Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

12 minut temu, Chitza napisał:

Gdzie wydała oświadczenie ze zaczyna pełny etat na YouTube i prosi o wsparcie? 

Na końcu ostatniego podcastu 

• Like 1

5 minut temu, Molta napisał:

Na końcu ostatniego podcastu 

Ok dzięki 🙂

20 godzin temu, Yummy napisał:

Takie czytanie z książki nie przeszłoby na amerykańskim youtubie.

Czy tylko mi sie wydaje, czy na anglojezycznym yt podcasty kryminalne nie sa popularne? A na pewno nie tak jak u nas.

37 minut temu, zebra zebrzynska napisał:

Czy tylko mi sie wydaje, czy na anglojezycznym yt podcasty kryminalne nie sa popularne? A na pewno nie tak jak u nas.

A dlaczego tak ci sie wydaje? Są szalenie popularne i jest ich tyle, że można przez pół roku codziennie oglądać film z innego kanału 😂

7 godzin temu, Etażerka napisał:

Jeśli chodzi ci o Shaunę Rae, to ona została oskarżona przez osobę z Reddita o plagiat. Później okazało się, że oboje korzystali z tych samych źródeł i ona nie skopiowała tej osoby, ale kanał i tak usunęła, ponieważ hejterzy z Reddita zalali jej sekcję komentarzy. Szkoda, bo dosyć ją lubiłam. stephanie Hartlowe ma materiał o tej 'aferce' i ja się zgadzam z tym, co Steph mówi. Swoją drogą polecam jej kanał, nie mamy w Polsce nikogo, kto by podobnie prowadził kanał na yt, ciekawe materiały i wieloczęściowe filmy, wyczerpujące temat do cna.

Tak, dokładnie tak było. Stephanie rowniez lubie i ogladam. 

Uważam, że Shauna została niesprawiedliwie potraktowana i wielka szkoda, że usunęła kanał, natomiast porównałam tę sprawę celowo do czytania fragmentów książki przez Justynę.

2 minuty temu, Yummy napisał:

Tak, dokładnie tak było. Stephanie rowniez lubie i ogladam. 

Uważam, że Shauna została niesprawiedliwie potraktowana i wielka szkoda, że usunęła kanał, natomiast porównałam tę sprawę celowo do czytania fragmentów książki przez Justynę.

Justyna mogła zaznaczyć, że to cytat. Ale swoją drogą, byłby to bardzo długi cytat ;D

• Haha 1

A co do Shauny, to społeczność Reddita jest toksyczna, dziewczyna spotkała się z wielkim bullyingiem. Przykro, że musiała usunąć filmy. Kiedyś na yt tworzyła też Cayleigh Elise, ale też usunęła kanał, bo miała problemy z psychiką i true crime źle na nią wpływało. Ona robiła nieznane, stare sprawy i zaginięcia, bardzo się przykładała. U nas nie ma takich kanałów, wszyscy robią raczej popularne sprawy, a jeśli  decydują się na te mniej znane, to są to takie rodzinne dramaty, jakie często robi Justyna, albo historie małych dzieci.

27 minut temu, Etażerka napisał:

A co do Shauny, to społeczność Reddita jest toksyczna, dziewczyna spotkała się z wielkim bullyingiem. Przykro, że musiała usunąć filmy. Kiedyś na yt tworzyła też Cayleigh Elise, ale też usunęła kanał, bo miała problemy z psychiką i true crime źle na nią wpływało. Ona robiła nieznane, stare sprawy i zaginięcia, bardzo się przykładała. U nas nie ma takich kanałów, wszyscy robią raczej popularne sprawy, a jeśli  decydują się na te mniej znane, to są to takie rodzinne dramaty, jakie często robi Justyna, albo historie małych dzieci.

Cayleigh Elise pamietam, nawet nie wiedzialam ze usunela kanal. Ona czasami robila wspolne odcinki z takim facetem z innego kanalu, ale nie pamietam juz nazwy. A z podcastow to ktory polecasz? Nie orientuje sie, bo zwykle ogladam dokumentalne.

38 minut temu, Etażerka napisał:

Justyna mogła zaznaczyć, że to cytat. Ale swoją drogą, byłby to bardzo długi cytat ;D

Moze tez czytala fragmenty w ramach reklamy tej ksiazki, co nie zmienia faktu, ze po raz kolejny poszla na latwizne.

2 godziny temu, zebra zebrzynska napisał:

Cayleigh Elise pamietam, nawet nie wiedzialam ze usunela kanal. Ona czasami robila wspolne odcinki z takim facetem z innego kanalu, ale nie pamietam juz nazwy. A z podcastow to ktory polecasz? Nie orientuje sie, bo zwykle ogladam dokumentalne.

