycznym yt. Dodatkowo plusem u Jasmin jest na pewno to, ze jest do kazdego podcastu bardzo dobrze przygotowana. A nie wikipedia i kilka pierwszych lepszych artykulow z neta jak u innych. Zasluguje moim zdaniem na patronite, chociaz w jej przypadku to sie pewnie nie oplaca, bo ma dobry zawod, a majac patronite musialby dotrzymywac terminow, wiec rozumiem ze dodaje tylko wtedy gdy ma wene.

• Like 4

17 godzin temu, zebra zebrzynska napisał:

Jasmin ma te sluchowiska troche za dlugie, jak na moj gust. Ale trzeba przyznac, ze to od niej zaczal sie szal na polskim yt na true crime. Jak zaczynala to byla tylko ona i niediegetyczne. I wydaje mi sie, ze to wlasnie Jasmin zapoczatkowala mode na podcasty. A teraz jest ich tyle, ze stracilam rachube, wiecej niz na anglojezycznym yt. Dodatkowo plusem u Jasmin jest na pewno to, ze jest do kazdego podcastu bardzo dobrze przygotowana. A nie wikipedia i kilka pierwszych lepszych artykulow z neta jak u innych. Zasluguje moim zdaniem na patronite, chociaz w jej przypadku to sie pewnie nie oplaca, bo ma dobry zawod, a majac patronite musialby dotrzymywac terminow, wiec rozumiem ze dodaje tylko wtedy gdy ma wene.

U Jaśmin jest tak, że to ludzie na grupie pytają ją o patronite i piszą wprost, że chętnie by ją wspierali finansowo. Ona zaś twierdzi, że nie ma takiej opcji bo dla niej yt to pasja a tak jak mówisz- jakby miała patronów to powoli zmieniałoby się to w pracę, z terminami, oczekiwaniami itd. Jaśmin pracuje w USA w IT więc spokojnie może traktować yt jedynie jak pasję 😉 A że są to długie materiały? Zawsze mozna podzielić sobie oglądanie. Dla mnie im dłuższy film tym lepszy. Nie lubie 15 minutowych, gdzie już nawet na wikipedii można więcej znaleźć. 

• Like 5

Dnia 29.07.2020 o 22:48, Wiktor_krum napisał:

A co sądzicie o Jaśmin? 

To co piszesz trochę nie ma sensu. Gdyby Jaśmin chciała mieć hajsy z yt to by już miała i to znacznie więcej niż za taką współpracę z wydawcą. Historia o Yunko zapowiadana była hoho... jeszcze przed jej przeprowadzką z Florydy. Może nie jakoś hucznie, ale wspominała to tu to tam, że ją ta historia interesuje i się nią zajmie. Waco, co sama przyznała, ją przerosło. Dziewczyna nigdy nie idzie na łatwiznę a w tej sprawie jest taki ogrom źródeł- sprzecznych ze sobą że przebrnięcie przez to to etatowa praca na kilka mc czy lat. Do tego Jaśmin zajęta była w ostatnich mc tworzeniem własnej gry. Robi to, co sprawia jej przyjemność. I czemu mówisz, że grupa jest toksyczna? Ja jedynie czytam, raczej się tam nie udzielam, bo zwyczajnie nie mam aż takiej wiedzy ale ciągle czytam kolejne książki z ich polecenia, oglądam kolejne filmy i to są naprawdę dobre produkcje. Nie zauważyłam tam toksyczności a właśnie bardzo dużą znajomość tematu. Tylko korzystać. 

• Like 1

Justyna z Piątego oznajmiła na insta, że zakończyła swoją prace na etacie, czyżby można liczyć na jakąś większą ilośc podcastów? 😜 Wciąż mam nadzieję, że wróci do czasów mało znanych, klimatycznych historii. Jednak mają one większy urok i słucha się ich w napięciu.

• Like 1

Dnia 31.07.2020 o 21:17, omg napisał:

Justyna z Piątego oznajmiła na insta, że zakończyła swoją prace na etacie, czyżby można liczyć na jakąś większą ilośc podcastów? 😜 Wciąż mam nadzieję, że wróci do czasów mało znanych, klimatycznych historii. Jednak mają one większy urok i słucha się ich w napięciu.

