Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
polinaXpolinaXpolina

wielka milosc a potem.. ..gorzkie rozczarowanie

Polecane posty

Jeszcze przed kwarantanna poznalam uroczego mezczyzne, on 33 lata ja 25. Znajomosc toczyla sie powoli, glownie online,  potem zaczelismy sie spotykac, bardzo szybko dazyl do bliskosci co mi sie podobalo.

Potem jednak dowiedzialam sie ze jest po kursie uwodzenie, znalazlam na yt kanal goscia u ktorego sie szkolil i jestem obrzydzona tym ze ten chlopak stosowal na mnie wszystkie te triki.

Nie wiem jak powinnam zareagowac? Teraz jestem zdruzgotana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz reklamować swoje pua gó/wno to nie polecam tego robić tutaj, bo szybko zostaniesz obnażony przez rewolucyjny komitet destrukcji świadomości.

Edytowano przez deathstate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze byl slodki, udawal czulego zaanagazowanego, a potem gwaltowne ochlodzenie i znow ta sama gierka.

To wszystko bylo nieszczere a przygotowane zaarazowane po to abym ulegla i mu sie oddala czuje sie okropnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, polinaXpolinaXpolina napisał:

chciala bym aby to bylo prowokacja 😞

to jest typowa podprogowa reklama "kursów uwodzenia", jesteście transparentni w swoim fałszu i obłudzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Jeden Сh.uј to za mało 😂 Musisz robić tak jak Pravvik, spamuj całe forume tematami pisanymi na pięć linijek capslockiem, to może wpadniesz w oko modce i obskoczysz bana 🤣

Aż tak mi nie zależy😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci chodzi, autorko, jesteście teraz razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewielu jest wrodzony Casanowa, wielki szcun dla faceta, bo skoro 33 lat a sam, to mu raczej nie szlo, wiec zdecydowal sie na szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Kajkosz napisał:

niewielu jest wrodzony Casanowa, wielki szcun dla faceta, bo skoro 33 lat a sam, to mu raczej nie szlo, wiec zdecydowal sie na szkolenie

Mieszkamy w takiej aglomeracji malych miejscowosci - miasteczek, w promieniu 10-15km jest kilka miaseteczek 10 -30tys osob. I my mieszkamy w jednym z takich, tzn on w innym ja w innym ale blisko, wczesniej sie nie znalismy.

O tym kursie dowiedzialam sie od mojej kolezanki z jego miasta, ktora zna jego znajomych, przechwalal sie jak to te techniki dzialaja i ile lasek juz w ten sposob zaliczyl.

Wiec jestem jedna z kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Kajkosz napisał:

niewielu jest wrodzony Casanowa, wielki szcun dla faceta, bo skoro 33 lat a sam, to mu raczej nie szlo, wiec zdecydowal sie na szkolenie

na pewno obycie towarzyskie ma, raczej przecietny facet.

Czy szacun nie wiem, jak dla mnie to ponizajace i upokarzajace 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, polinaXpolinaXpolina napisał:

Mieszkamy w takiej aglomeracji malych miejscowosci - miasteczek, w promieniu 10-15km jest kilka miaseteczek 10 -30tys osob. I my mieszkamy w jednym z takich, tzn on w innym ja w innym ale blisko, wczesniej sie nie znalismy.

O tym kursie dowiedzialam sie od mojej kolezanki z jego miasta, ktora zna jego znajomych, przechwalal sie jak to te techniki dzialaja i ile lasek juz w ten sposob zaliczyl.

Wiec jestem jedna z kilku.

o ile jest tak jak przedstawia to kolezanka to moim zdaniem konieczna jest konfrontacja, jak ci na tym zalerzy, ustaw spotkanie was trojga I wyjasnijcie sobie czy jest tak jak ona mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kajkosz napisał:

o ile jest tak jak przedstawia to kolezanka to moim zdaniem konieczna jest konfrontacja, jak ci na tym zalerzy, ustaw spotkanie was trojga I wyjasnijcie sobie czy jest tak jak ona mowi

oczywiscie ze jej nie wystawie bo miala by kwas

pozatym jest na 100% prawda bo po obejrzeniu tych filikow ktore ona mi podeslala to nawet niektore teksty sa slowo w slowo z tego uwodziciela wiec 😕 to prawda 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 godzin temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Dlatego modki mają na ciebie wyłożone, a w kolejce do zbanowania jesteś daleko, daleko za BoniBlu 🤣

jest jakiś inny mniej kretyński sposób na wiecznego bana? Wysłałam 10 emaili, to jakiś cyrk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, polinaXpolinaXpolina napisał:

oczywiscie ze jej nie wystawie bo miala by kwas

pozatym jest na 100% prawda bo po obejrzeniu tych filikow ktore ona mi podeslala to nawet niektore teksty sa slowo w slowo z tego uwodziciela wiec 😕 to prawda 😕