Wspomniana Stephanie Harlowe, Bailey Sarian (jeśli nie przeszkadza Ci to, że maluje sie podczas mówienia), Eleanor Neale, Georgia Marie, Kendall Rae (jej kanał oraz podkast, który prowadzi z mężem i kuzynką, Mile Higher podcast), na spotify Those conspiracy Guys i jeszcze wiele innych, musisz sama próbować, co się Tobie spodoba, ja np. nie lubię podkastów 'śmieszkowych' z winkiem, w którym podpite laski chichoczą opowiadając o zbrodniach.

• Like 1

3 godziny temu, zebra zebrzynska napisał:

Moze tez czytala fragmenty w ramach reklamy tej ksiazki, co nie zmienia faktu, ze po raz kolejny poszla na latwizne.

nie, bo nie powiedziała że to reklama (tak jak było w poprzednim przypadku)

• Like 1

1 godzinę temu, Etażerka napisał:

Wspomniana Stephanie Harlowe, Bailey Sarian (jeśli nie przeszkadza Ci to, że maluje sie podczas mówienia), Eleanor Neale, Georgia Marie, Kendall Rae (jej kanał oraz podkast, który prowadzi z mężem i kuzynką, Mile Higher podcast), na spotify Those conspiracy Guys i jeszcze wiele innych, musisz sama próbować, co się Tobie spodoba, ja np. nie lubię podkastów 'śmieszkowych' z winkiem, w którym podpite laski chichoczą opowiadając o zbrodniach.

Dzieki, zasubowalam wszystkie, zadnego nie znalam, niektore filmiki maja nawet po 1+mln wyswietlen 😯

14 godzin temu, zebra zebrzynska napisał:

Książka została wydana 4 lata temu, więc nie, to nie była reklama. Czyste lenistwo i chęć łatwego zarobku.

Ale i na YT i na grupie Piatego same zachwyty nad odcinkiem i współczucie dla sprawcy. A Justyna chyba nie odróżnia książki napisanej na podstawie akt sądowych od samych akt bo pisze komentarze że przecież podcast jest oparty na aktach 😂

• Like 1
  • Haha 2

12 godzin temu, setore napisał:

Ale i na YT i na grupie Piatego same zachwyty nad odcinkiem i współczucie dla sprawcy. A Justyna chyba nie odróżnia książki napisanej na podstawie akt sądowych od samych akt bo pisze komentarze że przecież podcast jest oparty na aktach 😂

niestety wychodzi na to, ze ostatnio nie ogarnia różnych rzeczy, poziom podcastów to równia pochyła już od jakiegoś czasu, dodatkowo to co się dzieje w komentarzach na fb pod linkiem do ostatniego podcastu to jakieś nieporozumienie, na grupie pogadajmy o życiu dyscyplinujące pogadanki, żeby być ciepłym i przyjaznym dla siebie, a pozniej pozwala na słowny lincz ofiary morderstwa jak na zebraniu u sołtysa na galicyjskiej wsi u schyłku XIX w. Ludzie piszą, że zasłużyła na śmierć no wtf, te emocje w ludziach nie wzięły się znikąd, a Dżasta ewidentnie się nie poczuwa tylko wysyła swojego narzeczonego Krzyśka, który jak nie ma argumentów to się obrusza, że on nie jest autorem podcastu. 😀 bardzo są obydowje profesjonalni, nie ma co.

• Like 1
  • Thanks 1

Tak widzialam tez te dzisiejsza szarże Krzysztofa. Plus wymówkę ze trudno ogarnac 3 adminom 700 komentarzy... ja serio nie kumam tych ludzi. Sama raportowałam co najmniej jeden post ktory został zdjęty dopiero po ponad 2 dniach (słynnego chwasta). Jak Justyna jest pełnoetatowym youtuberem teraz to niech się wreszcie wezmie do roboty i ogarnie te grupę 

• Like 3

1 godzinę temu, setore napisał:

Tak widzialam tez te dzisiejsza szarże Krzysztofa. Plus wymówkę ze trudno ogarnac 3 adminom 700 komentarzy... ja serio nie kumam tych ludzi. Sama raportowałam co najmniej jeden post ktory został zdjęty dopiero po ponad 2 dniach (słynnego chwasta). Jak Justyna jest pełnoetatowym youtuberem teraz to niech się wreszcie wezmie do roboty i ogarnie te grupę 

Widocznie się nie przejmuje. To tak jak z jej drugą grupą Pogadajmy o życiu - mało się tam udziela, jak coś to głównie żeby coś zareklamować, albo zdobyć materiał na podcast. Serio myślała, że jej działalnośc internetowa to jej pasja, już od dłuższego czasu tego nie widać.