Tez wole malo znane historie. To znak firmowy Justyny. A jak juz wybiera popularne sprawy to powinna zrobic przynajmniej dobry research, bo te 2 ostatnie podcasty byly naprawde slabe i pelne luk.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Watek zablokowany, komentarze sa "ukryte" 🙄

PS Ten akurat doszedl, ale chcialam odpowiedziec na post OMG i lipa. Moze w niedziele brakuje modow 😁

Edytowano przez zebra zebrzynska

Mój post też był długo w edycji, myślałam, że nie przeszedł w ogóle.Nie wiem o co chodzi, czyżby ten wątek był zgłaszany? 

Nie chce być złośliwa ale dokładnie to samo pomyślałam hehe

Napisano (edytowany)
Dnia 29.07.2020 o 20:45, Gość1414 napisał:

Jak dla mnie istnieją dwie opcje. Albo odszedł aby zacząć pustelnicze życie, być może właśnie w jakimś totalnie odizolowanym zakonie (ciekawe czy sprawdzano pod tym kątem ta miejscowość nad morzem do której wcześniej uciekł. Był tam zakon). A druga opcja to właśnie samobójstwo. Był dużym wrazliwcem, interesował się bardzo duchowościa, oobe,światem astralnym. Po zniknięcie zauważono, że w latach pokoju była rozsypana sol-ma chronić przed urokami, złymi bytami. I to, że wyszedł w lekkich ubraniach podczas gdy była srogą zima...Moze ta ciekawosc wychodzenia z ciała i w ogóle świata astralnego go do tego pchnela. 

Edytowano przez Arbuz

Napisano (edytowany)

Raczej szykujcie się na rozmienianie się Justyny na drobne - reklamy, współprace, chwytliwe opowiastki. Myślę, że pójdzie w stronę gwiazdorzenia i robienia kasy, aby wykorzystać to swoje 5 minut. Wlasnie teraz możemy zapomnieć o podcastach z prawdziwego zdarzenia.

Edytowano przez Yummy

18 godzin temu, Yummy napisał:

Raczej szykujcie się na rozmienianie się Justyny na drobne - reklamy, współprace, chwytliwe opowiastki. Myślę, że pójdzie w stronę gwiazdorzenia i robienia kasy, aby wykorzystać to swoje 5 minut. Wlasnie teraz możemy zapomnieć o podcastach z prawdziwego zdarzenia.

Mam nadzieję, że nie 😞

33 minuty temu, Gość1414 napisał:

Mam nadzieję, że nie 😞

Podcast o rysiach posiadający chwytliwy tytuł to dopiero początek. Rozkręci się.

Polecam wam Wschodnie Zbrodnie, warto.

1 godzinę temu, Kava napisał:

Polecam wam Wschodnie Zbrodnie, warto.

Zajrze dzieki. Ja ostatnio polubilam nawet zaburzenia fikcji. Ktos powyzej polecil sprawe tego chlopaka, co zaginal i przypadkiem trafilam na jej kanal. Potem fajne sa jeszcze historie na faktach i jeszcze jest taka dziewczyna, co robi podcast, ale nie chce mi sie teraz sprawdzac nazwy. Tez w sumie niezle jej to wychodzi. Teraz jest naprawde multuuuum kanalow na ten temat 👾Niedlugo zostane profesjonalnym sledczym 🤓

56 minut temu, zebra zebrzynska napisał:

Zajrze dzieki. Ja ostatnio polubilam nawet zaburzenia fikcji. Ktos powyzej polecil sprawe tego chlopaka, co zaginal i przypadkiem trafilam na jej kanal. Potem fajne sa jeszcze historie na faktach i jeszcze jest taka dziewczyna, co robi podcast, ale nie chce mi sie teraz sprawdzac nazwy. Tez w sumie niezle jej to wychodzi. Teraz jest naprawde multuuuum kanalow na ten temat 👾Niedlugo zostane profesjonalnym sledczym 🤓

Warto zainteresować się kanałami ściśle tematycznymi. Oprócz Wschodnich Zbrodni znam także Kryminalną Skandynawię. 

Z takich mniej znanych, a fajnych, polecam Wam:

* Lupus In fabula

* Historie na faktach

* Posłuchaj o Zbrodni

🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!