No to mu powiedz: Twoje teksty brzmią identycznie, jak te z kursu uwodzenia słowo w słowo. Zobaczysz, co odpowie. Boisz się, że się Dżolo pogniewa i cię zostawi?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, polinaXpolinaXpolina napisał:

oczywiscie ze jej nie wystawie bo miala by kwas

pozatym jest na 100% prawda bo po obejrzeniu tych filikow ktore ona mi podeslala to nawet niektore teksty sa slowo w slowo z tego uwodziciela wiec 😕 to prawda 😕

czyli masz 100% co do tego ze facet korzysta z kursu uwodzenia w relacji z toba, co jest moze bardzo niesmaczne, ale moze swiadczyc tylko o jego slabej samoocenie, w temacie jego wlasnych predyspozycji, aby samemu, od siebie zagadywac do ciebie; co do rewelacjach o tym ze on sie przechwala ile panien zdobyl, masz tylko jej opinie, I moim zdaniem zanim faceta definitywnie skrelisz, zweryfikuj to jeszcze u kogos, nie chce podwazac wiarygodnosc twojej informatorki, ale w takim temacie, nigdy nie kieruj sie opinia tylko jednej osoby, nie wierz ile prawdy w jej ,,rewelacjach" I jakie sa jej motywy, ze cie tak tymi rewelacjami karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, smart napisał:

No to mu powiedz: Twoje teksty brzmią identycznie, jak te z kursu uwodzenia słowo w słowo. Zobaczysz, co odpowie. Boisz się, że się Dżolo pogniewa i cię zostawi?

Coz, chyba tak 😕 Chyba boje sie, ogolnie w okolicy malo jest fajnych facetow, malo kto mnie zagaduje, ciezko kogos poznac, sporo jest takich naprawde - bardzo slabych facetow, ten jest chociaz przecietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kajkosz napisał:

czyli masz 100% co do tego ze facet korzysta z kursu uwodzenia w relacji z toba, co jest moze bardzo niesmaczne, ale moze swiadczyc tylko o jego slabej samoocenie, w temacie jego wlasnych predyspozycji, aby samemu, od siebie zagadywac do ciebie; co do rewelacjach o tym ze on sie przechwala ile panien zdobyl, masz tylko jej opinie, I moim zdaniem zanim faceta definitywnie skrelisz, zweryfikuj to jeszcze u kogos, nie chce podwazac wiarygodnosc twojej informatorki, ale w takim temacie, nigdy nie kieruj sie opinia tylko jednej osoby, nie wierz ile prawdy w jej ,,rewelacjach" I jakie sa jej motywy, ze cie tak tymi rewelacjami karmi

coz, nie jestem jakos mocno zaskoczona kazdy z nas uzywa tego co dziala, sprawdzonych metod czy to w pracy, nauce czy codziennym zyciu, ale czuje sie okropnie jak jakis eksperyment przedmiot.

Pozatym te rzeczy dzialaly !

ja w to naprawde uwierzylam, uwierzylam w szczerosc tego co mowi i bylo to naprawde bardzo oryginalne i nietypowe. Wiec tutaj moja informatorka nie jest raczej niewiarygodna jesli to wszystko sie zgadza, pozatym nie mam innej osoby ktora mogla by potwierdzic jej slowa, ale to duzy dowod skoro to co robil pokrywa sie z trescia tych filmow z youtube ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój jedyny jako młody "siur"😋 też mi różne kity wstawiał, raz nawet go rzuciłam, bo przesadził.

Ale jeśli jest uczucie i ciągnie was do siebie mocno, można jakoś przeżyć te mini obciachy. Ważne, żeby w którymś momencie zaczął być już szczery.

A z drugiej strony mam alergię na zaliczających panienki. Takiego bym nawet kijem nie tkła. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2020 o 13:07, polinaXpolinaXpolina napisał:

coz, nie jestem jakos mocno zaskoczona kazdy z nas uzywa tego co dziala, sprawdzonych metod czy to w pracy, nauce czy codziennym zyciu, ale czuje sie okropnie jak jakis eksperyment przedmiot.

Pozatym te rzeczy dzialaly !

ja w to naprawde uwierzylam, uwierzylam w szczerosc tego co mowi i bylo to naprawde bardzo oryginalne i nietypowe. Wiec tutaj moja informatorka nie jest raczej niewiarygodna jesli to wszystko sie zgadza, pozatym nie mam innej osoby ktora mogla by potwierdzic jej slowa, ale to duzy dowod skoro to co robil pokrywa sie z trescia tych filmow z youtube ?

jest tylko twoim wyborem, czy na podstawie pomowienia tej osoby wszystko zerwiesz, stosuje to czego sie nauczyl z netu, bo widocznie bardzo chce aby sie z toba powiodlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2020 o 11:03, polinaXpolinaXpolina napisał:

chciala bym aby to bylo prowokacja 😞

 

Dnia 17.07.2020 o 10:56, polinaXpolinaXpolina napisał:

Jeszcze przed kwarantanna poznalam uroczego mezczyzne, on 33 lata ja 25. Znajomosc toczyla sie powoli, glownie online,  potem zaczelismy sie spotykac, bardzo szybko dazyl do bliskosci co mi sie podobalo.

Potem jednak dowiedzialam sie ze jest po kursie uwodzenie, znalazlam na yt kanal goscia u ktorego sie szkolil i jestem obrzydzona tym ze ten chlopak stosowal na mnie wszystkie te triki.

Nie wiem jak powinnam zareagowac? Teraz jestem zdruzgotana

Witam w klubie😕 niestety ale kobiety zbyt szybko się zako...ą, bo zako...ą się w tym co facet mówi. Na tej podstawie kreują tego faceta w swojej głowie. A jak wiadomo nie jest trudno manipulować słowami. Facet mówi to co chcesz usłyszeć i jeśli nie będziesz czujna i nie będziesz szukać potwierdzenia jego słów w czynach i zachowaniu, wtedy koniecznie musisz się we wcofac. Nie można wierzyć w puste słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×