1 godzinę temu, setore napisał:

Gdzie są wypowiedzi Krzyśka, nie mogę znaleźć. Na fb pod tym  ppdcastem czy na yt? 

O kurde, znalazłam. Masakra po prostu. Co oni wygadują oboje. Chociaż mogliby ustalić jedna wersję wydarzeń, czy w końcu Justyna opierala się na aktach czy nie bo każde twierdzi co innego. To że komentuje tam prawie wyłącznie jej narzeczony to jest w ogóle szok i to w jaki sposób. Justyny komentarz o wspolsprawstwie to już w ogóle kosmos.

6 godzin temu, Molta napisał:

O kurde, znalazłam. Masakra po prostu. Co oni wygadują oboje. Chociaż mogliby ustalić jedna wersję wydarzeń, czy w końcu Justyna opierala się na aktach czy nie bo każde twierdzi co innego. To że komentuje tam prawie wyłącznie jej narzeczony to jest w ogóle szok i to w jaki sposób. Justyny komentarz o wspolsprawstwie to już w ogóle kosmos.

Właśnie czytam tę dyskusję i jestem zazenowana. Ten typ jest strasznie pretensjonalny, traktuje wszystkich z góry i jak komuś się nie podoba, to od razu uderza z agresją. Jak widać próbuje pokierować sam karierą swojej dziewczyny,a ona gwiazda nie ma czasu na dyskusję, bo przecież pisze książkę.

Justyna wspomina, że bazuje na aktach, po chwili on pisze, że nie miała akt w ręku. W nich obojgu jest jakaś negatywna energia, nie potrafią znieść krytyki. Kiedy krytyka była uzasadniona i nie wiedzieli jak odbić piłeczkę, to wtedy milczeli. Swoją drogą, pamiętam u nich na grupie jak oboje zrobili pojazd po Fajbusiewiczu. Ludzie krytykowali nowego prowadzącego, a parka wzięła go w obronę, udowadniając jak to stary prowadzący był zły i dowodem było to, że Krzysio zna kulisy odejścia, bo tam pracował. I jeszcze on dorzucił:

"Ta decyzja jest jak najbardziej przemyślana. Obecny prowadzacy pracuje w tvp od wielu lat i nie można tu mowic o jakich politycznych sympatiach. Producent tego programu zjadl zęby na telewizji i doskonale wiedział co robi, a decyzja zmiany koproducenta zewnętrznego i zarazem prowadzącego w tym przypadku nie była zła."

Kto normalny, nawet jeśli tam pracował, komentuje decyzję o czymś zwolnieniu i jeszcze mówi, że to uzasadnione, przemyślane? Wniosek jest taki, że jest kolegą kogos z produkcji lub nowego prowadzącego. Justyna powtarza jak papuga, że Krzysztof go zna, to wie co mówi. Jak widać ona całkowicie przejmuje jego poglądy i odbija się to na jej pracy i grupie. Wystarczyłoby powiedzieć, że bardziej im się podoba nowy format.

• Like 1
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)

A to prawda, wyczulam te negatywna energię po tym, jak Justyna nagrała na story te żale o krytykę podcastu o Bali i jego ofierze. A z tego jej Krzyśka strony, jak zobaczylam jak dyskutuje z ludźmi i to samo robil ze mną. Jego jedynym argumentem na krytykę na te ostatnie podcasty bylo: jak wam się nie podoba, możecie robić swoje. Czuje, że będzie kwestia czasu, gdy i ci sponsorzy z Patronite'a pomału zaczną się buntować itp.bo taki research jak zrobiła Justyna do ostatniego odcinka, to żaden research. Wkurza mnie też, jak protekcjonalne mają podejście do Szostaka czy Fajbusiewicza. Szczególnie nawet do tego drugiego. To, co piszesz o wypowiedziach Krzyśka, to w ogóle dla mnie śmiech na sali. Bredzi jakby sam mu pisał  wypowiedzenie. A prawda jest taka, że to co oni nazywają researchem to zwykle googlanie. Fajbusiewicz przez lata prowadził i angażował się w ten program, był też jego współautorem bodajże. I robił to moim zdaniem świetnie, bo obecnie programu nie oglądam w ogóle. A Krzysiek i Justyna to są w porównaniu do niego dzieciaki i amatorzy. To, że Justyna się prawie  nie udziela na grupie, to w ogóle dla mnie niezrozumiałe. W takim razie po co ona jest. Najlepsze jest, że wyłapać chamskich i hejterskich komentarzy nie umieją, ale krytyczne bardzo łatwo, od razu jest kontra. NIesmak

Edytowano przez Molta
Błąd w pisowni, niepotrzebny cytat
  • Like 5

Nie jestem na zadnej grupie, ale jak widac mozna sie wiele dowiedziec 😁Tak myslalam, ze facet Justy ma jakis background, bo ona ma za dobry sprzet jak na poczatkujacego podcastera. Nie znam sie na tym od strony technicznej, ale sam dobry mikrofon nie wystarczy..... Informacje na temat pana F. mogl zostawic dla siebie, slabe to.....ale cos czuje ze watek poleci, dlatego pozostawie to bez komentarza.

Co do negatywnej energii to sie akurat zgadzam, dlatego nigdy nie moglam sie przekonac do tych sluchowisk o zyciu, sa dolujace, wole Okuniewska, bo przynajmniej mozna sie posmiac. I pamietam jak Justyna zaczela zbierac na patronite na sluchowiska i piate nie zabijaj raz w miesiacu i sie zarzekala, ze serii kryminalnej czesciej nie bedzie, bo ona jednak woli te rozkminy o zyciu 🤣

• Haha 1

ona jest gwiazda, a on impresario, widać, ze ona na nim polega, ale nie wiem czy to dobrze po tym jego ostatnim popisie umiejętności, sodówka chyba obydwojgu trochę za bardzo uderzyła, strasznie też dużo prywaty wywalają do social mediów, osobiście jestem zdanie, ze takie rzeczy zawsze się mszczą

• Like 2

Facet Dżasty pracuje w TVP? OMG, tego się nie spodziewałam!

46 minut temu, Etażerka napisał:

Facet Dżasty pracuje w TVP? OMG, tego się nie spodziewałam!

Myślę, że stąd właśnie ma te wszystkie ciekawe historie o ludziach w jakiś sposób związanych z tvp 😉 a on przez to zachowuje się z kolei jakby wszystkie rozumy pozjadał i nie da sobie nic powiedzieć.

23 godziny temu, omg napisał:

Myślę, że stąd właśnie ma te wszystkie ciekawe historie o ludziach w jakiś sposób związanych z tvp 😉 a on przez to zachowuje się z kolei jakby wszystkie rozumy pozjadał i nie da sobie nic powiedzieć.

Gdyby nie to, że jej nie subuję, to dałabym unsuba za to TVP ;D

• Haha 2

Obydwoje są bardzo hipsterscy, tęczowi itp., no ale cóż, pracować gdzieś trzeba 😄  Może chcą rozkręcić te kanały podcastowe do momentu, w którym obydwoje się utrzymają z tego? Nie mam nic przeciwko, ale niech poprawią jakość usług, bo inaczej cienko to widze.

• Haha 1

Na kanale Justyny pojawił się podcast o Patryku Palczyńskim. Dziwna sprawa, aż ciekawi mnie, co ona ma do powiedzenia w tej kwestii.

Dnia 15.08.2020 o 08:05, Molta napisał:

A to prawda, wyczulam te negatywna energię po tym, jak Justyna nagrała na story te żale o krytykę podcastu o Bali i jego ofierze. A z tego jej Krzyśka strony, jak zobaczylam jak dyskutuje z ludźmi i to samo robil ze mną. Jego jedynym argumentem na krytykę na te ostatnie podcasty bylo: jak wam się nie podoba, możecie robić swoje. Czuje, że będzie kwestia czasu, gdy i ci sponsorzy z Patronite'a pomału zaczną się buntować itp.bo taki research jak zrobiła Justyna do ostatniego odcinka, to żaden research. Wkurza mnie też, jak protekcjonalne mają podejście do Szostaka czy Fajbusiewicza. Szczególnie nawet do tego drugiego. To, co piszesz o wypowiedziach Krzyśka, to w ogóle dla mnie śmiech na sali. Bredzi jakby sam mu pisał  wypowiedzenie. A prawda jest taka, że to co oni nazywają researchem to zwykle googlanie. Fajbusiewicz przez lata prowadził i angażował się w ten program, był też jego współautorem bodajże. I robił to moim zdaniem świetnie, bo obecnie programu nie oglądam w ogóle. A Krzysiek i Justyna to są w porównaniu do niego dzieciaki i amatorzy. To, że Justyna się prawie  nie udziela na grupie, to w ogóle dla mnie niezrozumiałe. W takim razie po co ona jest. Najlepsze jest, że wyłapać chamskich i hejterskich komentarzy nie umieją, ale krytyczne bardzo łatwo, od razu jest kontra. NIesmak

O jaki podcast o Bali chodzi?

1 godzinę temu, Kot Guziczek napisał:

Na kanale Justyny pojawił się podcast o Patryku Palczyńskim. Dziwna sprawa, aż ciekawi mnie, co ona ma do powiedzenia w tej kwestii.

Z big reklama na czele 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się